•  

HERECKÉ OBSAZENÍ: 7.série

STARS:

DALŠÍ STARS:
- Jana Kramer – Alex (od 7×14)

GUEST STARS:

DALŠÍ GUEST STARS:

- Sasha Jackson – Kylie
- Scott Holroyd – David
- Tamara Feldman – Courtney Smith
- Lorna Raver – Zelda
- Dock Ellis III – Joe Turner
- Kristy Swanson – řidička
- Candice Patton – Tanisha

CO-STARS:

- Christina Bibby – Calliope
- Andrea Moore – Makenna
- Michael Grubbs – Grubbs
- Steven Howell – Troy
- Paul Teal – Josh

GUEST STARS:

India de Beaufort

Celé jméno: India de Beaufort

Datum narození: 27. června 1987 (Rak)

Místo narození: Kingston-upon-Thames, Surrey, Anglie

Postava: Miranda Stone (2009 – 2010)

India se mimo herectví věnuje i zpěvu a psaní textů, znát ji můžeme také pod jmény India Beau nebo India Beaufort Lloyd. Její bratr Thomas Beaufort Lloyd je členem rockové kapely New Bones a India prozradila, že na jejich debutové desce nazpívá první singl. Její matka je Karen de Beaufort a otec Nick Lloyd. Jejich jména jsou známá v britských televizních pořadech, protože v 70. a 80. letech vystupovali jako tanečníci. Osm let (od roku 2000) chodila s tanečníkem Derekem Houghem.

Po boku Seana Maguirea si zahrála ve seriálu Kröd Mändoon and the Flaming Sword of Fire, v roce 2011 se představí v seriálu What Would Jane Do. Úsměvná je role ve videu Dance With The Teletubbies, ve kterém se objevila v jedenácti letech. Měří 160 centimetrů.

» imdb.com «


Kate French

Celé jméno: Kate French-Johnson

Datum narození: 23. září 1984 (Váhy)

Místo narození: Flemington, New Jersey, USA

Postava: Renee (2009)

Kate si v roce 2010 vzala svého přítele, fotografa Jona Johnsona a společně žijí v losangelském Silver Lake. Kariéra její matky Joan i otce Williama se odehrávala na přehlídkových molech, Katin nevlastní otec James Reiher je fotografem modelek. Kate je kromě herečky a modelky ctižádostivá spisovatelka. V Santa Barbaře v Los Angeles vystudovala University of California.

Kate šla ve stopách svých rodičů – až do maturitního ročníku na střední škole Westhampton Beach High School se věnovala modelingu, vždy ji ale něco táhlo k herectví. Její první role na stříbrném plátně byla doopravdy maličká – ve filmu Bezva vejška se objevila jako párty holka. Její první seriál byla telenovela Wicked Wicked Games, kde se jako Brooke Crawford objevila celkem v 50 epizodách. Její největší role byla jednoznačně Niki Stevens aneb lesbička z L Word. Z menších rolí můžeme jmenovat chůvu Elle v Super drbně, roli v Kriminálce Miami. V roce 2010 se objevila v hororu Sutures a v roce 2011 ve filmech Language of a Broken Heart a Girltrash: All Night Long. Za roli v prvním zmiňovaném filmu byla na kalifornském festivalu nezávislých filmů nominována v kategorii nejlepší herečka. Společně s Danneel Harris si zahrála ve filmu Loudilové.

» imdb.com «


Jana Kramer

Celé jméno: Jana Rae Kramer

Datum narození: 2. prosince 1986 (Střelec)

Místo narození: Detroit, Michigan, USA

Postava: Alex Dupre (Alice Whitehead) (2009 – 2012)

Jana v roce 2002 maturovala na Rochester Adams High School. Hrála Noelle Davenport ve Friday Night Lights a Portiu Ranson v 90210.

22. prosince 2009 Jana a Johnathon Schaech oznámili zasnoubení. 4. července 2010 se v Michiganu vzali, ale měsíc na to, přesněji 9. srpna 2010 oznámili, že se rozvedli. Oba udali důvod, že "to prostě nefungovalo."

» imdb.com «
» @kramergirl «


Amanda Schull

Celé jméno: Amanda Schull

Datum narození: 28. srpna 1978 (Panna)

Místo narození: Honolulu, Havaj, USA

Postava: Sara Evans / Katie Ryan (2009 – 2010)

Amanda se kromě herecké kariéry věnuje i kariéře baletky. Tančila v souboru San Francisco Ballet, v roce 2010 se objevila ve filmové adaptaci Mao’s Last Dancer, kde hrála (a tančila) Elizabeth Mackey.

Objevila se ve dvou epizodách Pretty Little Liars, měla maličké role v seriálech Anatomie lži, Sběratelé kostí, Ghost Whisperer či Odložené případy, nejnověji také v Hawaii Five-0. Měří 165 centimetrů.

» imdb.com «


Mitch Ryan

Celé jméno: Mitchell Ryan

Datum narození: 10. června 1987 (Blíženci)

Místo narození: Sydney, Nový Jižní Wales, Austrálie

Postava: Alexander Coyne (2008 – 2010)

Mitch vyrůstal v australském Brisbane, ale před pár lety se přestěhoval do LA, kde upřednostňoval kariéru modela před hereckou kariérou.

Hereckou kariéru odstartoval v roce 2002 rolí ve filmu Blurred. V roce 2011 se dočkáme jeho televizního filmu The Lying Game. Společně s Bevin Prince (v One Tree Hill hrála Bevin) se v roce 2010 objevil ve filmu Groupie a mihl se i v jednom díle seriálu HBO – Pacific.

» imdb.com «

« předchozínásledující »