•  

Hvězda „One Tree Hill“ Robert Buckley

Autor: Tomgellar | 11. 08. 2011

2

Náš Rob Buckley alias Clay Evans poskytl rozhovor pro stránku ology.com. V rozhovoru se Rob vyjadřuje především o finále osmé série (které se vysílalo v den rozhovoru), o Clayovi a Quinn či o novém páru „Clulian“ :D .

Zajímavost: Sharon Tharp vyzpovídala Roba přesně jednu hodinu před obnovením OTH pro devátou sérii, takže spekulují.

PS: Rozhovor sice není nejnovější, ale rozhodně stojí za přečtení.

Ahoj Robe. Jak se máš?
Mám se dobře, co ty?

Dobře. Díky, že se se mnou dnes bavíš.
Jo. Potěšení je na mé straně.

Promluvme si o dnešním večeru. Co můžeme očekávat ve finále série?
Hmm, drsná úvodní scéna následovaná úvodní písní od nějakého nového interpreta a pak nějaké ty titulky (smích). Ne. Dost mě hlídají, abych něco nevykecal. Ale musím říct, že nevím kolik toho v epizodě bude nebo jestli nezmění konec a neudělají z toho finále seriálu.

Jasně. A nic zatím oficiálně nevíme? Správně?
Ano, přesně. Nic jsme neslyšeli. Takže jsem na tom stejně jako mnoho fanoušků. Opravdu nevím, jaký konec tedy bude.

Myslíš si, že fanoušci budou spokojeni se vztahem Claye a Quinn ve finále?
Ano, myslím.

Dobře… Opravdu nám o tom nemůžeš nic říct, že? (smích)
No (smích), to je také velmi relativní. Jsem na Twitteru, stejně jako většina našich fanoušků, a slyšel jsem, co lidé chtějí. Například někteří lidé jen chtějí vidět Claye a Quinn šťastné. A nebudou šťastní dokud nebudou mít plné ruce dětí. Klan „Clinnů“ pokud chcete. Víte, myslím si, že je to trochu relativní, ale budete spokojeni se způsobem, jakým zakončí sérii. Jsem velký fanoušek Claye a Quinn a myslím si, že fanoušci budou rádi.

Skvělé. Mluvili jsme se Shantel a ta nám řekla to samé. Také nám řekla, že jste nejlepší přátelé. Řekneš nám nějaké dobré historky?
Můj bože. Podívejme se, co je vhodné pro tisk (smích). Ne, ne, dělám si legraci. Trávíme spolu opravdu skvělý čas. Byli jsme do toho hozeni společně. Začali jsme v sedmé sérii a nebylo to jenom o nové práci, ale i o připojení do úspěšného seriálu. Vážně, bylo to jako přijít na novou střední školu v maturitním ročníku. Ale není to jako „Najdu si rande na maturitní ples?“. Je to spíš jako „Zapadnu sem vůbec?“. Takže jsem byli na stejné lodi. Buď se oba potopíme nebo budeme společně plavat, dokud nám budou síly stačit. A nakonec jsme spolu trávili opravdu dobrý čas. Doufejme, že je to na obrazovce vidět. Myslím si, že příkladem jsou nepovedené scény této série, ve které uvidíte naše dva opravdu úžasné momenty. Jsme prostě dvě velký trdla.

Haha. Super! Takže, pokud nebude seriál obnoven, máš nějaké plány? Nebo prostě tak nějak čekáš?
Jo, pravděpodobně se nastěhuji zpátky do sklepa svých rodičů. Mám tam rozkládací pohovku se svým jménem (smích). Ne, žádné plány momentálně nemám, protože pravdou je, že doufám v obnovení seriálu. Opravdu si práci užívám. Nesnažím se skrývat své sázky na obnovení. Jen sleduji, jak se to vyvine. Pokud bude obnoven, paráda. Pokud ne, kouknu, co na mě venku čeká.

Bude ti chybět Wilmington?
Ano, rozhodně. Je to úžasné město, ve kterém jsem si našel několik dobrých přátel. Zrovna jsem se o tom včera bavil se svým dobrým kamarádem. Říkal jsem, “Chlape, je tady tolik důvodů souvisejích se seriálem, proč bychom se měli vrátit na devátou sérii. Ale kromě toho by to byl průšvih.“ Musel bych letět za mojí rodinou a přáteli tak jednou nebo dvakrát do roka? Tahle část je fakt naprd.

Rozhodně. Jaká epizoda je tvoje oblíbená?
To je dobrá otázka. Opravdu jsem si užil natáčení epizody 21. V seriálu je více drama než legračních momentů a já jsem od přírody velký hlupáček. Víš, v podstatě jsem ječel na partu sedmi až desetiletých dětí, abych urychlil baseballový zápas. Mark Schwahn tuto epizodu napsal i natáčel a tak nějak mi dovolil, abych se utrhnul z vodítka. Jen říkal, „Prostě jdi. Hraj. Tady je několik dobrý záběrů, máme to.“ Byla to fakt sranda. Ještě jsem tu epizodu neviděl. Mám ji na svém Tivu (pozn. rekordér digitálního videa), ale bylo to super. A pak na konci to bylo jen o Jamesovi, Austinovi a Ericu McIntirovi. Víte, ta scéna na mostě byla vlastně fakt legrační. Trochu vyčerpávají den, ale byla to fakt paráda. Prostě kdykoliv můžu dělat nějakou akci nebo komedii, je to pro mě super.

Takže jsi nebyl smutný, že jsi nejel do Puerto Rica s děvčaty?
Ne, vůbec jsem nebyl (smích). Popravdě když nám to řekli, já jen dodal, „Užijte si to.“ Nebylo to jako minulou sérii, když jsme jeli do Utahu, tehdy jsem jen říkal, „Jedu, že jo?“ U Puerto Rica to bylo něco jako „Kluci zůstávají tady? Super.“ Budu nosit tričko s krasobruslařem Brianem Boitano, pokud mi dovolíte zůstat.

Clay začal v seriálu jako jiná postava než je teď. Užíváš si nyní jeho hraní víc než před dvěmi lety?
Páni, to je těžký. U obouch byly jisté věci výzvou, jiné radostí. Je super, jakým způsobem se to vyvinulo… víš, jako když si uděláš nového kamaráda. Nebo tak trochu jako když s někým chodíš a první tři měsíce ukazuješ svoji nejlepší verzi. A pak říkáš, „Oh, ty tu chvíli zůstaneš? Tady je mé skutečné já.“ A najednou ponožky leží na podlaze a mléko není zavřené. U Claye jste viděli jeho vnitřní boje, viděli jste i některé jeho vnější boje. Ale neviděli jste jaký je Clay, když je sám sebou. Jaký je tenhle kluk ve středu? Jaký vůbec je? Vidět to je super. Stejně je to u Quinn. Tihle dva lidé jsou uvnitř jako malé děti. Oba chtějí být milováni a oba jsou opravdu hloupoučcí. Ona zpívá o toustovém závinu a Clay tancuje bez rytmu i studu.

Haha. Ano, teď je víc jasné, proč jsou spolu.
Ano, vtipné na tom je, že jako divák je vidíte, jak mají příhody odděleně a pak je vidíte, jak spolu vycházejí. A když budete dávat pozor, uvidíte důvod, proč jsme v tom tak dobří. Jako když je vidíme na gauči užívat si, zpětně můžeme vidět, že když jsou od sebe, dělají prakticky ty samé věci.

To je pravda!
Mohla by být scéna Claye a Quinn při stole, bylo by to asi takle, „Ahoj zlato, co jsi dnes dělal?“ A já bych řekl, „Chvíli jsem sám tancoval, víš, ztrapňoval hudbu. A pak vešel dovnitř Nate.“ A pokračovalo by to, „Co jsi dělala ty?“ Ona by odpověděla, „Oh, zpívala jsem o pečivu, které jsem jedla, a Haley vešla dovnitř.“ A pak, „Oh, to je v pořádku. Jsme trapní a nestydíme se za to.“ Víš co tím myslím?

Naprosto. Počkat, zmínil jsi randění. Takže se musím zeptat, máš přítelkyni?
Ohhhh Sharon.

Zase jsi to udělal! To jsi celý ty!
Mám ve zvyku držet otázky ohledně holek a milostné života a randění na uzdě.

To je fér. Hilarie a Chad vyjádřili zájem o návrat do OTH. Viděl by jsi to rád?

Ano. Myslím si, že by to bylo úžasné. Byly to skvělé postavy. Oba odvedli dobrou práci. Takže si myslím, že by to bylo fajn. Ale jde o tohle: Myslím si, že po jistém čase už není zábavné sledovat lidi jak spolu vycházejí a užívají si dobrého života. Musíte to trohu zamíchat. A cokoliv vám nové postavy přinesou, musíte toho využít. Nové postavy musí seriálem trochu zatřást a vyvolat nějaké konflikty. Z pohledu fanouška by bylo určitě fajn, kdyby se Lucas a Peyton vrátili. Myslím si, že by to bylo pro seriál dobré a fanoušci by to určitě rádi viděli.

Přesně tak. Ptala jsem se lidí na Twitteru na otázky a chtějí vědět jaký je tvůj oblíbený pár (kromě Claye a Quinn, samozřejmě). To je vždy velká debata.
Páni. Jo, no…něco se mi líbí na… dobře. Slečna Lauren a Skillz…

Oh, ano? (smích) To zní jako vyhýbavá odpověď!
No, v první řadě ti musím říct, že Allison Munn a Antwon Tanner jsou k popukání. Myslím si, že na obrazovce jsou prostě oba hodně legrační. Je s nimi legrace. Víš co, dám ti uspokojující odpověď. Řeknu ti proč mám rád každý pár. Miluji Brooke a Juliana. Už jen proto, že Julian je naprosto skvělé, rozkošné dítě v těle chlapa. Ale umí se vzmužit, v jedné epizodě zachraňuje životy a je z něj hrdina. A pak v další epizodě honí motýly.

(Obrovský smích z mé strany).

A Brooke… mohl bych pokračovat, ale Brooke je fantastická a velmi, velmi legrační. A Haley a Nathan samozřejmě, jsou velmi… mají místo v mém srdci, protože, no tak, „Claythan“. Myslím, no tak, když mluvíte o párech – BROOMANCE!

Haha. Vypadá to, že máš pár „Broomancí“ v seriálu..
Ano mám, chci něco říct fanouškům, protože tam je jedna scéna… páni. Byla to myslím epizoda 17, kde si Clay, Nathan, Chace a Julian povídají u večeře. A když budete dávat pozor, ta scéna a vlastně i celá epizoda je ve stylu Sexu ve městě. Natáčení bylo fakt super. Měl jsem tam bláznivý monolog o pašovaném kokainu…v zadku. Fakt jsme se při tom bavili. A pak se to skončilo způsobem, že si z nás dělali srandu. A já si říkal, „Oh ne, proč tohle…“ Já byl pro něco menšího, jako způsob jakým servírka nalila ledový čaj.
Ale doporučuji každému, kdo má seriál na Tivo nebo na DVD, vraťte se a podívejte se na tu scénu znova a pak se podívejte na úplný konec. Stephen odejde, James odejde a jen já a Austin tam sedíme sami. Nevím, jestli to byla volba editora či režiséra, ale nechal tam tři dobré vteřiny, jak tam prostě jen sedíme (smích). A jestli se budete dívat, rozhodně máme svůj moment. A něco se tam stalo – oba jsme se na sebe podívali a pak se podívali jinam – podle mě to bylo fakt dvojznačné, že jsem nemohl uvěřit tomu, že na to nikdo neupozornil. Nikdo si z toho nědělal legraci. Ale já to sledoval a říkal si, „Co se právě stalo?“ Jakoby jsme právě začali nový vztah. Co se tu děje? Budou spolu tihle dva v příští sérii tancovat? Co se děje? Takže si myslím Clay a Julian, rozhodně máme „Clulian“ nebo něco, ale prostě máme další vztah.

To je skvělý. Možná si to schovají na příští sérii!
Přešně tak.

Je tu něco, co bys chtěl říct fanouškům? Vím, že fanoušci One Tree Hill jsou opravdu loajální.
Víte co, děkuji. Nedávno jsem byl příjemně překvapen, ohromen a polichocen, jak moc velkou podporu a lásku máme od lidí tam venku. Upřímně, spadla mi čelist. Po celém světě jsou lidé, kteří vyrábějí videa, posílají věci. Takže vážně, všem fanouškům, mám pro vás fakt velké uznáví a poděkování. A doufejme, že se vrátíme a dáme jim dobrou devátou sérii, ale jestli ne, tak doufám, že večer uvidí dobré finále a zanechá to v nich hřejivý pocit.

Hřejivý pocit. Haha! Super. A budeš dnes večer sledovat finále?
Nejspíš během vysílání na západním pobřeží budu tweetovat. Dělal jsem to tak minulý týden při vysílání na východním pobřeží a bylo to naprd, protože jsem nevěděl, co se děje v televizi. Ale jak jsem řekl, fanoušci jsou skvělí, tak bych se na Twitter rád dostal. Zkusím to a budu pro ně dnes večer k dispozici. A jakmile se něco dozvím o osudu seriálu, zveřejním na Twitteru verdikt.

Ano. Máš několik Twitterových účtů jen o tobě vytvořených od fanoušků. Vím, že jsou opravdu rádi, že od tebe čtou zprávy.
To je opravdu super.

Ano! Dobře, moc děkuji za rozhovor, Robe.
Děkuji mnohokrát!Komentáře (2)

Úžasné, Rob je výborný bavič. Taky jsem si dneska mákla a zveřejnila herce, co mi Lexi už dááávno poslala, plus jsem ty první hlavní doplnila o další informace, mám z nás radost. :-D

bavič rozhodně je…jeho a Shantel mám nejradši :) já z nás mám taky radost, jsme fajn parta ;)

Přidat komentář