•  

FanMade video: OTH season 9 promo

Autor: SiLVER | 25. 09. 2011

13

Zdravím všechny fanoušky One Tree Hill! Díky Ferrity jsem dostala příležitost podělit se s Vámi o svou vlastní seriálovou závislost, kterou produkuji poněkud odlišným způsobem, než jaký jste zde doposud mohli vidět.

Do začátku deváté série nám zbývá pěkná řádka měsíců, a přestože věřím, že stejně jako já ji vyplňujete sledováním jiných (mnohdy velmi dobrých) pořadů, OTH Vám bezpochyby chybí…

Čímž se dostáváme k mé práci…

Vytvořila jsem – pro Vás a ostatní netrpělivý fanoušky – neoficiální (čili fan made) promo na 9.sérii. Doufám, že při sledování videa si i Vy sami vytvoříte svou vlastní fantazii či příběh, který by jste rádi viděli v závěrečné sérii a podělíte se o něj do komentářů. Kdo ví, třeba se rozhodnu vytvořit další promo a Vaše přání se stanou mou inspirací:)

Sledujte v HD kvalitě /720p/

Voiceovers

Karen: In your life you’re going to go to some great places, and you’re going to do some wonderful things. But no matter where you go or who you become.. (Ve svém životě se dostaneš na spoustu skvělých míst a budeš dělat spoustu úžasných věcí. Ale nehledě na to, kam půjdeš nebo kým se staneš…)

EVERYONE FOUND HAPPY ENDING

Karen: … this place will always be with you (… toto místo budeš vždy s tebou)
Brooke: This is our baby. This is Davis. Davis, can you wake up? (Tohle je naše dítě. Tohle je Davis. Davisi, můžeš se probudit?)

BUT IN SPRING 2012

Lucas: I’m coming home. (Vracím se domů)
Julian: Who was that? (Kdo to byl?)
Brooke: Nobody. (Nikdo)

NOTHING WILL BE THE SAME

Lucas: I need to see her. (Musím ji vidět.)
Peyton: You can’t! (To nemůžeš!)
Lucas: She’s a part of my history. (Je součástí mé minulosti)
Peyton: It doesn’t matter. (Na tom nezáleží)
Lucas: That is really selfish you know that? (To je vážně sobecké, víš to?)
Peyton: That’s what it is. (Tak to ale je.)
Lucas: Look, nobody is gonna say… (Podívej, nikdo neříkal…)
Peyton: That’s what it is! (Tak to ale je!)
Lucas: This isn’t nothing. (Nic to není.)
Peyton: Maybe it is. (Možná že je)

IT’S TIME TO COME BACK

IT’S TIME TO SAY GOODBYE

IT’S TIME TO MAKE A CHOICE

Julian: So, they called me about that film in New Zealand. They want me to produce it. Time’s gonna fly by, I promise. (Volali mi ohledně toho filmu na Novém Zélandě. Chtějí, abych ho produkoval. Uběhne to rychle, slibuji.)
Brooke: Don’t say that to me. (Tohle mi neříkej)

FINAL SEASON

NEW CHARACTERS

Karen: There is only one Tree Hill. And it’s your home. (Je jen jedno Tree Hill. A je to tvůj domov.)
Lucas: I remember the first time I ever saw you… It was hard letting you go and it was hard seeing you again. It’s… still… really hard. (Pamatuji si, když jsem tě poprvé spatřil. Bylo těžké nechat tě jít a taky bylo těžké tě znovu vidět. Pořád to je… Velmi těžké…)

P.S. Omlouvám se, pokud nejste úplnými fanoušky "Brucas" … Já jím totiž jsem… A podle toho to taky vypadá:)

Show: One tree hill, Lipstick Jungle

Song: This is our town od We the King (píseň zazněla v hlavním promu a u proma postav na 5.sérii)
Program: Vše je tvořeno v Sony Vegas 8.0

By: SiLVERproduction
©2011Komentáře (13)

Díky mně určitě ne. O tohle jsi si napsala a já se tomu nápadu nebránila ;-) Jen sobě děkuj. Doufám, že další tvorba bude následovat :)

Skvělé ! ALE Brooke patří Julianovi :)

abych byla upřímná, na Juliana už jsem si zvykla a jeho zajímavý charakter si mne získal. Ale vždy jsem byla fanda Brucas, takže tohle video… to byla bomba :-) Bohužel smutná,. protože jsem prvně shlédla video a pak četla článek, takže mne zamrzelo, že to tak nakonec nebude. Peyton jsem nikdy neměla ráda – asi kvůli blond barvě nebo věčnému trpitelskému výrazu. A Brook si z těch všech prošla nejvýraznější změnou a nejdelší cestou. A byl to krásný pár. Takže za mne klobouk dolů, luxusní video.

Ferrity: Dala jsi mi zelenou, za to ti patří můj dík:)…
Pokud přijdou další nápady (a já věřím, že přijdou), ráda se s vámi o ně podělím:)

Leigh: Když jsem pochopila, že návrat „Brucas“ je nemožný, začala jsem mít Juliana ráda.. přesto v mé fantazii patří Brooke tam, kam patřit má-k Lucasovi… Ale takový názor nemusí mít každý, žé?:) Každopádně jsem ráda, že se ti video líbí:)

Ellennnka: Děkuju za pochvalu:)… tvůj komentář mě vážně potěšil, zdá se, že mám na určité věci stejný náhled:)…

veľmi pekné video,naozaj…klaniam sa pred tebou,bo ja by som niečo takéto nedokázala urobiť ani za milión rokov :)

Jako ohromnýmu Brucas fandovi si mi udělala ohromnou radost. Jo, kéž by to tak bylo, Peyton totiž vážně nenávidím. Asi kvůli tomu jakou ze sebe dělá chudinku. A Brucas tam byli jednoznačně nejlepší pár. I když Julian je ideální chlap pro manželství a takovej ten pohodovej život :)

Kahlan: Děkuju:-) …všechno je to o praxi, dřív jsem nebyla schopná stvořit ani video z fotek :D

Aniczka: Je mi potěšením dělat radost každému „fans of Brucas“:-)..A co se týče Peyton.. Já osobně nemůžu říct, že bych ji nenáviděla, jen ji nemám ráda ve spojitosti s Lucasem… Zrovna teď jsem si pořídila dvd 2.série a celé to zkoukla a musím říct, že jsem si Peyton opět oblíbila… Ale jen pokud je s Jakem <3

naprosto úžasné video :) … nejdřív jsem Brucas moc ráda neměla, ale teď bych dala nevím co aby ti dva skončili spolu :D a Peyton s Jakem :)

Jojo, Peyton s Jakem byli skvělí, v tu dobu sem jí měla vážně ráda. Ale pak zas ve třetí a dalších sériích jí nesnášim :D

SiLVER: opravdu se ti povedlo, docela pěkně to navazuje :) ) možná s mou nenávistí k Peyton se mi video líbilo ještě víc
Aniczka: jop, Juliana jsem si zamilovala docela brzo právě nejspíš pro tu pohodovost a „správňákovost :D

to Silver: bože, teď mi to video straší v hlavě a doufám že tak ta série bude :-) což je docela depresivní, když víme, že to tak nebude :-(

Chtěla jsem se zeptat, jestli jsou v tomto videu i nějaké reálné scény z 9.řady :) zajímalo by mě, jestli to takhle bude doopravdy s Quinn a Clayem :) Protože to video vypadá opravdu opravdově :D

Spekina: Žádné reálné scény z 9.série v tomto videu nenajdeš, jedná se buď o útržky z jiného seriálu nebo tzv. manips.
Speciálně u dějové linie Claye a Quinn se jedná o použití klipů ze seriálu Lipstick Jungle, kde si Robert Buckley zahrál postavu mladého fotografa randící se starší ženou ( Nico – Kim Raver )

Přidat komentář