•  

20 otázek s Torrey DeVitto

Autor: Tomgellar | 19. 08. 2011

2

Na blogu Joy se objevil další dotazník z cyklu „20 otázek“ tentokrát s Torrey DeVitto.

„Torrey a já jsme se skamarádily během natáčení ONE TREE HILL, kde hrála bláznivou chůvu Carrie v páté sérii. Její postavu nenáviděly milony lidí, ale za scénou je Torrey neuvěřitelně milá, laskavá a stojí nohama na zemi (což je pro tak krásnou a privilegovanou ženu obtížné). Před One Tree Hill hrála Torrey dceru Daphne Zunigy v seriálu ABC BEAUTIFUL PEOPLE (BÁJEČNÍ LIDÉ) a nyní ji můžete vidět v PRETTY LITTLE LIARS. Ale hraní je pro Torrey jen vrcholem ledovce. Je také dokonalou houslistkou (a „dokonalou“ myslím to, že hrála housle v nahrávce Stevieho Nicksa IN YOUR DREAMS) a fotografkou. Jednu její fotografii mám pověšenou v dceřinym pokoji, vlastně všichni se můžete stavit v jejím obchodu na Etsy, jestli taky jednu chcete. A ještě jednu roli má, je manželka. Nedávno se provdala za hvězdu seriálu The Vampire Diaries (a mého dávného kamaráda) Paula Wesleyho. Sledujte tuto dívku, určitě přinese tunu talentu, kamkoliv jen půjde. A když budete vědět, jak úžasný člověk je, budete ji mít o to víc radši…“

1. Byla jsi po někom pojmenována?
Ano, Torrey je dívčí jméno mé matky.

2. Máš ráda svůj vlastní rukopis?
Ani ne. Přála bych si, aby mé písmo vypadalo více elegantně a romanticky.

3. Jaká by byla tvoje superschopnost?
Číst myšlenky. Jsem na sebe velmi pyšná, protože jsem docela intuitivní a hrozně ráda bych skutečně slyšela, co si lidé myslí, abych věděla jak dobrá (nebo špatná) opravdu jsem!

4. Jsi optimista nebo pesimista?
Jsem pesimista s nejoptimističtějšími názory.

5. Co sbíráš?
Nic. Když jsem byla malá, sbírala jsem špendlíky z celého světa. Měla jsem riflovou bundu, kterou jsem pořád nosila, na níž jsem si všechny špendlíky napíchala. Celý předek byl pokryt z obou stran a i většina zadní části. Jednou když jsme na Manhattanu zkoušeli svatbu, někdo se nám vloupal do auta a ukradl mi moji malou riflovou bundu. Tehdy jsem si přísahala, že už nikdy nebudu nic sbírat. Celý život mě to děsí.

6. Z jakého filmu by byli tvoji přátelé překvapeni, že se ti líbí?

Myslím si, že už toho asi moc není, co bych mohla udělat nebo říct, a mé přátelé by to překvapilo či šokovalo. Ale předpokládám, že poslední, na který jsem se koukala víc než jednou, jim udělal pár vrásek na čele. Byl to „Burlesque“.

7. Jaké jsou tvoje oblíbené vůně?
Gardénie a pomerančové květy.

8. Káva nebo čaj?
To záleží na dni a náladě.

9. Víno nebo pivo?
Jedině víno.

10. Jaká je ta nejlepší věc, kterou jsi kdy jedla? (Kde?)

Je tolik věcí, z kterých vybírat! Opravdu ráda zkouším nové restaurace a se svými přáteli a rodinou jím úžasná jídla. Takže si nemyslím, že by byla jedna NEJLEPŠÍ věc.

11. Mac nebo PC?

Jak jednou zkusíš MAC, už nikdy nechceš nic jiného.

12. Co právě posloucháš?
Celý den mám v hlavě Melody Gardot.

13. Jaké povolání bys chtěla dělat v jiném životě?
Ředitel nebo majitel pohřebního ústavu. Ráda se starám o lidi a mimo hraní je to podle mě přepychová práce.

14. Jaký zvuk nebo hluk miluješ?
Kroky. Zejména na štěřku, ale opravdu jakékoliv kroky.

15. Jaký zvuk nebo hluk nenávidíš?
Ten skřípaný zvuk, který vydává ručník, když je příliš ztuhlý. To se mi krčí celé tělo.

16. Hory nebo pláž?
Hory.

17. Vaření nebo pečení?
No, ani jedno mi moc nejde, ale více si užívám pečení. Miluji olizování misek a lžic od všeho, co jsem udělala (nebo se pokoušela udělat).

18. Chodíš sama do restaurace nebo do kina?
Ano, často oboje sólo. Restaurace teda víc než kino. Ráda se sama poflakuji s knížkou v dobré restauraci či kavárně a nasávám atmosféru.

19. Jaká je tvoje oblíbená pohádka nebo dětský příběh?
Miliony koček od Wandy Gag. Když jsem byla malá, moje máma mi ji vždy recitovala. Milovala jsem tón jejího hlasu, když říkala, že je to příběh, který nikdy nezapomenu.

20. Co bys řekla svému třináctiletému já?
Opravdu se to zlepší. Všichni lidi, díky kterým ses cítila bezvýznamně, budou jen letmou vzpomínkou. Vydrž. Oh a mysli dvakrát než si do svých vlnitých vlasů ostříháš ofinu, obzvlášť když bydlíš v jednom z nejvlhčích států v zemi! :)Komentáře (2)

Co jsem ji viděla, tak má samé záporné role a chová se tak, že ji nesnáším… Ale podle těchto otázek je to sympaťačka. Taky bych jednou chtěla zkusit Mac :-) 13leté já muselo vypadat dobře :-D Teď mě napadlo, že bychom těch 20 otázek pohli aplikovat na nás „pachatele“, celkem by mě zajímaly odpovědi :-)

taky jsem si říkal, že asi bude fakt zlatíčko :) plus je fakt pěkný, jak všude chodí s Paulem, když někde propaguje VD, moc jim to psolu sluší :)

Přidat komentář