•  

Mark Schwahn: Rádi bychom 9. sérii

Autor: Ferrity | 14. 04. 2011

6

Mezi zap2it.com a Markem Schwahnem se uskutečnil telefonní hovor, který věrným fanouškům přináší skvělé zprávy. Určitě si pamatujete, že dříve v této seriálové sezóně se zmiňoval o 8.sérii jako o závěrečné úkloně: "Jestli si myslím, že je tohle naše poslední sezóna? Právě teď mi instinkty říkají že ano. Ale ještě se může stát cokoliv."

Jeho nynější projev se nese v úplně odlišném duchu: "Myslím, že všichni jsme si natáčení skutečně užili. A když říkám všichni, myslím tím herce, producenty, každého bez výjimky. Myslím, že ze strany studia a společnosti je o 9.sezónu skutečný zájem." »

Zájem je také u fanoušků. Zap2it zjišťoval, zda byste seriál chtěli zachovat nebo zrušit a většina z fanoušků se vyjádřila pro ponechání.

"Nevím, jestli se to stane. Je milion důvodů, proč se rozhodnout show prodloužit nebo naopak neprodloužit, ale vzhledem k letošním ratingům a z hlediska letošní tvůrčí vyváženosti si myslím, že show byla skvělá. Rozhodně bychom do toho šli znova, kdyby to po nás chtěli. Měl bych asi říct ‘Já’ bych do toho šel znova, kdyby chtěli," dává najevo své stanovisko.

Dalším faktorem je samozřejmě účast hlavních hvězd. Zejména veteránové- Sophia Bush, Bethany Joy Galeotti a James Lafferty nemají pro příští rok uzavřené smlouvy, takže by musela proběhnout vyjednávání.

"Tahle sorta rozhovorů je vždy poněkud ošemetná. Dobrou zprávou ale je, že není nikdo, kdo by se s naprostou určitostí vracet nechtěl. Žádný z herců neřekl nemám zájem se vracet," ujišťuje nás.

Mark Schwahn dal vědět, že jak herci, producenti, tak i ostatní osazenstvo pociťuje, že je stále plno příběhů, které ještě nebyly vyřčeny. "V těch 5 finálních epizodách byli všichni nadšení z práce, kterou odvedli," říká nám. "Na konci série lidi pocítili a já myslím že oprávněně, že stále děláme dobrou show a přitom nás to stále baví."

Jestli se odehraje 9.sezóna, nevyhnutelně se dočkáme prudké reakce od těch, kteří si myslí, že show už běží dost dlouho. Není to něco, s čím by Mark nebyl seznámený, ale moc tomu nerozumí: "Vždycky mě překvapují lidé, kteří si myslí, že se z naší show snažíme vytřískat co nejvíc, aniž by o to někdo stál nebo že je špatné pokračovat v tvorbě One Tree Hill. Slyšel jsem loni něco o tom, že jsme byli chamtiví dělat pokračování a já tohle nechápu. Miluju tu show. Jsou to postavy, které jsem vytvořil, na které jsem hrdý. Stále vyprávíme příběhy, které si užíváme."

Z úst Marka Schwahna se k nám dostalo několik dalších novinek a podělíme se o pár ochutnávek. V posledních epizodách se dočkáme výletu do Portorika, velice ošklivého opálení, zatím neviděné Julianovy stránky, potenciálního návratu Clothes Over Bros, ale třeba také různorodých hudebních vystoupení, které zahrnou Bethany Joy Galeotti a rovněž Jamese Laffertyho, ačkoli při docela odlišných příležitostech.Komentáře (6)

Aaaah, to je tak krásné! Jestli 9. série opravdu bude, budu šťastná! Stále se neumím smířit s tím, že 8. by měla být poslední… Je to vážně skvělá zpráva! :)

Ještě je času dost na rozhodnutí, ale tak jako předtím, i nyní čuchám obrovskou propast.. Nevyčítám Schwahnovi, že chce vyprávět dál, na to si počkám, až mu hlavní trojka řekne, že oni do toho nejdou – a jakože Sophia chce pryč, James má novou show a Bethany mimino.

tak to jsem zvědává teda,jak to všechno dopadne!

konec, seriál už nemá potencilál

Jaj, opět jsem rozpolcená… Doufám, že Mark by se na to bez Joy, Soph a Jamese vykašlal… má na to soudnosti dost… Ale na druhou stranu… vidina další série je víc než lákavá… No, můžem jen držet palce, ať to dopadne jak má…

no my bychom taky rádi 9. sérii….pořád doufám, že to nějak dopadne….dle mě by si OTH zasloužil 10 série jako Smallville :)

Přidat komentář