•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 4.série


STARS:

GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Elizabeth Harnois – Shelly
- Ernest Waddell – Derek
- Rey Valentin – Nick Chavez
- Rick Fox – Daunte
- CariDee English – Tia (4×07)
- John Kapelos – učitel (4×13
- Sean Young – Hope Brown (4×18)
- Bevin Prince – Bevin (od 4×20)
- Jonathan Adams – Charles Taylor (4×20)

CO-STARS:


DALŠÍ CO-STARS:
- Lupe Fiasco
- Conrad Goode – Bear
- Chase Anderson – Sheldon
- Barbara Weetman – máma Glendy
- Mary Kate Englehardt – Lily

GUEST STARS:

Matt Barr

Celé jméno: Matthew Jerome Barr

Datum narození: 14. února 1984 (Vodnář)

Místo narození: Allen, Texas, USA

Postava: Derek / Ian Banks (2006 – 2007)

Matt si střihl malé role v seriálech Kriminálka Miami i Las Vegas, Sběratelé kostí, Friday Night Lights, Teorie velkého třesku, Castle na zabití a O.C. Také si zahrál v původním pilotu seriálu Super drbna, který byl odvysílán v závěru druhé série jako spin-off.

Od roku 2010 hraje hlavní postavu Dana Patche v seriálu CW – Hellcats. Větších rolí se dočkal také v seriálu První prezidentka, kde hrál Mika Flemminga nebo Ostrov smrti, kde si střihnul roli Christophera Sullivana. V maturitním ročníku získal roli ve filmu Levelland, s Arielle Kebbel hrál v Prci, prci, prcičky: Na táboře, ale jeho asi největší role na filmovém plátně byla spolu s Danneel Harris a Elizabeth Harnois ve filmu Ten Inch Hero.

Na střední škole Allen High School v divadelním kroužku často dostával hlavní role.

» imdb.com «


Stephen Colletti

Celé jméno: Stephen August Colletti

Datum narození: 13. února 1986 (Vodnář)

Místo narození: Newport Beach, Kalifornie, USA

Postava: Chase Adams (2007 – 2012)

Jeho otec se jmenuje Bruce Colletti, má mladší sestru Lauren. Před a během natáčení reality show stanice MTV chodil s Kristin Cavallari, poté s Lauren Conrad a v letech 2006 až 2007 chodil s hvězdou Hrdinů, Hayden Panettiere. Nyní je nezadaný.

Měří 180 centimetrů. Maturoval na Laguna Beach High School, vystudoval Univerzitu v San Franciscu. Stephen má americký i italský původ.

Účastnil se reality show stanice MTV, Laguna Beach: The Real Orange County. Na stejné stanici se též objevil v Total Request Live.

» imdb.com «
» @StephenColletti «


CO-STARS:

Mark Schwahn

Celé jméno: Mark Schwahn

Rok narození: 1966

Místo narození: Pontiac, Livingston County, Illinois, USA

Postava: Max (2006 – 2008)

Mark je nejen tvůrcem One Tree Hill, také i režisérem, producentem a scénáristou. Dokonce si zde i zahrál, a sice postavu Maxe – kamaráda Peyton, který vlastnil obchod s deskami.

Na internetu toho o něm moc k dostání není, své soukromí si pečlivě střeží. Je členem Writers Guild of America (WGA je obecný termín, ve skutečnosti odkazuje na dva odlišné odbory v Americe: WGAW – v Hollywoodu a na jihu Kalifornie; a WGAE – jih od Mississippi), která prezentuje a podporuje televizní a filmové scénáristy. Odpromoval na Univerzitě v Marylandu.

Spolupracoval s Antwonem Tannerem (ve One Tree Hill hraje Skillse) na filmu Coach Carter a s Bryanem Greenbergem (Jake Jagielski) na filmu Perfektní skóre, protože k těmto filmům napsal scénáře. Těmi pak přispěl například i k filmům Ať to stojí, co to stojí nebo 35 Miles from Normal.

Když v říjnu roku 2008 oznámila společnost CBS Paramount Television, že chystá spin-off seriálu Melrose Place, byl Mark hlavní kandidát na scénáristu. V tomtéž měsíci skutečně kontrakt na dva roky podepsal, ale seriál se ani nezačal natáčet, proto se Mark naplno vrátil k One Tree Hill.

Televize CW v létě 2010 potvrdila, že Mark Schwahn a Larry J. Kolb pracují na novém seriálu – Spy School for Girls. Seriál měl začít jako ostatní seriály v této seriálové sezóně, ale prozatím to vypadá, že se jejich díla v nejbližší době jen tak nedočkáme. V tomtéž roce má být dokončen film Nashville, který režíruje.

» imdb.com «

« předchozínásledující »