•  

Chadův nejnovější film aneb Christmas Cupid

Autor: AliceBlack | 29. 03. 2011

6

Všichni jistě známe Dickensovu prastarou klasiku Vánoční koleda. Tahle povídka vznikla v devatenáctém století a pojednává o lakomci, mrzoutovi a necitovi jménem Scrooge, kterého na Štědrý večer postupně navštíví tři duchové, aby mu ukázali minulost, přitomnost a budoucnost. Jak už to tak ve vánočních povídkách bývá, zlosyn se nakonec kaje a změní se ve zcela nového, lepšího člověka.

Zkuste si podobný příběh zasadit do prostředí století jednadvacátého a ejhle, Christmas Cupid je na světě.

Sloane Spencer (Christina Milian) má všechno co si jen dívka může přát. Je mladá, je krásná, je úspěšná.

Pracuje jako manažerka celebrit, a právě chystá velkou akci k příležitosti premiéry filmu své nejznámější klientky, zhýčkané party-girl Caitlin Quinn (Ashley Benson). Pokud se akce zdaří, na Sloane čeká povýšení. Napomáhá tomu i fakt, že chodí se šéfovým synem.

Aby to ale neměla tak jednoduché, pár dní před očekávanou premiérou Caitlin nečekaně zemře. Sloane je zděšená, když se jí později bývalá klientka zjeví jako duch, který se snaží milou dívčinu přesvědčit o plytkosti a zbytečnosti jejího dosavadního života a nutí ji život překopat.

Sloane přirozeně nesouhlasí, snaží se Caitlin ignorovat a soustředit se na práci, neboť k premiéře filmu přibyla ještě vzpomínková slavnost k příležitosti Caitlininy smrti.

Že duchům se neodmlouvá, se ukáže hned záhy, jelikož po další tři noci ji navštíví tři další duchové. Jeden po druhém se jí snaží ukázat, že s takovouhle to moc daleko nedopracuje a že je potřeba se nad sebou pořádně zamyslet.

Nebyl by to pravý romantický film, kdyby v pravý čas nenaklusal na scénu milý, krásný, hodný a obětavý chlapec. Šéfův syn není zrovna charakter, takže tuto úlohu zastávat nemůže. Ochotně ji za něj převezme Sloanin bývalý přítel, fešný doktor Patrick (Chad Michael Murray).

Teď už záleží jen na Sloane, jestli se jí podaří včas si uvědomit, co všechno může ztratit a co naopak získat…

HODNOCENÍ:

Co si budeme povídat. Pokud jste milovníky hlubokých, hodnotných, filozofických děl, pravděpodobně vás tenhle snímek příliš nenadchne.

Pokud ale máte zrovna náladu na milý, praštěný, romantický a mírně kýčovitý film, směle do toho.

Jak celá záležitost dopadne, je asi nasnadě. Přecejen jsme v Americe, přecejen je to romantická komedie a přecejen to k tomu spěje už od samého začátku, takže nejspíš nečekejte žádná srdceryvná překvapení.

Film je tak trochu parodií sám na sebe, což je vidět už třeba ze způsobu Caitlininy smrti, udusí se chuděra olivou z vodky, takže se její duch počas celého filmu objevuje zásadně se skleničkou v ruce:)

Co se herců týká, já osobně Christinu Milian znám jen velmi povrchně, střihla si třeba malinkou roli v Prcičkách nebo pár epizodních rolí v seriálech jako Čarodějky, Family Guy nebo Smallville, ale její výkon se mi docela zamlouval.

Ashley Benson mě nadchla uplně maximálně, jsem věrná fanynka Pretty Little Liars, kde hraje Hannu, takže jsem na film koukala nejen kvůli Chadovi, ale i kvůli ní.

No a Chad. K tomu netřeba komentáře. Svůj um hrát vzdělané, sečtělé, sympatické muže prokázal už nemálokrát a opět to potvrdil v tomto filmu.

Za sebe můžu říct, že i když to tak z hodnocení nevypadá, Christmas Cupid se mi docela líbil, atmosféru měl naprosto správnou, vtipný byl taky, takže pokud máte volné odpoledne, můžu doporučit:)

» Titulky «

(od channiny na verzi DVDRip.XviD-WBZ)Komentáře (6)

Mně se to moc líbí. Ráda bych viděla, jak se to tu kupí a články tohoto tématu přibývají. Později, ať už letos, nebo za rok, až se nám celá parta rozuteče k jiným projektům, bude takových článků potřeba stále víc, jestli to tu budeme chtít udržet.

Ode mě velká pochvala.

Chad a pseudo-vánoce? Must see :)

jj film sem viděl něco kolem Vánoc a od tý doby mám fakt rád Ashley Benson :) mě se to líbilo. Musím se ale s něčím svěřit (i když mě tu za to asi všichni ukřižujete) Chada fakt rád nemám!

Tomgellar: Nikdo tě nekřižuje. Mně zas celkem vadí, že se někdo přestal dívat kvůli Chadově/Lucasově odchodu. Seriál není jen o Lucasovi a Chad neměl žádné zásluhy na svém charakteru, ty má celou dobu Mark- ten mu vkládal slova do úst a stále tam je a stále píše, jestli víš, jak to myslím :-)

Ferrity: chápu…jako mě jeho odchod vůbec nevadil, myslim si, že je to teď takový…no ani to neumim popsat….dle mýho názoru stejně byl vždy OTH o Naley….a Brooke :)

Tomgellar: Tak určitě byl ohromná součást a z velké části i kvůli roli Lucase si seriál získal úspěch. Ale jak říkáš, Naley a Brooke patřili mezi moje nejoblíbenější, i když bych neměla nikomu stranit :-) Ale zase bych ho ráda viděla se vrátit, i když třeba Karen a Whiteyho víc.

Přidat komentář