•  

James Lafferty pro E!Online

Autor: Ferrity | 21. 03. 2011

2

James Lafferty minulý týden dokončil své natáčení a zpovídal ho E!Online. James v rozhovoru nastínil, jaký projekt ho teď bude zaměstnávat, a to se také dozvíte v řádcích níže. Neprozradil žádné novinky, celkově o One Tree Hill promluvil jen pár slov:

"V minulosti jsme vždy museli čekat, jestli se budeme moci vrátit na další sezónu. Zvykli jsme si zakončovat s možností, že půjde o naši poslední. A tato sezóna se vůbec nelišila. Protože už vím, co je pro Nathana na konec přichystáno, můžu říct, že nebudete zklamaní."

Pro fanoušky dodává: "Ani nevím, jak bych vám mohl poděkovat. Vždycky jste nás udrželi nad vodou. Bez vás by OTH nemělo 8 řad. Vždy se budu s vděkem ohlížet zpět na toto období mého života."

James už ví, do čeho se pohrne dál. Jde o projekt Wild Life: A New Generation of Wild, který uskuteční spolu se svým OTH parťákem Stephenem Collettim a bratrem Stuartem Laffertym. Půjde o improvizovaný pořad, ve kterém budou zkoumat nejdivočejší místa Ameriky. Velice ceněný fotograf přírody, Ian Shive, se spojil s dvěma našimi herci ve snaze přinést bádání nové generace. James k tomu dodává: "Všichni známe Iana a byli jsme velkými fanoušky jeho práce po všechny ty roky. Myšlenka účastnit se jeho fotících výletů nás zaujala a když nám byla nabídnuta spolupráce, skočili jsme po ní. Je to fantastická příležitost a nemám pochyb, že to bude ohromná smršť nových zkušeností."

Pětiminutové preview bude uveřejněno 18.dubna na GenerationWild.tv. Pokud byste se nemohli dočkat, zákulisní fotografie a půlminutový sneak peek bude dostupný už 1.dubna.Komentáře (2)

„No budiž. Tak já se teda definitivně smířím s tím, že to bude poslední série a už nebudu ani trošku doufat.“ (zalhala nepříliš přesvědčivě a jala se lítostově vysmrkat do rukávu)

MOc pěkně to řekl kluk (*ulevilo se mu tak jako už neskutečně dlouho ne..*)

Přidat komentář