•  

Paul Johansson na plný úvazek

Autor: Ferrity | 19. 07. 2011

5

Paul Johansson v roli Dana Scotta nám do deváté série vstoupí jako stálá postava. Informace, která pochází ze včerejška, málem vyklouzla mému radaru. Ručí za ni eonline.com. Radujte se moc nebo vůbec, ale jeden z bývalých největších záporáků nás oblaží svou častou přítomností.

U jeho seriálového syna, Jamese Laffertyho, bohužel stále nevíme přesný počet epizod, ve kterých se objeví. Ačkoliv si ponechal status stálé postavy, nebude tomu tak a ohledně frekvence jeho absencí se stále mlčí.

Paul se kromě hraní věnuje režii, jako režisér má na svědomí krátkometrážní filmek Conversations in Limbo (1998), The Incredible Mrs. Ritchie (2004), 13 epizod One Tree Hill (v průběhu let 2005-2011) a loňský rok strávil režírováním velkofilmu Atlas Shrugged: Part I, ve kterém si i sám zahrál – roli Johna Galta. Film je natočený podle stejnojmenné velice známé a úspěšné novely autorky Ayn Rand, publikované v roce 1957. »

Shodou okolností jde o knihu, ze které Lucas Scott citoval již ve druhém dílu první řady seriálu:

    "Do not let your fire go out, spark by irreplacable spark. In the hopeless swamps of the not quite, the not yet, and the not at all, do not let the hero in your soul perish and leave only frustration for the life you deserved, but never have been able to reach. The world you desire can be won, it exists, it is real, it is possible, it is yours."

"Nenech svůj zápal vyhasnout, nenahraditelnou jiskru za jiskrou, v zoufalých výmluvných ne tak docela, zatím ne a vůbec ne. Nedopusť, aby hrdina ve tvé duši skonal z marného stesku po životě, který by si zasloužil, ale kterého nikdy nebyl schopen dosáhnout. Svět, po kterém prahnete, můžete získat. On existuje. Je skutečný. Je váš."

Jak probíhalo natáčení Atlas Shrugged: Part I si můžete prohlédnout v přiloženém videu, trailer můžete shlédnout na youtube.Komentáře (5)

The dick is back..finally :)

jenom škoda, že nebude záporák. ale těším se na něj! :)

tak na to jsem zvědavej, Dan mě vždycky nehorázně štval, ale s Jamiem je super….plus nová postava do znělky….doufám teda, že nějaká znělka 9. série bude

jsem rada, Dan je genialne vymeslena postava!

Tomgellar: Taky doufám ve starou klasickou, velice sentimentální znělku. Možná by mohli každý týden pouštět jinou změť obrázků, to bych mooc ocenila :-) Plus doufám, že se celá cháska pořádně nafotí, od chabé 7.série vůbec nic… Chce to hromadu promofotek :-)

Přidat komentář