•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 5.série


STARS:


GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Johann Urb – Nick (5×01)
- Kelly Collins Lintz – Alice (od 5×04)
- Robbie Jones – Quentin (od 5×06)
- Kate Voegele – Mia (od 5×10)
- Judith Scott – sociální pracovnice (5×13)
- Lisa Goldstein – Millicent (od 5×14)

CO-STARS:

DALŠÍ CO-STARS:
- Hailey Wist – Molly
- Mary Kate Englehardt – Lily

GUEST STARS:

Michaela McManus

Celé jméno: Michaela McManus

Datum narození: 20. května 1983 (Býk)

Místo narození: Warwick, Rhode Island, USA

Postava: Lindsey Strauss (2008)

Rodiče Michaely jsou Jim a Patricia McManus, její teta, Mary McManus, je jeptiškou. Prozatím největší roli měla v seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, kde si zahrála státní zástupkyni Kim Greylek.

Hostovala v několika seriálech, ať už Kriminálce New York či Castle na zabití. Ve Vampire Diaries se objevila v roli Jules. Kolem této role bylo však mnoho spekulací, protože jejím snoubencem je Mike Daniels, momentální kameraman VD, který spolupracoval i na One Tree Hill. V loňském roce jsme se dočkali jejího filmu Cafe, v tomto roce ji uvidíme ve Fifty-nothing, kde si zahraje Alix.

Už od útlého mládí měla velký zájem o herectví a divadlo. Promovala na Fordham University a předtím, než se odešla proslavit do Los Angeles, navštěvovala hereckou třídu na soukromé New York University.

» imdb.com «


Daphne Zuniga

Celé jméno: Daphne Eurydice Zuniga

Datum narození: 28. října 1962 (Štír)

Místo narození: Berkeley, Kalifornie, USA

Postava: Victoria Anne Montgomery-Davis (2008 – 2012)

Otec Daphne pochází z Guatemaly, je profesorem filosofie. Její matka je ministryně, má polsko-finský původ a hlásí se k unitářství. Po rozvodu rodičů se s matkou a sestrou přestěhovala do amerického Readingu. Její sestra Jennifer Zuniga je také herečka, debutovala v roce 1992 filmem A Woman, Her Men and Her Futon.

Nejvíce je známá jako Jo Reynolds z původního seriálu Melrose Place. V remake seriálu, který vysílala stanice CW, hrála opět stejnou postavu.

Společně se Stevenem Lathamem režírovala dokument The Future We Will Create: Inside the World of TED. Má piercing v pupíku.

» imdb.com «


Torrey DeVitto

Celé jméno: Torrey Joel DeVitto

Datum narození: 8. června 1984 (Blíženci)

Místo narození: Long Island, New York, USA

Postava: Carrie (2008)

Torrey je bývalá modelka. Jejím přítelem je Paul Wesley (The Vampire Diaries, Fallen). Její otec je Liberty DeVitto, americký bubeník (pro skupinu Billy Joel nebo zpěváka Eltona Johna). Má dvě sestry, Devon a Maryelle. Jako malá díky otcovu povolání s rodiči hodně cestovala.

Čeští diváci ji mohou znát hlavně jako Karen Kerr ze seriálu Báječní lidé. Hostovala v seriálech jako Dawsonův svět, Scrubs či relativně novém, velmi oblíbeném Pretty Little Liars. Její poslední filmovou rolí byla Mia v Green Flash. Společně s Robertem Buckleym, Paulem Wesleym nebo Leighton Meester si zahrála ve filmu Killer Movie. V seriálu The Making Of I’ll Always Know What You Did Last Summer si původně měla zahrát samu sebe, ale nakonec na ni připadla role Zoe.

Torrey miluje hudbu, hraje na housle. Přestože je herectví její největší vášeň, doufá, že v budoucnu na hudbě zapracuje.

Je velkou fanynkou Bettie Page, její neoblíbenější talk show je Ellen a ráda nakupuje v obchodech Target. Její přezdívky jsou Tor nebo Torrey Jo, měří 170 centimetrů.

» imdb.com «


Kevin Federline

Celé jméno: Kevin Earl Federline

Datum narození: 21. března 1978 (Beran)

Místo narození: Fresno, Kalifornie, USA

Postava: Jason (2008)

Kevin, kterému se přezdívá K-Fed nebo Cletus, je již čtyřnásobným otcem; dceru Kori Madison (*2002) a syna Kaleba Michaela Jacksona (*2004) má s herečkou Shar Jackson, se zpěvačkou Britney Spears vychovává dva syny – Seana Prestona (*2005) a Jaydena Jamese (*2006). Od roku 2009 chodí s bývalou hráčkou volejbalu Victorií Prince. Má dva bratry Chrise a Curtise.

Na Helloween roku 2006 vydal své album nazvané Playing with Fire. Více než zpěvákem je ale tanečníkem. Kromě se svou bývalou manželkou Britney Spears vystupoval i s Michaelem Jacksonem, Justinem Timberlakem, Pink či se skupinou Destiny’s Child.

Objevil se v klipu k písni Let’s Get the Party Started od zpěvačky Pink, dále v písni My Prerogative od Britney Spears. Měří 183 centimetrů.

» imdb.com «


Joe Manganiello

Celé jméno: Joseph Michael Manganiello

Datum narození: 28. prosinec 1976 (Kozoroh)

Místo narození: Pittsburgh, Pennsylvánie, USA

Postava: Owen Morello (2008 – 2010)

Joe je sicilského, německého, rakouského a arménského původu. Od 14. října 2010 je zasnoubený s herečkou a modelkou Audrou Marie, se kterou chodí od dubna 2009. Jeho rodiče se jmenují Charles a Susan, má mladšího bratra. Momentálně žije v Los Angeles.

Na roli vlkodlaka Alcida v seriálu Pravá krev se připravoval více než pět měsíců (posiloval, protože autorka knižní série Alcida popisovala jako svalnatého). Nejtěžší prý ale bylo napodobit jeho přízvuk. Další větší rolí pro něj byl Brad v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, účinkoval v 5 epizodách. Objevil se i ve všech třech Kriminálkách, menší role měl v Scrubs, ‘Til Death a 100 Questions. Jeho největší filmovou rolí byl Flash Thompson Ve Spider-manovi a Spider-manovi 3.

Joe měří 196 centimetrů. Promoval na Mt. Lebanon High School, kde v maturitním ročníku hrál Juda Frye v představení Oklahoma! Podporuje charitu Until There’s a Cure bojující proti HIV a AIDS. V roce 2010 jej magazín People zařadil mezi nejpřitažlivější žijící muže.

» imdb.com «


Haviland Morris

Celé jméno: Haviland Morris

Datum narození: 14. září 1959 (Panna)

Místo narození: New Jersey, USA

Postava: Olivia (2008)

Ačkoli se Haviland narodila v New Jersey, strávila většinu dětství v Hong Kongu, protože její otec pracoval v elektronickém průmyslu. Hrála téměř v 50 snímcích, ale účinkovala především na Brodwayi. Má dceru a měří 170 centimetrů. Momentálně obchoduje s nemovitostmi.

České publikum si ji může pamatovat jako maminku Alexe z filmu Sám doma 3, milovníci počítačových her možná slyšeli její hlas ve hře Max Payne, kde "dabovala" mrtvou manželku Michelle.

Její největší rolí je však postava Claire v mýdlové opeře One Life to Live, kde si zahrála v celkem 75 epizodách. Dále měla menší seriálové role například v Diagnóza vražda, Zákon a pořádek (objevila se také ve spin-offu tohoto seriálu; Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) či Sex ve městě.

Na přelomu roku 2011/2012 se dočkáme hned třech uvedení filmů, ve kterých si zahrála; Burning Blue, Jack and Diane a Nor’easter.

» imdb.com «


Chris Beetem

Celé jméno: Christopher Lapinski

Datum narození: 8. srpna 1969 (Lev)

Místo narození: Filadelfie, Pensylvánie, USA

Postava: Dr. Ethan Copeland (2008)

Chrisova největší role byla v seirálu One Life to Live, kde se objevil v celkem 52 epizodách. Za zmínění stojí i jeho role poručíka Gregoryho Vukovice v JAGu či postava Joyce ve filmu Černý jestřáb sestřelen.

V roce 2011 budou uvedeny dva filmy, ve kterých účinkoval: The Bears of West 44th, kde je jednou z hlavních postav, a Trophy Kids.

» imdb.com «


CO-STARS:

Lisa Goldstein

Celé jméno: Lisa Erin Goldstein

Datum narození: 30. července 1981 (Lev)

Místo narození: Long Island, New York, USA

Postava: Millicent "Millie" Huxtable (2007 – 2012)

Lisa je zasnoubená s Brendanem Kirschem, který dělá odpovědného sportovního vedoucího.

Žila v Londýně, Pennsylvanii, New Yorku, Severní Karolíně, Kalifornii a na Floridě, kde chodila do školy a pracovala. V roce 1999 maturovala na Hingham High School, v Massachusetts. Poté odešla na univerzitu Elon, kde si za obor zvolila divadlo. V roce 2003 působila v Music Theatre, později v B Street Theatre v Sakramentu, v Kalifornii.

Mezi její koníčky patří pečení, lyžování, jízda na koni, rozesmívání lidí, sledování filmů, pilates, jóga, čtení a plavání. Lisiny oblíbené seriály jsou Přátelé, Ztraceni, Sex ve městě, Will a Grace, z knih má ráda Harryho Pottera, Gejšu nebo Šifru mistra Leonarda.

Zahrála si ve videoklipu Only Fooling Myself herečky a zpěvačky Kate Voegele, který režíroval Mark Schwahn.

» imdb.com «
» @LisaGoldstein «


Kate Voegele

Celé jméno: Kate Elizabeth Voegele

Datum narození: 8. prosince 1986 (Střelec)

Místo narození: Bay Village, Ohio, USA

Postava: Mia Catalano (2008 – 2011)

Kate je anglického, irského, skotského, francouzského, německého a italského původu. Zpívá, skládá písničky a věnuje se herectví. Vydala zatím dvě alba, v květnu 2007 Don’t Look Away a v květnu 2009 A Fine Mess. Obě alba vydala pod společností MySpace Records, v současnosti podepsala smlouvu se společností Interscope Records.

Její druhé album se umístilo na nádherném desátém místě v Billboard 200 a na osmém v kanadském žebříčku alb.

Její klip k písničce Only Fooling Myself režíroval Mark Schwahn, odehrává se v prostorách střední školy Tree Hill a kromě Kate v něm hraje Lisa Goldstein (Millie), James Lafferty (Nathan) a Stuart Lafferty (mladší bratr Jamese).

V osmé sezóně se společně s Bethany Joy Galeotti zúčastnila crossoveru se seriálem Life Unexpected, ve kterém si každá zazpívala po jedné písničce.

» imdb.com «


Dikran Tulaine

Celé jméno: Dikran Tulaine

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: John Knight (2008)

Dikranova největší role byla v seriálu High Rise, kde si zahrál v 8 epizodách po boku např. Roberta Pralga či Cynthie Evans. Další významnější role na svém kontě nemá.

Na přelomu roku 2011/2012 ho uvidíme v dalších malých rolích – ve filmu The Hungry Rabbit Jumps s Nicolasem Cagem či ve filmu Looper s Emily Blunt a Brucem Willisem.

Svou první roli (role Ronalda) získal v seriálu The Gentle Touch. Měří 175 centimetrů.

» imdb.com «


Robbie Jones

Celé jméno: Robbie Jones

Datum narození: 25. září (Váhy)

Místo narození: Sacramento, Kalifornie, USA

Postava: Quentin Fields (2008)

Díky basketbalovému stipendiu se dostal na University of California v Berkeley. Když vyrůstal, trénoval ho jeho otec. Hraje basketbal za Entertainment League (E League) společně například s Justinem Timberlakem, Jamiem Foxxem či Zacem Efronem. Momentálně bydlí v Los Angeles.

Pro CW (stejně jako Matt Barr) začal natáčet (na poměry CW úspěšný) seriál Hellcats, kde hraje Lewise Flynna, jednu z hlavních postav.

» imdb.com «


Kelly Collins Lintz

Celé jméno: Kelly Kristine Collins Lintz

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: Alice Day (2008)

Kellyiny největší role byly ve filmech Zrození šampiona, The People v. Leo Frank a Mlha. Největší seriálovou rolí byla její postava Tracy Connelly v Surface, kde si kromě dalších zahrál také Austin Nichols a Cullen Moss. Dále hostovala v seriálech jako Drop Dead Diva, Krok za krokem či Za branou.

Měří 162 centimetrů.

» imdb.com «


Bradley Evans

Celé jméno: Bradley Evans

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: Jerry (2008 – 2012)

Bradley se kromě herectví věnuje také dabingu – od roku 1985 daboval postavu Onsen-marka v japonském anime seriálu Urusei yatsura.

» imdb.com «


Wilbur Fitzgerald

Celé jméno: Wilbur T. Fitzgerald

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: Bill (2008)

Wilbur si za svou hereckou kariéru, kterou mimochodem odstartoval až na právnické vysoké škole po neúspěšných zkouškách, zahrál ve více než 60 snímcích, ale největší seriálové role měl jistojistě v Útěku z vězení a V žáru noci.

Zahrál si ve filmech jako Podivuhodný případ Benjamina Buttona, The People v. Leo Frank, Zmeškaný hovor či Zahulíme, uvidíme 2 (společně např. s Danneel Harris).

» imdb.com «

« předchozínásledující »