•  

Baby Daddy

Autor: Tomgellar | 22. 06. 2012

8

Tento týden odstartoval nový sitcom televize ABC Baby Daddy, kde jednu z hlavních rolí hraje Chelsea Kane, která si v 9. sérii One Tree Hill zahrála „záporačku“ Taru. Vím, že jsem asi jediný, kdo má Chelsea rád, ale zkuste jí dát šanci.

    Mladý muž se nečekaně stane otcem, když se mu u dveří zjeví jeho vlastní malinká dcerka.
    S výchovou mu pomáhá jeho matka, bratr, spolubydlící a kamarádka, která je do něj zamilovaná.

edit: doplněno hodnocení po 1. sérii.

Ben (Jean-Luc Bilodeau) je mladý barman, kterému v životě prakticky vše vychází. Bydlí v bytě se svým kamarádem Tuckerem (Tahj Mowry) a zrovna se k nim přistěhoval i Benův bratr Danny (Derek Theler).
Z ničeho nic někdo zaklepe na dveře, Ben je otevře a u svého prahu nenajde nic jiného než tříměsíční holčičku Emmu. Z krátkého dopisu se dozví, že se jedná o jeho dceru. Kluci, kteří o dětech vůbec nic nevědí, začnou panikařit, a proto zavolají kamarádku z dětství Riley (Chelsea Kane), která je do Bena tajně zamilovaná. Zvěsti se šíří rychle, takže v tu ránu se přiřítí i matka Bena a Dannyho Bonnie (Melissa Peterman ), která je ze své vnučky unešená.
Ben se postupně začíná smiřovat s tím, že v tak mladém věku je z něho otec, jenže se mu naskytne možnost, jak tomu všemu uniknout. Jeho ex-přítelkyně se vrátí a požaduje po Benovi, aby podepsal papíry k adopci. Bena tedy čeká velké rozhodnutí, protože aniž by si to uvědomil, do své malé dcerky se zamiloval.

Zvládne se o Emmu postarat? Jak si může věřit, když nikdo jiný v něj nevěří? Dá dceru k adopci?

HODNOCENÍ:
Seriál se teprve rozjíždí, zatím na něj spíš jen upozorňuji.
Nemůžu si pomoct, ale prostě ta podobnost s Raising Hope je tu velká a kdybychom chtěli, určitě najdeme plno dalších děl s podobným konceptem. Ale je vtipné sledovat, jak si mladý kluk neumí poradit s malou (naprosto rozkošnou) holčičkou. Oblepit plenku izolepou? Proč ne!

Obsazení seriálu se mi líbí. Barbra Jean je zpátky! Byl jsem fanoušek Reby, takže Melissu Peterman mám spojenou s úžasnou zábavou a doufám, že i zde uplatní své skvělé komediální umění. Jsem přesvědčen, že její obsazení byl skvělý marketingový tah, který přitáhne k obrazovkám diváky všech generací. Hlavní představitel Jean-Luc je pro mě též známá tvář, sledoval jsem seriál Kyle XY, se kterým v podstatě dospěl. Jsem tedy na jeho výkony opravdu zvědavý, ale v pilotu byl příjemný a sympatický. Věřím, že to tak bude pokračovat. Co říci k Chelsea… Dámy a pánové, představuji vám tu Chelsea Staub, kterou znám já. Milou, chytrou a krásnou dívku.

Zatím je venku pouze pilot, takže hodnocení po jedné epizodě by nebylo správné. Herci pilně pracují na nový dílech a my si budeme muset počkat jakým směrem se to celé bude vyvíjet. Jak všichni víme, existují jen dvě možnosti. Buď se seriál rozroste do několika sérii a nebo (což bývá zvykem) bude pohřben po první sérii. ABC se teď poměrně zaměřila na sitcomy, je to v dnešní době trend. Není divu, všichni se rádi zasmějí. Celkově si myslím, že minimálně na relax je seriál dobrý.

Moje hodnocení: ???

HODNOCENÍ PO PRVNÍ SÉRII:
Miluju to! Sitcom se opravdu povedl. S každým dílem se tak nehorázně zasměju. Postavy se pomalu ale jistě vyvíjejí a já stále čekám, jak to s Dannym dopadne. Doufám, že vybojuje srdce své vyvolené slečny. Hrozně jim to přeju.

Jediná nevýhoda je, že první série má pouze 10 dílů. Chtělo by to alespoň těch 13, které jsou pro letní seriály typické.
Kdo tedy ještě neviděl, tak šupky dupky stahovat. Úžasné titulky překládá naše Meimei, takže se nemusíte kvality obávat.

Nejlepší na tom je, že byl seriál obnoven pro druhou sérii, z toho plyne, že nás fanoušků bude víc. Hodnotím tedy 80 % a už se mega těším na léto 2013.Komentáře (8)

Taky se mi pilot zatím líbil a jsem ráda za Taru a Barbru JEan :)

Meimei jsi můj člověk ;) doufám, že se Barbra Jean pořádně odváže :D

Taky doufám :D Ale i v pilotu hláškovala :D

na prekvapenie sa mi to páčilo (aj keď je tu podobnosť s Raising hope a toho som sa bála) ale bolo to celkom fajn…Tara prekvapila…a ten jeho brat keď mu ju podala nech ju podrží :)

Taky mě to docela překvapilo, dokonce jsem se někdy i fakt od srdce pořádně zasmála :-)

Tak jsem to včera taky zkusila a zatím se mi to líbí, uvidíme dál, jak to bude pokračovat…

Vypadá to zajímavě :) Kde jste se na to dívali? :)

Spekina: díly jsou na ulozto, online jsem to nehledala, tak se zkus podívat na googlu. Jinak za sebe můžu doporučit, mě se seriál líbí

Přidat komentář