•  

Interview s Chadem pro Young Hollywood

Autor: Ferrity | 10. 12. 2011

1

Chad Michael Murray prezentoval pro Young Hollywood svou novelu Everlast, na kterou už zaznívají první ohlasy a na které s ním spolupracovali 3 ilustrátoři.

Jeho kolegové z One Tree Hill ho už v 6.sérii, kdy napsal scénář k epizodě 6×11 (We Three: My Echo, My Shadow and Me) označili za úžasného scénáristu. Z nás fanoušků myslím tehdy nikdo netušil, že má ambice napsat knihu a pokud ano, pak že tyto své plány dotáhne tak brzy do zdárného konce.

Ty z vás, které jste nespokojeně komentovaly předchozí článek, koukněte minimálně proto, abyste si povzdechly nad jeho slušivým účesem;)

    "Před-apokalyptická povídka Everlast sleduje příběh Dereka Everlasta, muže, jehož osudem je převádět ostatní na místo znovuzrození lidského pokolení – do Nebe. Instinkt, kterým je obdařen, ho zavede k dalšímu jedinci předurčenému k přežití – mladé dívce Melisse. V nervydrásajícím dobrodružství ji musí bezpečně dopravit do nebe dříve, než budou všechny dny sečteny. Everlast vypráví příběh o volbě, lásce, přátelství a ze všeho nejvíc o přežití. Budete vybráni?"Komentáře (1)

Konečně má zase normální vlasy:-)

Přidat komentář