•  

Bethany nejen o Haley

Autor: novoten | 07. 11. 2010

2

A máme tu další interview s někým z našich milovaných hereckých představitelů. Na zap2it.com se objevil rozhovor Bethany Joy Galeotti, kde se mluví o osmé sérii, crossoveru s Life Unexpected, vztahu Haley a Nathana nebo hudební kariéře. Jinak si dovolím připomenout, že všechny přeložené rozhovory najdete v kategorii Různé v sekci překlady. Rozhovor s Bethany je tak dalším do party k Sophii Bush, Janě Kramer a Jamesi Laffertymu a určitě ještě nekončíme ;)

Osm let jsme sledovali Haley v podání Bethany Joy Galeotti v One Tree Hill růst ze středoškolské studentky, přes talentovanou zpěvačku až do schopné a silné ženy a matky, a proto můžeme být nadšeni z toho, že zůstane v seriálu až do jeho nejposlednější klapky.

Musíš být teď strašně zaměstnaná! Můžeš nám říct něco málo o epizodě, kterou teď natáčíš?

Jedná se o epizodu z Díkůvzdání. Opravdu si to užívám, dochází v ní k několika hodně hřejivým momentům. Je to milý způsob návratu ke kořenům seriálu, kdy se celá parta sejde a z dílu je cítit rodinná atmosféra.

Vypadá to, že celá sezóna je v podání celé vaší party jakýmsi návratem ke kořenům, když ještě vezmu v potaz, že se vrátila ústřední píseň a intimnější tón vyprávění.

Taky to tak cítím. Tohle je první série, kdy jsem poctivě sledovala jednu epizodu po druhé a cítím to přesně tak, že se vracíme tam, kde jsme začínali. Nedávno jsem přepínala programy a najednou vidím, že běží One Tree Hill, tak jsem si řekla, že se podívám. Byl to jeden ze starých dílů ještě z první série a je strašně fajn, když si můžu říct "Jo, vracíme se přesně tam, kde jsme začali." Je to i takové poděkování  fanouškům, kteří s námi drželi celou tu řadu let.

Vy už natáčíte osmou sérii, ale seriál Life Unexpected se stále na televizní scéně trochu hledá. Můžeš mi říct, jak jsi se v crossoveru s LUX angažovala ty?

V létě jsem slyšela, že Life Unexpected zkusí přichystat crossoverovou epizodu a zeptali se mě, jestli bych měla zájem. Je vždycky zábava pracovat s novým štábem a potkat nové lidi, tak jsem řekla, že určitě ano. Sehráli jsme můj rozvrh s Tree Hillem, abych mohla dostat volno a už to jelo! Kate (Voegele) a já jsme si to ve Vancouveru vážně užily. Jsou opravdu skvělá parta.

Strašně se mi líbila ta píseň, co zpívala Haley.

Jmenuje se "Stars" a napsala jsem ji společně s Amber (Amber Sweeney, dobrá kamarádka Bethany – pozn. red.). Navrhly jsme několik písniček a zrovna tahle se podle tvůrců do Life Unexpected hodila nejvíc. Je to píseň o nalezení sebe sama mezi spoustou silných osobností a o tom, jak zvládnout očekávání, která jsou na tebe kladena a tom, jak ti každý říká, jaká máš být.

Pracovala jsi hodně s Benem Lee a Sarah McLachlan?

Musela jsem se s Benem sejít a je to strašně fajn chlap. Sarah bohužel přijela až po mně, ale přála jsem si ji potkat. Každý básnil o tom, jaká je a jaký má v sobě talent.

Takže v Life Unexpected jsi zazpívala, ale uvidíme zase někdy zpívat Haley?

Nejsem si jistá. Scénáře teď směřují více na Haleyiny jiné stránky, takže nevím. Zatím jsme o tom nemluvili, ale hodně to záleží i na tom, jestli bude série prodloužena na celou délku. (Což už víme, že bude, takže zpívající Haley se třeba dostaví – pozn. red.)

Hodně se těším na to, co bude s Haley a Nathanem, když Nate skončil v NBA.

Zatím vůbec nic nevím! Jsem hrozně zvědavá, až to zjistím. Od oznámení jeho odchodu jsme se v jejich vztahu zatím nijak detailně neprobírali, ale dokážu si představit, že se to u nich doma teď změní. Poprvé od střední školy budou pořád doma spolu. Bude to zajímavé.

Mark Schwahn nedávno potvrdil, že pracuje na tom, aby se Chad Michael Murray a Hilarie Burton vrátili do Tree Hill. Těšíš se na to?

No jistě, to bude srandy. Mám ráda, když se kdokoli vrací zpátky. Všichni to jsou skvělí lidé, se kterými je radost pracovat a užiju si s nimi spoustu legrace. Přinese to nový pohled na seriál ve všech směrech.

Co bys Haley v téhle sérii přála?

Myslím, že za těch osm let jsme vystřídali snad všechno. Proto si teď tak užívám čas s ostatními herci a vidím Haleyinu rodinu a její život s Nathanem. Jde o naši poslední sezónu, tak jsme všichni nadšení ze skvělé práce, kterou tu děláme a sledujeme, jak všechno kolem končí. Časy, kdy si postavy dělaly plány a naděje, už jsou trochu za námi, tak už jenom sledujeme, jak všechny věci směřují ke svému cíli. To, co můžeme číst ve scénářích, se nám moc líbí. Všichni dají hlavy dohromady a vyjde takhle skvělý materiál, je vždycky fajn sledovat, co bude dál.

Máš nějaké plány ohledně toho, jestli se vrátíš do nahrávacího studia nebo vyrazíš s Everly na turné?

Rozhodně mám. Někdy za půl roku plánujeme návrat do studia. Můj plán je trošku nabitější, takže když se uvolním já, snad se to povede i Amber.Komentáře (2)

Páni, koukám že to ted rozjíždíš ve velkém, tak hodně stestí s novými stránkami!! :)

Karip: Děkuju, snažím se… :-)

Novoten: Opravdu povedený rozhovor, jak já mám Haley ráda, už jsem zvědavá, jak to bude probíhat s těhotenstvím, jestli na pár týdnů zmizí nebo co se bude dít… Na její verzi znělky jsem v očekávání už teď.

Přidat komentář