•  

B&tB: 2×06- Father Knows Best

Autor: Ferrity | 10. 11. 2013

0

    VINCENTOVA POSLEDNÍ MISE SE PŘÍŠERNĚ ZVRTNE – Cat konfrontuje svého biologického otce ohledně záhadné role, kterou sehrál v jejím životě. Vincent zneškodní vysoce postavenou bestii a při misi zachrání Tori, slečnu v nesnázích, která může být klíčem k dokončení úkolu. »

NÁŠ FAMÓZNÍ OTH ZÁPORÁK PAUL JOHANSSON V BEAUTY AND THE BEAST

Zpravodajský server HollywoodReporter.com informoval o skutečnosti, že si seriál Beauty and the Beast zamluvil našeho známého padoucha Dana Scotta. Paul byl obsazen do role Kurta, otce Tori a bude uveden v 6.epizodě. Kurt je popisován jako arogantní, mocný podnikatelský magnát z Manhattanu, jehož kariéra za posledních pár let meteoriticky vzrostla. Stal se příšerně paranoidním, začal se obklopovat bodyguardy a pečlivě střeží svoji dceru.

Paul v poslední době hostoval v CSI a Criminal Minds, objevil se v Atlas Shrugged: Part 1, The Boondock Saints a další jeho filmy jsou v přípravě.

OBSAZENA ŽENSKÁ BESTIE

TV|Line.com uveřejnil, že se v 2. sérii Beauty and the Beast objeví ženská bestie v podání Amber Skye Noyes. Ztvární Tori, nevinnou dceru mocného netvora. Vincent a Catherine ji zachrání a vezmou pod svá ochranná křídla. Tori učiní šokující objevy o svém životě a zdrží se nejméně na 3 epizody.

SpoilerTV.com popsal Tori: "Jestli je Cat pro Vincenta strážný anděl, tak Tori svůdný ďábel." »

TVguide.com zveřejnil první seriálovou fotografii s Tori, na které klečí nad tělem:


- EXTENDED PREVIEW 2×06:


- SNEAK PEEK 2×06:


- FOTOGRAFIE 2×06:Přidat komentář