•  

James Lafferty pro Glamour

Autor: Tomgellar | 28. 01. 2012

0

První absence Nathana ve One Tree Hill je za námi, ale právě teď si ho můžeme připomenout v menším rozhovoru.

James Lafferty byl minulý týden vyzpovídán redaktorkou časopisu Glamour, která je sama Jamesovým velkým fanouškem.

V rozhovoru se například dozvíte jaké filmy má James rád, co plánuje dál po hořkosladkém finále OTH a nebo co by na sobě měly dívky mít, aby Jamese okouzlily.

Poslední série One Tree Hill je tady. Jak se cítíš?

James Lafferty: Pilot jsme natáčeli v roce 2003 a vysílají nás ještě v roce 2012. To je devět let! A teď je už seriál hotov, takže jsem rád, že si můžu dát malou pauzu a pročistit si hlavu od toho, co bylo a co bude.

Sleduješ někdy své staré epizody?

James Lafferty: Jednou za čas je sleduji. Jsme neustále na SoapNetu, což je skvělé, protože můžu zapnout televizi a podívat se na nás, jak jsme vypadali před šesti lety a jak moc jsme se změnili.

A vždy si pamatuješ epizody, na které se koukáš v televizi?

James Lafferty: To je ta nejdivnější věc! Zapnu televizi a sleduji konkrétní scény a naprosto si nepamatuji, že bych tam kdy byl! Je to jako kdyby někdo natáčel každý den vaší střední školy a vy byste si říkali: Nepamatuji si, že bych to řekl! Nepamatuji si, že bych to dělal, ale asi jo, když je to v televizi!

Takže co plánuješ dál?

James Lafferty:
Budu chodit na konkurzy, což je šílený. Na konkurzu jsem už pěkně dlouho nebyl, takže budu muset opět najít to odhodlání přijít do té místnosti a dělat svou věc. Ale také jsem napsal svůj film, který chci i režírovat.

O čem je?

James Lafferty: Myslím si, že by se to dalo popsat jako post-apokalyptický zombie western. Je to založeno na skutečných vztazích. Scénář jsem psal dva nebo tři roky. Miluji zombíky.

Jaké jsou tvoje oblíbené filmy?

James Lafferty: Wayne’s World je moje neoblíbenější komedie. Když mi bylo deset let, tak jsme si to s bratrem pouštěli na VHS pořád dokola. Také mám rád Harryho Pottera, ty filmy jsou geniální! Zkouknul jsem je všechny teprve minulé Díkuvzdání. Nemůžu uvěřit, o co jsem přicházel.

Jaká je tvoje představa vhodného outfitu pro dívku?

James Lafferty: No, poskytuji rozhovor časopisu Glamour, takže vím, že by mě za to mohli ukřižovat. Ale je tu jeden trend, kde dívky nosí oblečení, které je velké a beztvárné.
V tom prostě neexistuje žádný prvek přitažlivosti! Vím, že je to pohodlné, ale holky tak nějak všechno skrývají.

Chceš vidět více kůže?

James Lafferty: Chápu, že hodně žen se při oblékání řídí „hipster“ stylem. Ale vyrostl jsem na prohlížení máminých katalogů Victoria’s Secrets…abych se mohl koukat na sexy kočky!

——————————————————————————————————————————-
(pozn.: hipster styl = alternativní styl, motto: „Módní trendy jdou mimo mě, sakra, lidi, snažte se být sví!“)Přidat komentář