•  

Flirting with Forty / Čtyřicítka na krku

Autor: Tomgellar | 22. 04. 2012

6

Rob Buckley alias Clay Evans si v roce 2008 zahrál v televizním filmu stanice Lifetime nazvaném Flirting with Forty, v ČR uváděném jako Čtyřicítka na krku.

    Jackie, rozvedená matka dvou dětí, chce oslavit čtyřicátiny na Havaji, nečeká však, že na nádherném ostrově prožije románek s mnohem mladším instruktorem surfování a zjistí, že život nekončí.


Celý příběh se točí okolo čerstvě rozvedené Jackie (Heather Locklear). Manžel ji opustil kvůli mladší ženě a ona zůstala na výchovu dětí samotná. A ještě ke všemu tráví své první Vánoce od rozvodu.
Ke svým čtyřicátým narozeninám dostane od své nejlepší kamarádky zájezd na Havaj. Jackie nejdříve váhá, ale jakmile si její bývalý manžel vezme děti k sobě na svátky, rozhodne se výlet podnikout.
Netrvá dlouho a potkává mladého a krásného učitele surfování Kyla (Robert Buckley). Z počátku se cítí ostýchavá a není si jistá, jaký pocit má ze vztahu s tak mladým mužem. Ale nakonec dá vášni průchod a prožije s Kylem neuvěřitelných pár dní plných lásky a štěstí. Jenže poté dovolená končí a Jackie se musí vrátit do reality a odletět zpátky domů.

Ale jak dál? Uvidí ho ještě? Potkala svého životního partnera? Myslí to s ní vážně? Co si o tom pomyslí okolí?


HODNOCENÍ:
Samozřejmě to není žádný velkofilm, takže fanoušci oscarových děl se rozhodně budou muset spokojit s něčím menším. Myslím si ale, že k příjemně strávenému dni se rozhodně hodí. Pokud o tom nebudete hodně přemýšlet (protože rozhodně je na denním pořádku, že si mladý krasavec nabrnkne dámu jednou tak starou), věřím, že si film užijete.

Je to typický americký film, s tunou romantiky a klišé. Ale co, každý se rád podívá na nějaký „happy end“. I když je v něm schované něco více. Ukazuje ženám, že i když je opustil manžel kvůli mladší partnerce, jejich život nekončí. A jak mu to nejlíp vrátit? Najít si také mladšího chlapce, samozřejmě!

Co se týče obsazení, tak bylo dobré. Velký lákadlem tohoto filmu je především vypracované tělo Roba Buckleyho, který zde asi moc triček v zásobě nemá. Ale je jasné, že to k Havaji patří. Dámy si tedy určitě přijdou na své. Stejně tak i pánové budou moc obdivovat pěkné ženy, především hlavní představitelku Heather Locklear, která na svých (v té době) 47 let rozhodně nevypadá.

Hodnocení na csfd.cz je pouze 52 %, ale nenáročného diváka to určitě zaujme. A při své premiéře se stal se 4 miliony diváků třetím nejsledovanějším televizním filmem v roce 2008. Když přimhouřím oči nad tím, že tam hraje OTH tvář, tak se mi film stejně líbil a můžu ho doporučit.

Titulky na verzi Flirting.With.Forty.2008.DVDRip.XviD-MoH jsou k dispozici na titulky.com a odkaz na stažení naleznete na uložto.cz.

Moje hodnocení: 70 %Komentáře (6)

Mně se to líbilo moc :) ) A on nebyl skoro oblečenej :D

Kdysi jsem to viděla na HBO a líbilo se mi to, Rob tam hraje takovýho sympaťáka :-D

Safra, to musím přidat na můj extra dlouhý seznam filmů, na který se chci podívat :D

Mei: to teda přidej, je tam fakt k nakousnutí ! :D

Káťa: tak to souhlasím, hrozně mu to v tom filmu sluší :-D

Vtomhle filmu je Clay fakticky k nakousnutí ♥

Přidat komentář