•  

Bethany Joy Lenz v druhé řadě seriálu Men At Work

Autor: Meimei | 11. 09. 2012

5

Je neuvěřitelné, že už uplynulo 5 měsíců ode dne, kdy byl odvysílán úplně poslední díl našeho milovaného One Tree Hillu. Herci se postupně objevují v nových projektech, Sophii Bush uvidíme v Partners, na Roberta Buckleyho se můžeme těšit v 666 Park Avenue… a nyní i naše oblíbená Bethany Joy Lenz získala svou první roli od ukončení One Tree Hill.

Bethany aneb naše Haley James Scott se objeví v seriálu od TBS Men At Work a její postavou bude sexy máma, takže se pro tuto roli rozhodně skvěle hodí, jak nám již dokázala.

    Tyler (Michael Cassidy) se začne zajímat o randění s ženami, které mají děti, a zaujme jej nedávno rozvedená Meg (Bethany Joy Lenz), která má dvě malé děti. Je do ní blázen, ale Meg brzy zjistí, že randění s Tylerem se dost podobá tomu mít třetí dítě.

Bethany začne filmovat tento čtvrtek a epizoda bude odvysílaná někdy v roce 2013.

Já osobně se velmi těším, ač je to malá rolička. Co vy?Komentáře (5)

no já se těším moc :) Joy by na obrazovce měla rozhodně zůstat! už abychom tu její epizodu viděli…myslím si ale, že by si rozhodně zasloužila svůj vlastní seriál…třeba jednou

ps: Joy je Lenz ;)

A jo, já zapomněla :D Taky se těším, ač seriál nesleduju .:) Taky doufám, že ji budeme na obrazovkách vídat často :)

Meimei, tím, že píšu komentář až po déle než 2 týdnech, to asi moc nedokážu, ale tvůj článek mě ohromně potěšil. Že sleduješ dění (úplně mi to ušlo), jak je to perfektně napsané a samozřejmě celý ten obsah – Bethany v nové roli. Přála bych si, aby se tam uchytila a vracela se v dalších epizodách. Děsně jí to teď sekne, o tom žádná. Sexy máma, to ona fakt je.

Ferrity: Ale dokazuješ, jsem ráda, že tě článek potěšil :) Můžeme jen doufat, že se v tomto seriálu třeba uchytí :)

Přidat komentář