•  

Grafická novela Everlast

Autor: Ferrity | 19. 04. 2011

0

Chad Michael Murray v poslední době otevřel náruč svým fanouškům. Chce s námi sklízet plody své práce, a proto se připojil na twitter. Poprvé dal o sobě vědět na Apríla: "Ahoj všichni, podnikl jsem obrovský krok do internetového světa a založil si twitter a webové stránky. Těším se na interakci. Děkuji vám za podporu, během dní, týdnů a měsíců se podělím o nějaké skvělé ochutnávky z chystané knihy."

Jde o grafickou novelu Everlast, které je spoluautorem. Kromě něj na ní pracují i Caleb Monroe a Danijel Zezelj. Na amazon.com byl nedávno zahájen předprodej a na jeho osobních stránkách se objevily první 2 kresby.

Zde předkládám překlad oficiální anotace, abyste si sami mohli udělat obrázek:

    "V každém z amerických měst postává vždy na rohu ulice podivný muž, hlasitě vykřikující, že nadchází konec světa a pouze ti s čistým srdcem a láskou k Bohu, přežijí blížící se apokalypsu. Ale co když měl ve skutečnosti ten muž pravdu a právě on byl jedinou osobou, která nás mohla zachránit před zničením nás samotných? Derek Everlast je ten muž a je jedním z mála lidí, kteří dokáží doplavit ostatní na místo zvané Nebe, jediné bezpečné místo, kde nás nepohltí zkáza."


Přidat komentář