•  

No more Bethany Joy GALEOTTI

Autor: Tomgellar | 25. 03. 2012

7

Všichni jsme byli šokováni zprávou ohledně rozvodu naší seriálové Haley James Scott alias Bethany Joy Galeotti a jejího manžela Michaela Galeottiho. Zvláště když si Joy stále ztotožňujeme s Haley, které manželství vychází.
I když si Joy opravdu hodně cení svého soukromí, zkusil jsem zapátrat a najít nějaké informace o jejich společném životě a brzkém rozvodu.


V roce 2004 si Joy zahrála ve filmu Bring It on Again, kde se seznámila s hercem Richardem Lee Jacksonem. Právě ten jí představil svého kamaráda a spolučlena kapely Enation Michaela Galeottiho a začali spolu hudebně spolupracovat.
Netrvalo dlouho a stali se z nich dobří přátelé. V říjnu 2005 přerostlo přátelství v lásku a začali spolu chodit. Po měsíci randění se zasnoubili a ještě toho roku, přesněji 31. prosince 2005, si řekli své „ano“ při menším obřadu v kapli v Hillsboro ve státě Oregon.
Po svatbě se Joy rozhodla, že začne používat příjmení manžela, takže všímavější jedinci si mohli všimnout, že Mark Schwahn si pospíšil a již v 10. díle 3. série One Tree Hill (vysílaném 11. ledna 2006) se Joy začala v úvodních titulkách objevovat jako „Bethany Joy Galeotti“ místo obvyklé „Bethany Joy Lenz“.
Láska těch dvou jenom vzkvétala a Joy se rozhodla pro dalších krok, v létě 2009 společně s Michaelem a jeho rodinou otevřeli ve Washingtonu restauraci s názvem Galeotti’s Restaurant, kde hlavní myšlenkou bylo zaměření se na zdravá a organická jídla a používání recyklovatelných materiálů.
Stále zatím nebyl žádný problém na obzoru, Joy prohlašovala, že je neuvěřitelně šťastná a svoji lásku utvrdili zplozením potomka. Opravdu těhotnou Joy jsme mohli vídat téměř celou osmou sérii OTH. 23. února 2011 se jim narodila dcerka Maria Rose Galeotti.
Ale zřejmě mezi nimi nějaké neshody byly, stejně jako u všech párů, které vyvrcholy v březnu 2012, kdy po šestilém manželství Joy sdělila informaci o rozvodu na svém blogu.

    Jak většina z vás ví, ráda s vámi sdílím krásy obyčejného dne, ale stejně tak si cením svého soukromého života. Vlastně jediným důvodem proč vám to říkám je, že se za chvíli budete divit, proč mi zase všichni říkají „Bethany Joy Lenz“. Mrzí mě, že to říkám, ale s manželem Michaelem jsme se rozhodli nechat se rozvést. Rozejdeme se přátelsky a oba chceme vychovat naší krásnou holčičku v lásce. Ceníme si vašich modliteb a podpory v tomto těžkém čase. Cítím se nesmírně vdečná, že Bůh vyhoví těm, kteří Ho milují.

    S láskou,
    BJL

V současném době je již Joy opět všude uváděna svým dívčím příjmením Lenz, jak na svém Twitteru tak například na imdb.com, takže to vypadá, že je rozvod v plném proudu.

Uvidíme, jak vše dopadne, ale určitě jim přejeme, aby vše vyřešili. Také jim přejeme hodně štěstí a radosti a aby si našli nové protějšky. Kdo ví, třeba se k sobě jednoho dne vrátí.Komentáře (7)

Apríl je až za týden :(

Pořád je to smutné :(

Cože? To jsem vůbec netušila.

Mal som pravdu .. Ja keď som dobiehal OTH, tak v 8. sérii som mal pocit že Joy je tehotná aj v skutočnosti, len na nete som nič také o tom že by bola matka nenašiel .. tak predsa :)

To její těhotenství se trochu probíralo, věděli jsme, že porodila holčičku. Že se rozvádí, tak o tom jsem neměla ani páru :(

já hádám, že potomek, natáčení, restaurace… to neudělalo dobrotu. Ne, že by to byly špatné věci. Ale sestra s partnerem po 4letech taky čekali mimi a ani po roce s dítětem se nějak nedokázali sžít a taky to vypadalo na rozchod. nakonec dokázali najít někde kompromis. A neteř už má víc jak dva a půl roku. Tak třeba zkrátka to. S dítětem se lidé na nějakou dobu odcizí, už to nejste jen vy dva, nemůžete se sami sobě věnovat, jak by jste chtěli… tak třeba se tohle zrovna stalo právě jim.

No s violett v celku súhlasím, aj ked nevieme, čo je za tým, je to naozaj smutné. snáď ten rozvod prebehne v pokoji aj ked je to vzdy velmi tazke pre oboch

Přidat komentář