•  

Partners

Autor: Tomgellar | 13. 10. 2012

5

Dlouho jsem se k tomu odhodlával a konečně jsem našel volnou chvíli, tak vám představuji nový sitcom Partners, kde jednu z hlavních rolí ztvárňuje Sophia Bush, kterou snad nemusím nikomu představovat.

    Příběh o dvou nejlepších přátelích na život a na smrt, jejichž bratrská láska dostane zabrat, když se jeden
    z nich zasnoubí.


Příběh se točí okolo dvou životních přátel, heterosexuálního Joa (David Krumholtz) a homosexuálního Louise (Michael Urie). Znají se již od dětství, jejich přátelství trvá mnohem déle než jakýkoliv jejich romantický vztah, vědí o sobě úplně vše, oba jsou architekti a společně pracují.
Louis žije se svým přítelem, zdravotním bratrem Wyattem (Brandon Routh), a Joe chodí s Ali (Sophia Bush), majitelkou klenotnictví. Vše se ale jednoho dne změní, když se Joe a Ali zasnoubí. V tu ránu se snaží být Louis za každou cenu oporou,
i když to málem vyústí v rozchod páru. Jenže Louis si prostě nemůže pomoct a stále strká nos do věcí, do kterých mu nic není…

Polepší se Louis? Jak to asi celé může dopadnout?

HODNOCENÍ:
Dlouho jsem přemýšlel, co o tomto sitcomu napsat. Po zhlédnutí pilotu jsem měl opravdu smíšené pocity. Celkem se mi to líbilo, ale něco vevnitř mi říkalo, že mě to zas až tak nenadchlo.
Po zhlédnutí druhého dílu jsem tomu už přišel na chuť. Po zhlédnutí třetího dílu, se mi to začalo líbit a já si oddechl, že se se Soph budu i nadále stýkat.

Obsazení je v pohodě, řekl bych. Já si nejvíc oblíbil postavu Wyatta, jeho vyjadřování emocí je naprosto úžasné. I když teda Brandona moc rád nemusím. Fanouškové seriálu Chuck možná budou vědět proč. Co říci k Soph… opravdu se snaží. Přece jen asi bude chvíli trvat než se úplně odváže, ale je srandovní, to jo.
I kdyby byla hrozná, to ale není, stejně se na to kvůli ní budu dívat. Michael, představitel Louise, to tam asi celé vede. Komediální vystupování má opravdu v krvi. Neutrální pocity mám zatím z Davida. Seriál Numb3rs jsem nesledoval, takže ho neznám. Ale třeba se v následujících epizodách nějak vybarví.

Co dál říct? No samozřejmě, ta ZNĚLKA! Naprosto úžasná, jednoduchá, krátká a přitom skvělá. Zamiloval jsem si i tu písničku. Jmenuje se On Top Of The World a skupinu Imagine Dragons určitě pořádně zviditelní.

A nezapomínejte, máme tu tři páry: Joe x Ali, Louis x Wyatt a především
Joe x Louis. Jsem opravdu zvědavý, jakým směrem se toto dílo bude rozvíjet.
Už jen kvůli Soph doufám, že si sitcom udrží dobrou sledovanost a my se s naší
B-Davis budeme pravidelně scházet pár let.

Jeden z dalších důvodu proč sitcom sledovat je, že titulky překládá naše úžasná Meimei, takže kvalita zaručena. Za její titulky bych dal i ruku do ohně.

Na csfd.cz si seriál zatím nějak zvlášť dobře nevede, hodnocení je pouze 46 %, ale je to určitě tím, že se seriál teprve rozjíždí, takže je opravdu těžké ho odhadnout. Neprospívá tomu ani fakt, že ho zatím moc lidí neobjevilo.

Moje hodnocení: 69 %Komentáře (5)

Musim souhlasit, ze z prvniho dilu jsem byla malinko v rozpacich a nevedela jsem co si o tom myslet, ale jak jsem videla druhy dil a sceny z „koukanim do oci“ :D tak jsem vedela, ze me to bavit bude :D
Soph je proste skvela a i kdyby tam jen sedela tak jsem rada, ze ji vidame na obrazovkach dal :) a co rict dal? postava Louise je nejlepsi, fakt komediat :D

Tomgellar : super clanek ;)

Annie: tak já viděla jen první díl a ten se mi nelíbil, dál už jsem nekoukala, ale podle toho co tu čtu se možná nenechám odradit prvním dílem a zkusím tomu dát ještě šanci

Tome, na 100% souhlasím s celou recenzí :) První díl mě moc nenadchl, ale kvůli překladu a Sophii jsem se dívala dál a 3. dílem si mě seriál již získal. Doufám, že pilot neodradil většinu diváků, seriálu by bylo škoda.
A moc děkuju za pochvalu, potěšila :)

Annie: Dej, myslím, že u třetího dílu by tě mohl seriál chytnout :)

Popravdě váhám i po shlédnutí třetího dílu. Chci se na to dívat, Sophia mi chybí, ale nějak jsem tomu nepřišla na chuť. Uvidíme. Zkusím ještě pár dílů, a kdyžtak se se Soph budu muset rozloučit.

Mně se seriál líbí, akorát mám naprosto jiný žebříček postav, nejlepší je Louis, pak naše Ali, po něm Joe a pak až spíš jako páté kolo u vozu Wyatt, přijde mi ze všech nejslabší. Nevýrazný. První díl byl o ničem hlavně v tom, že jsme věděli, co přesně v něm bude, neobjevilo se tam nic nového. BTW Meimei, kdyby ses třeba chtěla seriálu věnovat i na těchto stránkách, mávla bych kouzelným proutkem a učinila bych tě šéfredaktorem, myslím, že by sis to zasloužila.

Přidat komentář