•  

Joy a její ohlédnutí za seriálem

Autor: Tomgellar | 26. 02. 2012

2

Bethany Joy Galeotti poskytla rozhovor pro server The Conzene. Rozhovor je z nedávné doby po skončení One Tree Hill. Joy mluví o své (zatím) životní roli.Bylas ve One Tree Hill již od prvního dne, co budeš postrádat nejvíce?

Štáb a přátelství na place. Pokaždé jsme se měli úžasně. Myslím si, že mi nejvíce bude chybět celý štáb.

Myslíš si, že konec One Tree Hill uspokojí fanoušky přesně tak, jak doufají?

Rozhodně… Myslím si, že pokud jste Markovi Schwahnovi věřili po celou dobu seriálu, musíte mu věřit i s jeho zakončením. Určitě splní očekávání.

V seriálu jsi často působila jako zpěvačka, máš ještě nějaké skryté talenty, o kterých fanoušci nevědí?

Dříve jsem dost dobře kreslila, teď už se tomu moc nevěnuji. Ale byla jsem v tom fakt dobrá. Nebo když se vám rozbije pedál u piána, spravím vám ho. Nebo když potřebujete v autě vyměnit olej…

Jaké pro tebe bylo pracovat s Tylerem Hiltonem a jeho postavou?

Bylo to skvělé! Tyler je úžasný herec. Je legrační, vybrali jsme ho pro jeho hudební schopnosti a on se z něho vyklubal velmi pokorný muž ochotný se učit. Je úžasné, jak se jeho talent projevil a jako herec má opravdu skvělé instinkty. Je velmi nadšený a ochotný spolupracovat. Velmi vzácně pracuji s hercem, který v půlce scény řekne: ‘Nějak to necítím. Máte nějaké nápady, jak to zlepšit?’ A to miluji, protože to sama dělám. To na něm mám opravdu ráda a ráda s ním pracuji.

Nathan a Haley se stali jedním z nejoblíbenějších televizních párů. Co si myslíš, že je na jejich vztahu tak speciálního, že je fanoušci tak moc milovali a věřili jim, že vše zvládnou?

Myslím si, že je to otázka první lásky. Myslím si, že hodně z nás mělo první lásku, se kterou to nevyšlo a nakonec skončili s někým úplně jiným. Ale je něco romatického na představě, že první osoba, do které se zamilujete, bude ta pravá osoba pro vás. Je to opravdu krásná věc, která se často nevidí. Také tomu svědčí fakt, že hodně mladých párů se nedokáže vyrovnat se svými problémy… zvláště když v dnešní době končí 50 % manželství rozvodem. Je působivé sledovat mladý pár, jak se probojovává a řeší své problémy namísto rozchodu. Když jste mladí, je těžké být v dlouhotrvajícím vztahu, protože stále hledáte sami sebe. A myslím si, že přesně to lidé opravdu milují na Nathanovi a Haley.

Seriál má spoustu oddaných fanoušků, jaké s nimi máš zážitky?

Bylo to krásné. Byly tu nějaké problémy s hackery v našich e-mailech a podobně, ale bylo jich jen pár, takže to zdaleka nemění naše nadšení pro naše skutečné fanoušky. Děláme to pro ty, kteří nás ve vysílání udrželi devět let. Myslím si, že naši fanoušci jsou skvělí a vždy za ně budu vděčná.

Haley byla vždy pro fanoušky vzorem. Co myslíš, že se od tvé postavy naučili?

Myslím, že optimismus. Myslím si, že pokud by se dala Haley shrnout ve dvou bodech, byly by to: být silná a být optimistická. Vždy někde existuje nějaká naděje a když naděje není, tak něco změňte a naději udělejte.

Na čem teď pracuješ?

Pracuji na rotačním románu s názvem Diamond Gothic, který jsem začala psát jedné noci, když jsme pauzli film a manžel někam na chvíli zmizel. Začala jsem tedy psát a pomyslela si, že nemám sílu na psaní knihy, tak jsem se rozhodla udělat z mého nápadu rotační román. Zavolala jsem pár svým kamarádkám, JC Coccoli a Abigail Spencer, a rozhodly jsme se to udělat společně. Žádná z nás nevěděla, jak to uděláme. Pak jsme si ale vzájemně přečetly naše kapitoly, které měly asi 3 stránky.
Je to zasazeno do roku 1920. Je to velmi módní, tajemné a náladové. Je to záhada vraždy, takže musíme zjistit, kdo je vrahem. Založily jsme Twitter a Tumblr a předpokládáme zahájení v březnu. Každý týden se na iTunes objeví jedna kapitola čtená jejím autorem. Je to velmi dívčí a především jsme chtěly povzbudit mladé ženy a podporovat je, aby též mohly být v médiích. A aby si jako ženy mohly vybojovat svoji vášeň a nebát se soupeřit s muži. První kapitolu vydáme někdy v příštích týdnech.Komentáře (2)

Dokonale přeložený článek, díky.
To, jak vysvětlila, proč lidé milují Naley, je opravdu výstižné.
A jaká to náhoda, že je dnes 11.3. a první kapitola Diamond Gothic přichází :) )

Meimei: děkuji, jsem rád, že to někdo ocení :) Rozhovor je sice krátký, ale mě osobně se líbí

Přidat komentář