•  

James Lafferty pro Examiner.com

Autor: Tomgellar | 17. 04. 2012

5

Minulý týden se James Lafferty rozpovídal pro server examiner.com ohledně finále One Tree Hill. Rozhovor je opravdu čerstvý a řekl bych, že i velmi zajímavý.

Můžete se dočíst například jestli je James spokojen se smrtí Dana a nebo se můžete dozvědět něco málo o jeho dalších plánech.

Pohodlně se usaďte, začínáme.

Gratulujeme k finále One Tree Hill! Byl jsi součástí již od prvního dne až do posledního dne. To je úžasný úspěch.

Děkuji! Všichni jsme z toho opravdu nadšení. Máme skvělý pocit z vykonané práce.

Když končila osmá série, tak jsi říkal, že ses vše naučil z vašeho seriálu.

Ano, tenhle seriál jsem natáčel již od 17 let. Když jsme natáčeli pilot, bylo mi 17 a letos mi bude 27, takže to byla opravdu dlouhá a úžasná cesta. Za těch devět let jsem se toho naučil strašně moc. A teď, když je konec, se pokusím odnést své vědomosti s sebou.

Za co jsi nejvíce vděčný v celém tvém One Tree Hill zážitku? Něco, na co budeš i za 30 let vzpomínat?

Bude to asi vše jako celek. Nemyslím si, že je tu nějaký moment, který vyčnivá. Myslím si, že být schopen říct: „Vydržel jsem v televizním seriálu devět let,“ je věc, kterou si sebou vždy ponesu a nikdy na to nezapomenu. To ve mně drží hodně pýchy.

Byl jsi spokojen s Nathanovým zakončením i když nebyl v NBA?

Přesně, to by bylo super. Ale bylo to skvělé! Myslím si, že srdcem Nathana jako člověka byl opravdu jeho vztah s otcem. A přesně to řídilo mnohá jeho rozhodnutí v celém jeho životě. Takže mít uzavření pro Dana Scotta a Nathan Scotta bylo dle mého názoru nejdůležitější. A my jsme ho dostali. Jsem na to opravdu hrdý.

Chtěl jsi, aby Dan zemřel nebo bys pro něj raději preferoval jiné zakončení?

Tak nějak jsem cítil, že přesně takhle by to mohlo být. Nemyslím, že musel nutně umřít, ale potom, čemu všechny vystavil, čím si všechny postavy prošly. Věděli jste, že bude mučedníkem. Nějak k tomu muselo dojít. A došlo k tomu opravdu velmi poetickým způsobem. Jsem na to hrdý.


Ve všech rozhovorech jsi vždy působil jako někdo při zemi, i přes to že jsi v tomto odvětví začal již v tak mladém věku. Jaký je na to návod, který si vždy s sebou nosíš a o který by ses rád podělil se svými věrnými One Tree Hill fanoušky?

Myslím si, že mým způsobem života je prostě tvrdá práce a respektování lidí kolem sebe. Když tohle nezvládnete, zjistíte, že nějaké věci budou v budoucnu těžší. Ale když tyto dvě jednoduché věci zvládnete, lidé si budou užívat vaši spolupráci a dále to dotáhnete. Ale kdo ví, třeba je to příšerná rada! Uvidíme jak mých dalších deset let půjde! (Smích)

Co příjde dál?

Mám film a zrovna čekáme, jak se mu povede na festivalech. Jmenuje se „Lost On Purpose“. A dále jsem hrál malou roli ve filmu „The Legends of Hell’s Gate“ společně s Robem Buckleym. Ten myslím brzy vyjde. Takže něco mám a už teď se těším na další!Komentáře (5)

Tomgellar : dekuji za dalsi povedeny clanek :)

… doufam, ze brzy Jamese uvidime zpet na obrazovkach :)

Anet: a já děkuji za komentář :)
taky doufám, že nezapadne a bude se dál objevovat jak v seriálové tak filmovém světě

Tomgellar : presne tak, protoze by ho byla skoda kluka sikovnyho ;)

Krásný článek, už se na něj těším v dalších rolích :)

To je můj chlap! Hrozně se těším až ho zase uvidím na obrazovkách. Začal tak brzo a neměl moc zkušeností, je kouzelník!

Přidat komentář