•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 3.série


STARS:


GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Kevin Kilner – Larry
- Brett Claywell – Tim (od 3×02)
- Texas Battle – Tony Battle
- Tom Bosley – Mel McFadden (3×07)
- Danny Woodburn – Marty (3×07)
- Mekia Cox – Faith (3×10)
- Donna Cooper – poradkyně (3×12)
- Peyton List – Solaris (3×14)
- Brian George – Daoud (3×14)
- Marcus Coloma – Marcus
- Pete Wentz
- Joshua Snyder – Damien West (3×20)

CO-STARS:


DALŠÍ CO-STARS:
- Kenzie Dalton – roztleskávačka
- Renee Vincent – Mrs. Edwards
- Nina Jones – Mrs. Farrell
- Amber Wallace – Glenda
- Sharon Graci – Sheila
- Michelle Featherstone

GUEST STARS:

Sheryl Lee

Celé jméno: Sheryl Lee Diamond

Datum narození: 22. dubna 1967 (Býk)

Místo narození: Augsburg, Bavorsko, Německo

Postava: Elizabeth "Ellie" Harp (2005 – 2006)

Sheryl se narodila v rodině umělkyně a architekta. Přestože je jejím rodným místem Evropa, vyrůstala v Coloradu, kde absolvovala Fairview High School. Krátce se scházela s hercem Davidem Duchovnym. Vdala se za Jesse Diamonda, fotografa a syna známého zpěváka Neila Diamonda, jejich manželství však netrvalo dlouho – jediný rok. Mají spolu syna Elijaha.

Její nejznámější a nejoceňovanější rolí je bezpochyby Madeleine Ferguson (Městečko Twin Peaks). Přestože v seriálu jako mladičká a mrtvá Laura Palmer měla skončit, tvůrce David Lynch si ji natolik zamiloval, že ji obsadil do role identické sestřenice Laury – Maddy. Ve stejnojmenném filmu pak hrála pouze Lauru. Za zmínku stojí její další seriál – Dirty Sexy Money, kde se objevovala dva roky (v celkem 12 epizodách) jako Andrea Smithson a určitě by byla chyba opomenout roli doktorky Sarah Church v Doktoři z LA. Sheryl se dále objevila v kriminálkách Beze stopy, Kriminálka New York, Anatomie lži či Agentura jasno, zahrála si i v Dr. Housovi a Zoufalých manželkách. Z filmů ji pravděpodobně znáte z Divokých koček jako Sam Kingsley, dále pak z Upírů (zde si zahrál i Thomas Ian Griffith) či Backbeat.

Bojuje za práva zvířat (je členkou organizace PETA), cvičí jógu. Měří 166 centimetrů, k 2.dílu druhé řady Twin Peaks nazpívala píseň Just You and I.

» imdb.com «


Danneel Harris

Celé jméno: Elta Danneel Graul-Ackles

Datum narození: 18. března 1979 (Ryby)

Místo narození: Lafayette, Louisiana, USA

Postava: Rachel Gattina (2005 – 2009)

Danneel vyrůstala v malém městě Eunice. Je pojmenovaná po prababičce, jméno Elta má francouzský původ. V roce 2007 začala chodit s Jensenem Acklesem (Dean ze seriálu Supernatural), 15. května 2010 se v texaském Dallasu vzali. Její sestřenice je herečka Mary Lou.

Danneel je mimo jiné hudebně nadaná, umí hrát na klavír a také zpívá. Věnuje se i modelingu a gymnastice. Časopis Maxim ji zvolil 28. nejvíce sexy ženou roku 2009.

Ztvárnila hlavní postavu Saru Maxwell v sitcomu NBC, Friends with Benefits. U nás ji můžete znát hlavně z filmu Zahulíme, uvidíme 2 (je potvrzené, že se objeví i ve 3. pokračování), dále pak Loudilové nebo Záložní plán s Jennifer Lopez a Alexem O’Loughlinem.

Jednu z hlavních postav si zahrála ve filmu Ten Inch Hero, kde se vedle ní kromě jejího čerstvého manžela objevili i někteří její kolegové z One Tree Hill: Elizabeth Harnois (Shelly Simon), John Doe (Mick Wolf) a Matt Barr (Derek). Na soundtracku tohoto filmu se shodou okolností podílela Bethany Joy Galeotti.

Její nejlepší kamarádky jsou Bevin Prince, Sophia Bush a Hilarie Burton, má psa jménem Kismet. Herci a štáb seriálu One Tree Hill ji přezdívají Elmo. Měří 170 centimetrů.

» imdb.com «
» @DanneelHarris «


Colin Fickes

Celé jméno: Colin Fickes

Datum narození: neznámé

Místo narození: Raleigh, Severní Karolína, USA

Postava: Jimmy Edwards (2003 – 2006)

Navštěvoval střední školu Broughton High School, jeho spolužáci byli herečka Aubrey Dollar nebo režisér a scénárista Nick Karner. V roce 2007 společně se Zooey Deschanel, Lou Taylorem Puccim či Jenou Malone hrál ve filmu The Go-Getter. Objevil se i v Transformers 1, dále pak v seriálech Bostonská střední, Dawsonův svět, Beze stopy, Zákon a pořádek či Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti.

» imdb.com «


Allison Scagliotti

Celé jméno: Allison Glenn Scagliotti-Smith

Datum narození: 21. září 1990 (Panna)

Místo narození: Monterey, Kalifornie, USA

Postava: Abby Brown (2006 – 2007)

Allison se může pochlubit svými kořeny – je neteří profesionálního wakeboardisty Alexe Scagliottiho a zpěváka skupiny Five Minutes to Freedom – Kevina Pfeiffera.

Její největší role byly v seriálech Drake & Josh a již téměř dva roky ji můžeme vídat ve Warehouse 13 (objevila se i v crossoveru Heuréky – Města divů a právě Warehouse 13), dále měla epizodní role ve Smallville, Kriminálce Las Vegas, Pohotovosti, Zoey 101 či reality show Ghost Hunters Live. Allisonina první filmová role byla Maddie v Redemption Maddie, v březnu 2011 si v Americe odbyl premiéru film Losers Take All.

» imdb.com «


CO-STARS:

Kelsey Chow

Celé jméno: Kelsey Asbill Chow

Datum narození: 9. září 1991 (Panna)

Místo narození: Kolumbie, Jižní Karolína, USA

Postava: Gigi Silveri (2005 – 2009)

Kelsey je nejstarší ze tří sourozenců – má o dva roky mladšího bratra a osm let mladší sestru. Momentálně studuje na Columbia University. Ráda a hezky zpívá – se souborem Hammond Select Ensemble se podívala i k nám do České Republiky.

Kelsey je disneyovská hvězdička; hrála ve filmu Bratr Rádce, dále v seriálu Sladký život Zacka a Codyho a společně s Mitchelem Mussem a Larramie Doc Shawem hraje v seriálu Pair of Kings (role Mikayly).

» imdb.com «

« předchozínásledující »