•  

Mnoho nového!

Autor: Ferrity | 14. 10. 2013

0

Zdravím všechny jak vytrvalé, tak i ty méně věřící fanoušky, kteří to s námi kvůli naší do očí bijící neaktivitě už třeba vzdali. Web byl po dlouhatánské době opět aktualizován a došlo jak k význačným přesunům, tak ke kosmetickým úpravám.

Za zmínku rozhodně stojí naše herecká databáze, která čítá přes 70 herců a jejím konečným uveřejněním splácím dlouhodobý závazek k Lexi, která na ní má jedinečnou zásluhu – veškeré texty jsou z její klávesnice. Obrovský dík za obrovský kus práce.

Mé opožděné uveřejnění těmto článkům bohužel ubírá na aktuálnosti, proto můžete v komentářích navrhovat další fakta ke svým oblíbeným hercům a celkově se vyjadřovat k těm dalším novinkám, které se v pozadí webu objevily.

Nově se zde můžete dozvídat informace o seriálu Beauty and the Beast, který Rebarborka druhým rokem titulkuje a se kterým jí čerstvě pomáhám. Toto naše zpravodajství je v omezené podobě, pokud byste stáli o rozšíření, obě jsme přístupné návrhům.

Nechť započne diskuze!:) Mě i Rebarborku by zajímal váš názor na všechno – na provedení, funkčnost, obsažnost i vaše další nápady, jak web udžet v chodu a v oblibě.Přidat komentář