•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 1.série


STARS:

- Barbara Alyn Woods – Deb (od 1×14)

GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Samantha Shelton – Reagan (1×01)
- Sam Horrigan – Věc (1×06)
- Dave Power – Věc 3 (1×06)
- Mike Erwin – Gabe (1×08)
- Sean Faris – vysokoškolák (1×08)
- Ann Cusack – terapeutka
- Gerald McRaney – Royal Scott (1×12)
- Tess Harper – May Scott (1×12)
- Paula Trickey – Carrie (1×13)
- Joan Severance – Cynthia Price
- Corri English – Claire Young (1×17)
- Blake Bashoff – Gary

CO-STARS:

DALŠÍ CO-STARS:
- Shawn Shepard – ředitel Turner

SPECIAL GUEST STAR:

- Gavin DeGraw (1×10)
- Sheryl Crow (1×16)

GUEST STARS:

Antwon Tanner

Celé jméno: Antwon Tanner

Datum narození: 14. dubna 1975 (Beran)

Místo narození: Chicago, Illinois, USA

Postava: Antwon "Skills" Taylor (2003 – 2012)

Antwon v poslední době nechvalně proslul svými pletkami se zákonem. Za pojišťovací podvody byl zatčen a obviněn federálními úřady. U soudu v Brooklynu se přiznal, že prodal přes tucet čísel sociálního zabezpečení za více než 10 tisíc dolarů. Za to mu byl udělen trest odnětí svobody ve výši 3 měsíců, který si odpykal v roce 2010, od dubna do července.

V roce 2005, ve svých třiceti letech sehrál roli teenagera ve filmu Couch Carter. Hlavní hrdina tohoto snímku, Samuel L. Jackson, je jeho vzorem. Na filmu nepřímo spolupracoval také s Markem Schwahnem, který je jeho scénáristou.

V roce 2007 se objevil společně s Jud Tylor v hororu Dead Tone (7eventy 5ive). Měří 168 centimetrů, je otcem.

» imdb.com «
» @antwon_tanner «


Bryan Greenberg

Celé jméno: Bryan E. Greenberg

Datum narození: 24. května 1978 (Blíženci)

Místo narození: Omaha, Nebraska, USA

Postava: Jake Jagielski (2003 – 2006)

Bryanovi rodiče, židové, Denny a Carl Greenbergovi jsou psychologové. Má mladší sestru Beccu. Ve dvanácti letech se s rodinou přestěhoval do St. Louis, Missouri. Zde v Chesterfieldu odmaturoval na Parkway Central High School. Po maturitě se přestěhoval do New Yorku, protože se již dříve začal zajímat o herectví.

Na newyorské univerzitě hrál v divadelním souboru, dostal například roli Romea v klasické Shakespearově hře Romeo a Julie. Po roce 1997 se začal objevovat i v televizi – maličká role v seriálu Zákon a pořádek, jeho první filmová role byla ve filmu Civil Action (Žaloba) s Johnem Travoltou.

V roce 2004 získal roli Mattyho Matthewse ve filmu Perfektní skóre, o kterou se ucházel i James Lafferty. O rok později zazářil po boku Umy Thurman a Meryl Streepové ve filmu Prime, který byl vysílaný i u nás. Po One Tree Hill si zahrál hlavní role ještě ve dvou seriálech- již skončeném October Road a How to Make It in Amerika, který bude pokračovat svou druhou sezónou.

V roce 2007 vydal debutové album Waiting for Now. Za těch několik let byl na turné s Gavinem DeGrawem, Michaelem Tolcherem, Arim Hestem nebo Grahamem Coltonem. Jeho hudbu jsme několikrát mohli slyšet ve One Tree Hill, dále například i v October Road či Nobel Son.

» imdb.com «
» @bryangreenberg «


Barbara Alyn Woods

Celé jméno: Barbara Alyn Woods-Lind

Datum narození: 11. března 1962 (Ryby)

Místo narození: Chicago, Illinois, USA

Postava: Deborah "Deb" Scott (2003 – 2012)

Babs, jak ji přezdívají, má dvě sestry – Sharon a Deborah, a jednoho bratra, Roberta. Jejím manželem je od roku 1999 John Lind (asistent režiséra), kterého poznala při natáčení seriálu Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show v roce 1997. Mají tři dcery, Natalii, Emily a Alyvii. Natalie a Emily jsou herečky, a přestože Allie jsou tři roky, také už se na televizních obrazovkách mihla. Natalie hrála ve One Tree Hill v díle 4×07 holčičku Aliciu, kterou Haley hlídala.

Měří 168 centimetrů, na střední škole byla roztleskávačka. Barbara přiznala, že pokud by nebyla herečkou, byla by učitelkou angličtiny. Její prostřední jméno je jméno jejího otce Allena. Jejími dobrými kamarádkami jsou Moira Kelly a Teri Hatcher ze seriálu Zoufalé manželky.

» imdb.com «
» @BarbAlynWoods «


Thomas Ian Griffith

Celé jméno: Thomas Ian Griffith

Datum narození: 18. března 1962 (Ryby)

Místo narození: Hartford, Connecticut, USA

Postava: Larry Sawyer (2004)

Thomasova matka Mary Ann pracovala v tanečním studiu, jeho otec Thomas Joseph Griffith byl profesorem na vysoké škole. Chodil na College of the Holy Cross ve Worcesteru, v Massachusetts. V roce 1991 se oženil s bývalou hvězdou mýdlové opery Another World, Mary Page Keller. Spolu mají dvě děti.

Znát ho můžeme například z filmů The Sea Wolf, Vampires nebo xXx, kde hrál agenta FBI. Účinkoval v epizodních rolích seriálu Odložené případy nebo Closer.

Už od malička se učil Tae Kwon Do a má černý pás v karate. Měří 196 centimetrů.

» imdb.com «


Emmanuelle Vaugier

Celé jméno: Emmanuelle Vaugier

Datum narození: 23. červen 1976 (Beran)

Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada

Postava: Nicki (2004 – 2005)

Emmanuelle má francouzské předky a v dětství mluvila výhradně francouzsky. Za svůj domov považuje jak Vancouver, tak Los Angeles. Je bývalá modelka.

Má za sebou více než 40 filmových a seriálových rolí. Většinou hrála vedlejší role, milovníci kriminálek jí můžou znáš jako mladou Jane ze seriálu Painkiller Jane, dále jako detektivku Jessicu Angellovou z Kriminálky New York. Tam jí scénáristé nenaplánovali zrovna pěkný osud a nakonec její postavu zabili. Dále se mihla například ve Smallville, Čarodějkách a ztvárnila vlkodlaka Madison v Lovcích duchů. Zahrála si i v komediálních seriálech – například Charlieho milou Miu v seriálu Dva a půl chlapa. Z novějších seriálů jste ji mohli postřehnout v Lost Girl nebo v Covert Affairs v roli Lizy.

Už třikrát hrála postavy se stejným jménem: Nicki – matku Jenny ve One Tree Hill, malou roli Nikki ve filmu Largo (2001) a ve videohře Need for Speed: Carbon byla jejím vzhledem inspirována členka gangu Nikki.

» imdb.com «


CO-STARS:

Lee Norris

Celé jméno: Lee Michael Norris

Datum narození: 25. září 1981 (Váhy)

Místo narození: Greenville, Severní Karolína, USA

Postava: Marvin "Mouth" McFadden (2003 – 2012)

Už jako devítiletý hrál ve 20 epizodách seriálu The Torkelsons, i v jeho 13 dílném pokračování Almost Home. V seriálu Boy Meets World ztvárnil vedlejší roli, školáka Stuarta Minkuse. V roce 2007 si zahrál menší roli ve filmu Zodiac.

V reality show stanice CW America’s Next Top Model se v jedné epizodě objevil jako porotce.

Stejně jako jeho kolegové z One Tree Hill Chad Michael Murray a Hilarie Burton, i on se na kratičkou chvíli mihl v seriálu Dawsonův svět, konkrétně v jeho dvou epizodách. Objevil se i v jednom díle seriálu October Road, kde jako hlavní hrdina zářil jeho herecký kolega z One Tree Hill, Bryan Greenberg.

Měří 177 centimetrů. V roce 2004 maturoval na Wake Forest University.

» imdb.com «


Brett Claywell

Celé jméno: Brett Quillen Claywell

Datum narození: 14. dubna 1978 (Beran)

Místo narození: Greensboro, Severní Karolína, USA

Postava: Tim Smith (2003 – 2008)

Brett má dva starší sourozence – bratra Christophera a sestru Traci. Byli vychovaní v Greensboro, v Severní Karolíně. Momentálně žije v New Yorku.

Na střední škole hrál basketball a fotbal, byl považován za třídního šaška. Odpromoval na North Carolina State University, kde jeho hlavním zaměřením byla architektura a jako vedlejší předmět divadlo.

Znát ho můžeme například jako studenta medicíny/laboratorního technika Kylea Lewise z mýdlové opery One Life to Live stanice ABC, dále jako Matta Cargilla z Domu loutek. Měří 180 centimetrů.

» imdb.com «
» @BrettClaywell «


Cullen Moss

Celé jméno: Cullen Moss

Datum narození: neznámé

Místo narození: Milwaukee, Wisconsin, USA

Postava: Jonathan "Junk" Moretti (2003 – 2012)

Cullen si velice střeží své soukromí, nikdy neprozradil své datum narození a místo narození se na internet dostalo omylem, když se rozhodl pořídit si Facebook. Má jedno dítě – syna.

Je to hlavně dabér, ale můžeme ho znát například z epizodní role v seriálu Dawsonův svět, dále filmů Drahý Johne či Zápisník jedné lásky.

Momentálně žije ve Wilmingtonu, v Severní Karolíně, kde natáčí komediální seriál Changing Channels.

» imdb.com «


Vaughn Wilson

Celé jméno: Vaughan Wilson

Datum narození: 24. prosince 1976 (Kozoroh)

Místo narození: Wilmington, Severní Karolína USA

Postava: Ferguson "Fergie" Thompson (2003 – 2012)

Můžeme ho znát například z filmu Mississippi Damned či seriálu Port City P.D, ale postava Fergieho je bezesporu jeho největší rolí. Měří 178 centimetrů.

» imdb.com «


Amy Parrish

Celé jméno: Amy Quick Parrish

Datum narození: neznámé

Místo narození: Michigan, USA

Postava: Shari Smith (2003 – 2006)

Amy se kromě herectví věnuje také dabingu. Její poslední role byla servírka ve filmu z roku 2009 – The Marc Pease Experience.

» imdb.com «


Bevin Prince

Celé jméno: Bevin Anne Prince

Datum narození: 23. září 1982 (Váhy)

Místo narození: Cary, Severní Karolína, USA

Postava: Bevin Mirskey (2004 – 2012)

Bevin má jednu sestru. Její popularita začala seriálem One Tree Hill stoupat. Objevila se ve filmech jako Groupie, Wreckage či Dark House. Hrát začala už jako malá, převážně v divadlech.

Roli Bevin získala hlavně díky faktu, že v letech 2002 – 2003 tančila v souboru UNC Wilmington Seahawk Dance Team. Ráda poslouchá Jack’s Mannequin, Fall Out Boy nebo Coldplay. Její oblíbená barva je fialová. Má psa Emmu, miluje omelety.

Ráda chodí s přáteli ven, lyžuje na vodních lyžích, poslouchá hudbu nebo tančí. Když natáčela One Tree Hill, bydlela společně se Sophií Bush. Její nejlepší kamarádky jsou Hilarie Burton nebo Danneel Harris, na svatbě Danneel byla dokonce za družičku. Má silný newyorský přízvuk.

» imdb.com «


Sarah Edwards

Celé jméno: Sarah Edwards

Datum narození: 4. června 1984 (Rak)

Místo narození: Yadkinville, Severní Karolína USA

Postava: Theresa (2003 – 2005/6)

Po ukončení natáčení 1. řady One Tree Hill se rozhodla studovat na American Academy of Dramatic Arts v New Yorku. Její zatím poslední role byla Suzy v seriálu Jak jsem poznal vaši matku.

» imdb.com «

« předchozí – následující »