•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 2.série


GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Lee Norris – Mouth (od 2×02)
- Huey Lewis – Jimmy James
- Bess Armstrong – Lydia James
- Summer Altice – Simone (2×03)
- Maria Menounos – Jules
- Peter Jurasik – Carl (2×12)
- Nick Zano (2×16)
- Sprague Grayden – Darby (2×18)
- Schuyler Fisk – Daytona Green (2×19)
- Henry Darrow – doktor (2×19)
- Chris Potter – Ray Green (2×19)

CO-STARS:

- Will Haze – Rick
- Christopher Corbin – kluk z 50.let
- Johnny Alonso – Joey D

SPECIAL APPEARANCE:

- Emeka Okafor (2×08)
- The Wreckers (2×13)
- Jeff Burton (2×19)


GUEST STARS:

Michael Copon

Celé jméno: Michael Sowell Copon

Datum narození: 13. listopad 1982 (Štír)

Místo narození: Chesapeake, Virginie, USA

Postava: Felix Taggaro (2004 – 2005)

Michaelova matka je německého a amerického původu, jeho otec je Filipínec. Chodil na střední školu Deep Creek High School, hrál fotbal.

Herecká kariéra mu začala vyhraným castingem na Lucase Kendalla, modrého Power Rangera v seriálu Power Rangers: Time Force. Tuto roli si zopakoval i v pokračování – Power Rangers: Wild Force. V letech 2006 – 2009 hrál v seriálu Beyond the Break, dále měl menší role v seriálech Scrubs, Kriminálka Miami a jeho zatím poslední seriálová role byla v Hawaii Five-0 (2010). Objevil se ve videoklipu skupiny Raven Symone, "Backflip." Zahrál si také v několika filmech, hlavní roli sehrál ve filmu Král Škorpión: Vzestup Říše.

Věnuje se také zpěvu, 8. září 2010 vypustil na iTunes nahrávku Let’s Get Nasty a živí se také jako model.

» imdb.com «


Daniella Alonso

Celé jméno: Daniella Alonso

Datum narození: 22. září 1978 (Panna)

Místo narození: New York City, New York, USA

Postava: Anna Taggaro (2004 – 2005)

Daniellina matka je z Portorika, její otec z Peru a má japonské předky. Její přezdívka je Danny. Je katolička.

Svou první práci modelky získala ve Ford Models. V roce 2006 ji časopis Maxim umístil na 41. příčku v anketě "Nejvíce sexy žena." Měří 170 centimetrů.

Původně si měla v twilightovské romanci zahrát vlčici Leah Clearwater, roli ale získala Julia Jones. Objevila se v jednom dílu Stargate Atlantis.

» imdb.com «


Kieren Hutchison

Celé jméno: Kieren Robert Hutchison

Datum narození: 9. října 1974 (Váhy)

Místo narození: Auckland, Nový Zéland, Austrálie

Postava: Andy Hargrove (2004 – 2008)

Kierenovou manželkou je herečka Nicole Tubiola, s níž má syna Quinna narozeného v roce 2007. Je druhým synem Sue a Stevea Hutchisonových.

Nejvíce je známý svou rolí Jonathana McKenna v australské mýdlové opeře Shortland Street. V roce 1995 objevoval v seriálu Riding High, v roce 1998 ztvárnil hlavního hrdinu v televizní sérii Legenda o Williamu Tellovi, v roce 2004 se objevil v Čarodějkách a v letech 2006 – 2007 ve Wildfire (stejně jako jeho žena, Nicole ale hrála ve všech řadách seriálu). Naposledy hrál v roce 2010 v Kriminálce New York nebo Castle na zabití.

» imdb.com «


Tyler Hilton

Celé jméno: Tyler James Hilton

Datum narození: 22. listopadu 1983 (Štír)

Místo narození: Palm Springs, Kalifornie, USA

Postava: Chris Keller (2004 – 2012)

Ty nebo TJ, jak mu přátele přezdívají, má jednu mladší sestru Brittany, která se narodila v roce 1985. Jeho blízcí přátelé jsou Sophia Bush a Chad Michael Murray, dobře se zná také se zpěvákem a hercem Jessem McCartneym. S Paris Hilton či s hotelovým impériem rodiny Hiltonů nemá nic společného. Momentálně žije v Los Angeles.

V roce 2011 plánuje vydat svou třetí studiovou desku, The Storms We Share. Jeho první CD, které vydal v roce 2000, nese název Tyler Hilton, druhé CD s názvem The Tracks of Tyler Hilton vydal v roce 2004. Poslední dva roky (2009 a 2010) také vydal dvě EP (desky, které obsahují méně skladeb než CD) – Better on Beachwood a Ladies & Gentlemen. Ve One Tree Hill jsme mohli slyšet několik jeho písní, ale jako největší hit můžeme označit cover píseň Ryana Adamse – When The Stars Go Blue, kterou nazpíval s Bethany Joy Galeotti.

Přítele Taylor Swift si zahrál v jejím videoklipu Teardrops On My Guitar. Jeho jediná role, kde nezpíval a nehrál na kytaru, byla ve filmu Charlie Bartlett. Založil si svou vlastní charitu TH Books For Kids, ve které daruje knihy dětem v tísni. Často pořádá charitativní koncerty, na které chodí řada jeho fanoušků.

Nechal se slyšet, že jeho největší hudební inspirací je Elvis Presley. Jako malý se na kytaře učil hrát jeho písně a ve filmu Walk the Line (2005) si svého hrdinu dokonce zahrál. Měří 193 centimetrů, magazín People ho zařadil mezi 50 nejobdivuhodnějších lidí roku 2005. Na střední škole La Quinta High School, kterou vystudoval v roce 2002, hrával v kavárně Just Java.

Mark Schwahn ho v roce 2008 žádal, ať se vrátí do Tree Hill, on odmítl, protože se chtěl soustředit na svou hudbu." 26.4.2010 prohlásil, že je ochotný se vrátit.

» imdb.com «
» @TylerHilton «


Lindsay McKeon

Celé jméno: Lindsey Johnson McKeon

Datum narození: 11. března 1982 (Ryby)

Místo narození: Summit, New Jersey, USA

Postava: Taylor James (2005 – 2010)

Lindsay je vzdálená příbuzná australské celebrity Harryho McKeona (její bratranec z třetího kolena). Velice ji inspirovala jeho role ve filmu Plavat proti proudu, v němž hrála i Elizabeth Harnois.

Její herecká dráha začala mýdlovou operou Guiding Light (která běžela neuvěřitelných 72 let). Čeští diváci ji znají především ze seriálu Lovci duchů jako smrtku Tessu, z Dr. House, Kriminálky New York, Veronicy Mars, Beze stopy či Odložených případů.

Ráda čte knihy, plave, jezdí na koních, lyžuje nebo cestuje po světě. Měří 165 centimetrů.

» imdb.com «


Katherine Bailess

Celé jméno: Katherine Bailess

Datum narození: 24. dubna 1983 (Beran)

Místo narození: Vicksburg, Mississippi, USA

Postava: Erica Marsh (2005)

Kat, jak jí přezdívají, již ve čtyřech letech brala hodiny klasického tance, soutěžila v gymnastice a roztleskávání. Od svých jedenácti let až do osmnácti tancovala v televizním pořadu Miss Mississippi Pageant. Vyhrála stipendium na Broadway Dance Center v New Yorku.

Společně s Bethany Joy Galeotti si zahrála ve filmu Bring It on Again (Bravo Girls: Opět v akci). V roce 2010 vyšly na DVD její dva filmy – Below the Beltway a Elle: A Modern Cinderella Tale. Ve filmu Láska mezi superstar (hlavní postavy jsou účastníci 1. řady americké Superstar – Kelly Clarkson a Justin Guarini) nebyly její písně předzpívané – zpívala i tančila sama.

Pokud zrovna netancuje, užívá si taneční lekce s dětmi, čtení nebo sportování. Měří 165 centimetrů.

» imdb.com «


Michael Trucco

Celé jméno: Edward Michael Trucco

Datum narození: 22. června 1970 (Rak)

Místo narození: San Mateo, Kalifornie, USA

Postava: Cooper Lee (2005 – 2006)

Michael se v Mexiku v červenci 2009 oženil s herečkou Sandrou Hess (společně spolu hráli v seriálu Pensacola – Zlatá křídla). Jeho otec byl policista a kdyby v sobě Michael neobjevil zálibu v herectví, šel by v jeho stopách. Později na univerzitě v Santa Claře vystudoval obor Theatre Arts.

Měl maličké role v Sabrině – mladé čarodějnici, Teorii velkého třesku, Kriminálce Miami, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Čarodějkách či Volání mrtvých, větší roli měl v seriálu Castle na zabití a významnou v Battlestar Galactica. V tomto roce se začal objevovat v seriálu Fairly Legal. Z filmového plátna je známý z Next, Dokonalého páru, Empire State nebo video filmu Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled.

2. prosince 2007 utrpěl vážnou nehodu – jeho vůz přistál na střeše. Michael si zlomil tři obratle, jeho přítel, který auto řídil, vyvázl nezraněný. 10. prosince už nemocnici opouštěl a lékaři říkali, že měl veliké štěstí, protože utrpěl skoro stejné zranění jako v roce 1995 legendární představitel Supermana, Christopher Reeve.

» imdb.com «

« předchozínásledující »