•  

Gavin DeGraw byl napaden

Autor: Tomgellar | 17. 08. 2011

2

Ve světě OTH, jako v každém jiném světě, se dějí i špatné věci. Připravil jsem pro vás článek o napadení Gavina, jehož hlas všichni dobře známe z naší hymny „I Don’t Wanna Be“. Článek je jednou velkou směskou, ale velký podíl patří hlavně stránkám tmz.com, zap2it.com, fanvasion.com, a compactwindowairconditioner.com.
I já mu za celou naší OTH stránku přeji brzké uzdravení a doufám, že jeho hlas opět uslyšíme ve znělce 9. série.

Zpěvák Gavin DeGraw, známý svojí písní „I Don’t Wanna Be“, úvodní písní seriálu One Tree Hill, byl hospitalizován v nemocnici poté, co byl v New Yorku napaden několika lidmi v neděli 7. srpna. Po útoku se mu podařilo útect, ale byl sražen autem taxi služby. Srážka mu vážně neublížila. Stále ještě není známo, kdo útok vyprovokoval.

Svědek viděl, jak zpěváka srazilo taxi a zavolal 911. Když záchranáři přijeli, zpozorovali na Gavinovi povrchová zranění a převezli ho sanitkou do nemocnice.
Gavinův zástupce prohlásil, že se zpěvák léčí z vážných zranění – otřes mozku, řezné rány, monokly a modřiny.

Zástupce také dodává: „Policie provádí vyšetřování útoku. V tuto chvíli ocení Gavin i jeho rodina zájem každého z nás. Ještě nemáme informace o nadcházejících koncertech a propagaci nového alba.“
Gavin byl na turné se skupinami Train a Maroon 5. „Nevědí, jestli bude v pořádku, aby mohl odehrát show“, řekl v úterý zpěvákův blízký přítel časopisu Us Weekly. Prozatím ho v koncertování zastoupí Nikki Jean.

Několik dní po útoku se Gavin dostal na Twitter, tvrdí že si nic nepamatuje a vše komentuje slovy: „Ahoj přátelé. Upřímně, moc si toho nepamatuji. Jen vím, že se musím zotavit. Všem vám děkuji za upřímný zájem. Miluji vás, lidi.“
Poté byl Gavin propuštěn z nemocnice a prohlásil, že byl napaden třemi muži v pondělí ve 3 hodiny ráno.

Fanoušci posílají přání s brzkým uzdravením na jeho oficiální Facebookové stránky. Stejně tak i jeho kamarádi a obsazení One Tree Hill pomocí Twitteru.

Tyler Hilton: Myslím na tebe, kámo. Doufám, že se ti daří. Nesnáším, když se špatné věci stávají dobrým lidem.

Sophia Bush: To je strašné…pošlete svoji lásku Gavinovi.

Shantel VanSanten: To je hrozné… přeji mu rychlé uzdravení!

Adam Levine: Prosím, pošlete svoji lásku Gavinovi DeGrawovi. Milujeme tě, kámo. Uzdrav se a vrať se sem k nám!

Gavin se týden po útoku stále doma zotavuje a prohlašuje: „Místo toho, abych vám psal, jak probíhá turné, píšu, jak se doma zotavuji. Už se cítím o moc lépe, ale bude to chvíli trvat, než se vrátím na 100 %. Jsem ohromem úžasnou podporou od fanoušků, přátel a rodiny. Nemůžu se dočkat, až se vrátím zpátky na turné a těším se, že vás tam někdy potkám. Budu vás informovat“

Podrobnosti útoku ale stále nejsou známy.Komentáře (2)

:( chudacik. skore uzdravenie…(btw: black eye je monokel ;)

Norbeticek: já právě nevěděl, jestli to neni něco speciálního…ale je to drsný, zmlátěj ho a pak ho ještě srazí taxík :(

Přidat komentář