•  

Austin Nichols obsazen do seriálu Ray Donovan

Autor: Meimei | 14. 03. 2012

2


Austin Nichols, pro nás znám spíše jako Julian, byl obsazen do pilotu Showtime seriálu Ray Donovan, kde si zahraje po boku Lieva Schreibera, jenž se zhostil hlavní role.

Austin bude spolupracovat s mnohými známými tvářemi –  Kate Moennig jako Rayova kolegyně Len, Jon Voight jako Rayův otec Mickey a Elliott Gould jako Rayův mentora Ezra.

Ray Donovan je profesionální „řešitel potíží“ v LA. Mezi jeho klienty patří ti nejbohatší z města. Dokáže vyřešit všechny problémy kromě těch, které způsobuje jeho vlastní rodina. Austinovou postavou je Tommy West, hvězda stříbrného plátna, který vyhledá Rayovu pomoc, když se ocitne ve svízelné situaci.

Je další hvězdou One Tree Hill, která získala roli v televizním pilotu. Jeho seriálová manželka Sophia Bush si zahraje v „Partners“, v CBS sitcomu od tvůrců „Will & Grace“, Robert Buckley alias Clay se objeví v ABC thrilleru plném nadpřirozena „666 Park“, náš dlouho ztracený Chad Michael Murray neboli Lucas se objeví v ABC seriálu „Scruples“. K výčtu též přidám Marka Schwahna a jeho „Shelter“, ke kterému si stanice CW objednala pilotní díl.Komentáře (2)

Perfektní článek, moc se mi líbí, zvládla jsi to skvěle. Akorát možná může lidem přijít, že nepokračuje – sama jsem dumala, jestli rozklikávat :-) K faktům na konci bych asi zmínila i Schwahnův „Shelter“ (CW) a nově před pár dny vyšla i zpráva o Chadovi, byl obsazen do seriálu „Scruples“ (ABC). Nečekala jsem, že se Chad vrátí na obrazovky, ale snad mu to vyjde.

Ferrity: Taky jsem dumala, jestli dát či nedát, asi to opravím na nedát :)
Vážně? To hned doplním, všechny tyhle novinky šli nějak mimo mě. Doplním zítra :)

Přidat komentář