•  

Joy: „Dobrou noc, Tree Hill.“

Autor: Tomgellar | 05. 04. 2012

12

Bethany Joy Lenz se na počest posledního dílu One Tree Hill na svém blogu rozepsala a rozpovídala o jejím životě během natáčení seriálu.

  „Dnes se podíváte na poslední epizodu One Tree Hill. Nemohla jsem dnešek nechat, aniž bych vzdala poctu seriálu, se kterým jsem vyrostla, kde jsem se naučila jedny z nejcennějších lekcí, kde jsem se naučila být součástí týmu a být profesionál, kde jsem se zamilovala do malého městěčka a krásných lidí.

  Pamatuji si na kamerové zkoušky postavy ‘Reagan’ (později přejmenované na ‘Haley’). Při zkoušce jsem byla v místnosti plné manažerů a četla jsem s Chadem Michealem Murraym, přitom venku na chodbě čekaly ještě 4 dívky. Asi tak v půlce čtení nastal moment, kdy jsem pod stolem Chada lehce přátelsky kopla. Cítila jsem, jak se energie v místnosti změnila a v tu chvíli mi došlo, že jsem roli získala. Jak jsem šla ke svému autu, dohonil mě Chad a pořádně mě objal a řekl: ‘Gratuluju.’ Usmála jsem se a pomyslela si, že je to od něj opravdu milé, ale věděla jsem, že v tomto odvětví neni nic jisté, takže jsem to chtěla vidět na vlastní oči. O pár hodin později jsem samozřejmě obdržela telefonát a musela jsem se během sedmi dnů odstěhovat do Wilmingtonu, Severní Karolíny.

  První dva měsíce jsem ve Wilmingtonu žila v hotelu, protože nám každý den říkali: ‘Je jen otázkou času, kdy nás zruší… moc se nezabydlujte.’ Nakonec jsem se přestěhovala do pronájmu na pláži ve Wrightsville, kde jsem si nepřipadala jako v ‘bublině’ a snažila jsem se najít krásu pobřežního maloměsta. Do dvanácti let jsem vyrůstala v Texasu, takže mě to táhne na jih. A tady byli všichni lidé tak milí. Knihkupectví pana Daughtryho, Port City Java, Island Passage, Oliver, Brasserie du Soliel, Royův přístav, Tower 7, Hallelu, Beanie & Cecil, Kilwins, Firebelly, City Stage a spoustu dalších míst se stalo našimi oblíbenými. Španělský nádech byl všude, vůně moře, nádherné západy slunce. Stále bych chtěla chodit po pláži za svitu měsíce s šálkem kávy. Chtěla bych nosit letní šaty v teplém jižním počasí a procházet se po sousedství. Prostě tam jen být. Napsala jsem snad milion písniček a básní!


  Milovala jsem svoji práci. Za tři roky jsem se i zabouchla do Craiga Sheffera, který díkybohu byl velký gentlemen a nic s tím neudělal. Byla jsem do něj poblázněná a to samozřejmě v průběhu let sloužilo jako dlouhotrvající vtip. Stejně tak jsem byla poblázněná do elegantní a zároveň drsné Moiry Kelly. Musela jsem se opravdu ovládat, abych jí ani jednou neřekla: ‘Zoubky!’ Barry Corbin byl trochu zastrašující, ale určitě je nejmilejším mužem na světě. Co se týče nás ostatních, byli jsme jen děti z pěti výrazně odlišných prostředí, vrazili jsme do toho a našli si cestu k sobě.

  Jak roky šly, tak jsme se hádali a usmiřovali, učili jsme se od sebe navzájem, dostávali jsme se do problémů, vyrůstali jsme jako herci ale stejně tak jako lidé a dostávali jsme hodně milosti od našeho štábu.

  Za posledních devět let One Tree Hill jsem se naučila více jak za dvanáct let ve škole (omlouvám se učitelům v celé škole, ale je to pravda). Je vtipné ohlédnout se… Mladí je vyplácáno pro mládí!

  Takže chci poděkovat všem, kteří investovali do našeho seriálu. Neposkytli jste mi jen určitý životní styl nebo práci. Byli jste součástí mých zkušeností, které mě vytvarovaly a připravily mě na další krok mé cesty životem, jímž bude drastická změna v mnoha ohledech. Zvláštním, nepřímým způsobem jsme se vlastně navzájem vychovali.

  Jak si dnes se svými přáteli sednete k finále, mějte na mysli moji vděčnost vůči vám a upřímně doufám, že se naše cesty budou i v budoucnu protínat, i když se nikdy nepotkáme. Moje srdce je zaplněné, hřejivé a velmi velmi vděčné. VY jste tím jediním důvodem, díky kterému je dnešní finále možné. Bůh vám žehnej velkým nepředstavitelným způsobem. Se vší láskou!“

  JoyKomentáře (12)

To je tak dojemné… Goodnight One Tree Hill.

Ona je prostě Haley i ve skutečném životě … tak hodná, laskavá a tak … nebo to alespoň hodně dobře hraje. :) Opravdu jsem jí měla ráda od začátku a nikdy se to nezměnilo, akorát mě naštvala, jak Nathanovi utekla. :) Ale opravdu dojemné…

Krásně to napsala :-D

Krasne rozlouceni. Je hezke, ze se takhle s fanousky rozlouci a trochu priblizi jeji zivot ve OTH :)

ALWAYS & FOREVER ONE TREE HILL ♡

veľmi pekne napísané ….Bethany som mám veľmi rada :)

ALWAYS AND FOREVER ♥

Presne! Bethany má velkú charizumu a myslím, že sa s postavou Haley nemusela veľmi dlho stotožňovať. Bola to moja najobľúbenejšia postava v OTH. Je to od nej krásne gesto!

Já ji prostě miluju. Miluju jak Haley tak Beth. Už od prvního dílu, kdy byla tak ukecaná. Mám ji ráda fakt od první série, stejně tak jako fandím a nejvíce jsem fandila Naley. A její rozloučení bylo opravdu dojemné a je také kromě textasřky, zpěvačky a herečky úžasnou spisovatelkou. Baví mě číst její články a poslouchat její hlas.

Love you Beth-Haley and Goodnight One Tree Hill. Remember ALWAYS AND FOREVER!

Konečně se stíhám vyjádřit i k tobě. Úžasné. Dopoledne ve čtvrtek jsem na to koukala a říkala si, že to křičí úžasností a úplně volá po přeložení. Takže děkuju za českou alternativu, dokonalost. Hodně zajímavé i obsahově, zajímají mě tyhle detaily a vztahy a ten vývoj. Našla jsem jeden podobně úžasný článek, takže pokud máš čas, stačí si říct, je sice poněkud delší, ale naučný, poučný, namíchaný tvůrci, herci, podobný obsah jako tohle – začátky.

děkuji všem :) taky se rád dozvídáme tyhle zajímavosti, které se člověk jen tak nedoví. Chci vrátit čas na 23. září 2003 :(

Ferrity: tak mi to pošli na mail a já to omrknu ;)

ps: a teda zlobim se :D jaktože ještě nikdo nekomentoval jak to Joy na obrázku nehorázně sluší ;)

Protože je to klasika a nikoho to už nepřekvapí :-p Komentovali bychom, kdyby vypadala hrozně..

Jojo, sekne jí to, ale nemůžu si vzpomenout, kdy jí to neslušelo :D
Taky musím pochválit stylistiku článku, ta se mi moc líbí :)

Jí to sluší vždy, ne? Je určitě krásná i když vyleze ráno rozcuchaná a nenamalovaná z postele :-)

Přidat komentář