•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 6.série


STARS:


GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:
- Bill Cobbs – chlapík s kartami (6×01)
- Nick Lachey

CO-STARS:


GUEST STARS:

Ashley Rickards

Celé jméno: Ashley Nicole Rickards

Datum narození: 4. května 1992 (Býk)

Místo narození: Sarasota, Florida, USA

Postava: Samantha "Sam" Walker (2008 – 2009)

Ashley se mihla v seriálech jako Zoey 101, Ošklivá Betty nebo Kriminálka New York, též jsme ji mohli vidět v hudebních klipech kapel The Fray (píseň „How To Save A Life“) či The Format (“She Doesn’t Get It“). Je milovnicí zvířat, hlavně koní – na nich jak jezdí, tak je trénuje. Na střední škole si jako jazyk vybrala polštinu a maturovala s vyznamenáním.

V nejbližší době se na Ashley můžeme těšit ve Fly Away nebo That Girl.

The Fray – "How To Save A Life"
The Format – "She Doesn’t Get It"

» imdb.com «


Dawnn Lewis

Celé jméno: Dawnn Lewis

Datum narození: 13. srpna 1961 (Lev)

Místo narození: Brooklyn, New York, USA

Postava: Denise Fields (2008 – 2009)

Dawn byla v letech 2004-2006 vdaná za basketbalistu Johnnyho Newmana. Kromě herectví se věnuje také pěvecké kariéře a dabingu – napsala text ke znělce seriálu A Different World, a společně se skupinou En Vogue nazpívala znělku také pro seriál Hangin’ with Mr. Cooper, v seriálu Futurama dabovala LaBarbaru, manželku Hermese Conrada, v 2. sérii spin-offu Futuramy (Cleveland show) dabovala také (postava paní Bailey).

V roce 2006 hrála v muzikálu Sestra v akci Deloris, ve stejném roce také vydala své debutové album s názvem Worth Waiting For. Měří 170 centimetrů.

» imdb.com «


John Doe

Celé jméno: John Nommenson Duchac

Datum narození: 25. února 1954 (Ryby)

Místo narození: Decatur, Illinois, USA

Postava: Mick Wolf (2008)

John založil v osmdesátých letech punkovou skupinu X, díky níž potkal svou první manželku – zpěvačku Exene Cervenka (podle jména je jasné, že má kořeny v České republice), nicméně se po pěti letech soužití rozvedli. John se znovu oženil v roce 1987 s Gigi Blair, se kterou žije doteď. Všechny jeho dcery (Veronika, Elena a Amelie) si s ním zahrály ve filmu Sugar Town. Momentálně žije v kalifornském Fairfaxu. Kromě zpívání a psaní písní se věnuje také poezii, hraje na kytaru (ve skupině X fungoval jako baskytarista).

3 roky hrál postavu Jeffa Parkera v seriálu Roswell, dále se objevil v epizodních rolích v Kriminálce Miami, Zákon a pořádek či v Disney seriálu Kouzelníci z Waverly. Jeho největší filmovou rolí byla bezesporu role Truckera ve filmu Ten Inch Hero, kde si zahráli i další herci z One Tree Hill. Jeho hudbu můžeme slyšet například ve 4. sérii seriálu Friday Night Lights.

» imdb.com «


Austin Nichols

Celé jméno: Austin Nichols

Datum narození: 24. dubna 1980 (Býk)

Místo narození: Ann Arbor, Michigan, USA

Postava: Julian Baker (2008 – 2012)

Jeho otec, David Nichols, je radiolog a jeho matka, Kay Nichols, profesionální vodní lyžařka. Má starší sestru Ashley. Když mu byl méně než rok, jeho rodiče se přestěhovali do Austinu, v Texasu. Jeho přítelkyní je Sophia Bush a na konci května 2010 Nichols přiznal, že roli ve One Tree Hill vzal jen kvůli ní.

Reprezentoval USA ve vodním lyžování, dokonce byl v juniorském výběru amerického olympijského týmu. Ve svých třinácti letech byl v tomto sportu třetí na světě. Chtěl se sportu věnovat profesionálně, ale poranil si rameno a musel se věškerého sportu vzdát. V patnácti letech se začal zajímat o herectví a začal brát lekce. Po dokončení střední školy se přestěhoval do Los Angeles, kde žije, když nenatáčí One Tree Hill.

Rád hraje golf, tenis a jezdí na koních. Kvůli seriálu John from Cincinnati se také naučil surfovat. Je velkým kamarádem s Jakem Gyllenhaalem a po dotočení filmu Den poté dokonce kolovaly zvěsti o tom, že spolu tvoří pár.

V roce 2007 byl zatčen za řízení v opilosti.

» imdb.com «
» @AUS10NICHOLS «


Evan Peters

Celé jméno: Evan Thomas Peters

Datum narození: 20. ledna 1987 (Kozoroh)

Místo narození: St. Louis, Missouri, USA

Postava: Jack Daniels (2008 – 2009)

Evan se ve svých 14 letech s rodiči a mladším bratrem Andrewem přestěhoval do Michiganu. Později si jej všiml fotograf Bob Lamb, natočil s ním video a poslal ho svému příteli, talentovému agentovi z Los Angeles, Craigu Wargovi. Ten v něm uviděl talent, pozval si Evana na návěsu do LA, jehož návštěva se protáhla tak, že tam dodnes žije. Rodiče mu dali rok na to, aby se prosadil, jinak se vrátí domů. To se mu povedlo a od roku 2008 žije sám.

Začínal v několika reklamách, později získal větší role ve dvou seriálech stanice ABC – The Days a Invaze. V těchto letech (2004 – 2005) se musel rozhodnout pro domácí vyučování, protože jak jeho matka řekla, byl to pro něj neuvěřitelně nabitý rok. V roce 2010 hrál roli Todda ve filmu Kick-Ass, kterou si zopakuje i v pokračování filmu v roce 2012. V roce 2011 se objevil ve filmu Nikdy to nevzdávej 2 jako Max Cooperman, kterého hrál už v prvním díle. Měří 180 centimetrů.

» imdb.com «


Keedar Whittle

Celé jméno: Keedar Whittle

Datum narození: 6. května 1984 (Býk)

Místo narození: Atlanta, Georgia, USA

Postava: Nino Jones (2008 – 2009)

Keedar v roce 2001 maturoval na škole Norfolk State University. Z Atlanty se poté přestěhoval do New Yorku, kde začal hrát v divadle Circle in the Square Theatre. Po roli v One Tree Hill se objevil v několik reklamách, měl menší role v seriálech. Věří v Boha.

» imdb.com «


B.J. Britt

Celé jméno: BJ Britt

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: Devon/rozhodčí (2003 – 2009)

BJ se objevil ve druhé sérii The Vampire Diaries jako Carter nebo ve filmu Tupíři. Na přelomu roku 2011/2012 ho uvidíme ve filmech Should’ve Been Romeo či Skinny Dip a další.

» imdb.com «


Gregory Harrison

Celé jméno: Gregory Neale Harrison

Datum narození: 31. května 1950 (Blíženci)

Místo narození: Avalon, Kalifornia, USA

Postava: Paul Norris (2009 – 2011)

Gregory je od roku 1981 ženatý s bývalou herečkou a modelkou Randi Oakes a mají 4 děti, tři dcery a adoptovaného syna (Emmu, Lily, Kate a Quinna). Jelikož své děti nechtěli vychovávat v LA, odstěhovali se do Eugene ve státě Oregon. Má starší sestru Kathleen a mladšího bratra Christophera, jeho rodiče se rozvedli, když mu bylo 14. V osmdesátých letech byl závislý na kokainu a alkoholu.

Když pracoval jako vyhazovač v nočním klubu, nabídl mu Jason Robards (Tenkrát na Západě, Všichni prezidentovi muži), aby se odstěhoval do LA a stal se hercem. Nabídku přijal a začínal hrát v divadle, kam se poslední roky také vrací (2003-2006 hrál Billyho Flynna v muzikálu Chicago).

Dva roky sloužil v armádě jako medik, kde také poprvé vzal do ruky kytaru a začal skládat písně. Rád plave, hraje golf či surfuje. Říká, že do svých 19 let neviděl sníh.

» imdb.com «


James Van Der Beek

Celé jméno: James William Van Der Beek Jr.

Datum narození: 8. března 1977 (Ryby)

Místo narození: Cheshire, Connecticut, USA

Postava: Adam Reese (2008 – 2009)

James je synem Jamese Van Der Beeka Sr., bývalého baseballového nadhazovače a manažera mobilní společnosti, a Melindy Weber Beek, bývalé tanečnice a manažerky gymnastického studia. James má sestru Julianu a bratra Jaroda. V letech 2003 – 2010 byl ženatý s Heather McComb, jejich rozvod byl dokončen 31. března 2010. O pár dní později (9. dubna) oznámil, že s Kimberly Brook očekávají prvního potomka a budou se brát. Obřad proběhl 1. srpna 2010 v irzaelském Tel Avivu a 25. září se jim narodila dcerka Olivia Van Der Beek. Společně žijí v New Yorku.

Jeho nejznámější role je bezesporu role Dawsona Leeryho v seriálu Dawsonův svět. Paradoxem je, že v seriálu byli James a Joshua Jackson nejlepší přátelé, ve skutečnosti se ale nesnášejí a během natáčení se často hádali. Ve školním představení si zahrál Dannyho Zuka z legendární Pomády. Na kontě má dále role v seriálech jako Mercy, Jak jsem poznal vaši matku či Myšlenky zločince.

V roce 1998 ho magazín People zařadil mezi 50 nejatraktivnějších lidí planety. V mateřské školce mu byla diagnostikována dyslexie a proto chodil do speciální školy. Jeho oblíbené město je New York, ve volném čase spí, hraje na kytaru, sportuje nebo se schází s přáteli. Jeho oblíbený film je Vykoupení z věznice Shawshank. Miluje vanilkovou zmrzlinu a rád se kouká na fotbal a baseball.

» imdb.com «


Allison Munn

Celé jméno: Allison Munn

Datum narození: 7. října 1974 (Váhy)

Místo narození: Kolumbia, Jižní Karolína, USA

Postava: slečna Lauren (2009 – 2012)

Allison se 17. listopadu 2007 provdala za svou dětskou lásku, herce Scotta Holroyda, kterého my známe jako manžela seriálové Quinn. Spolu a s teriérem Buster Keatonem momentálně žijí v Los Angeles.

Nejvíce je známá svou rolí Tiny Haven v seriálu Co mám na tobě ráda, kde hrála společně s Amandou Bynes a Jennie Garth. Na českém filmovém plátně nám možná utkvěla v paměti jako Charlotte v Elizabethtown, kde hrála po boku Orlanda Blooma a Kirsten Dunst. Vybavit si ji můžeme také z filmu Bílý oleandr, kde hrála společně s Michelle Pfeiffer. V seriálu Zlatá sedmdesátá ztvárnila Caroline.

Maličké role měla i v seriálech Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, JAG, Bostonská střední či Čarodějky. V roce 2010 natáčela krátký film I’m Having a Difficult Time Killing My Parents.

Své jméno propůjčuje neziskové politické organizaci Rock the Vote. Měří 160 centimetrů.

» imdb.com «
» @allisonmunn «


CO-STARS:

Burgess Jenkins

Celé jméno: Burgess Jenkins

Datum narození: 24. října 1973 (Štír)

Místo narození: Winston-Salem, Severní Karolína, USA

Postava: Bobby Irons (2008 – 2009)

Burgess je ženatý s herečkou Ashlee Payne, mají dceru Lilu Harper. Vyučuje Meisnerovu metodu herectví, laicky řečeno je to metoda založena na improvizaci (herec hraje podle toho, jak co cítí), sám tuto metodu studoval 4 roky.

Na vysoké škole studoval psychologii. Momentálně se s manželkou věnuje hlavně aktivitám v jejich sboru. S Chadem Michaelem Murrayem si zahrál ve filmu Christmas Cupid, české publikum si jej pravděpodobně pamatuje z filmu Vzpomínka na titány či z Krvavé sklizně, kde hrál manžela Hilary Swank.

» imdb.com «


Devin McGee

Celé jméno: Devin McGee

Datum narození: neznámé

Místo narození: USA

Postava: Xavier Daniels (2008 – 2012)

» imdb.com «


Susan Walters

Celé jméno: Susan Walters-Ashby

Datum narození: 28. září 1963 (Váhy)

Místo narození: Atlanta, Georgia, USA

Postava: ředitelka Rimkus (2009)

Susan se provdala v roce 1986 za Lindena Ashbyho (známého díky roli Johnnyho Cage ve filmu Mortal Kombat, objevil se také krátce právě v seriálu Mladí a neklidní, kde Susan hrála hlavní roli), mají spolu dvě dcery – Frances Grace a Savannah Elizabeth. Je to bývalá modelka.

Vystudovala Chamblee High School. Byla vynikající studentka, zapojená do spousty mimoškolních činností. V poslední době se objevuje v seriálu The Vampire Diaries jako starostka Carol Lockwood. Podruhé si se svým manželem zahrála v seriálu Teen Wolf v roce 2011.

» imdb.com «


Jaden Harmon

Celé jméno: Jaden D. Harmon

Datum narození: 14. října 2000 (Váhy)

Místo narození: Houston, Texas, USA

Postava: Andre Fields (2008 – 2010)

Jaden má dva sourozence – staršího bratra a mladší sestru, jeho matka je spisovatelka a otec je manažer jedné známé firmy na Floridě, kde momentálně všichni bydlí. Jednou řekl, že se chce stát buď „šíleným vědcem nebo slavným hercem“. Je křesťan.

Říká, že ve škole se snaží dvakrát tolik, aby dosáhl toho, čeho chce. Rád hraje fotbal, jezdí na kole, na skateboardu, šermuje nebo si hraje s Legem.

» imdb.com «


Michael May

Celé jméno: Michael May

Datum narození: 29. dubna 1999 (Býk)

Místo narození: USA

Postava: Chuck Scolnik (2008 – 2011)

Michael je také nadaný zpěvák, vystupoval například s Tylerem Hiltonem, píše si dokonce i písně.

» imdb.com «


Katherine Landry

Celé jméno: Katherine Landry

Datum narození: 7. Srpna 2011 (Lev)

Místo narození: Hartford, Connecticut, USA

Postava: Madison (2008 – 2011)

» imdb.com «

« předchozínásledující »