•  

Podzimní vysílání CW 2012-2013

Autor: Ferrity | 26. 05. 2012

10

Nový podzimní vysílací rozvrh patří k takzvaně včerejším zprávám a zveřejněn je proto, abyste se ohlédli za ukončenou seriálovou sezónou, chválili a kritizovali ji a v neposlední řadě plánovali, na co byste se v příštím seriálovém roce nejraději podívali, co vás nejvíc láká (videa naleznete uvnitř).

Pondělí:
- 90210 (5.série)
- Gossip Girl (6.série)
& The Carrie Diaries (1.série, leden 2013)

Úterý:
- Hart of Dixie (2.série)
- Emily Owens, M.D. (1.série)

Středa:
- Arrow (1.série)
- Supernatural (8.série)

Čtvrtek:
- The Vampire Diaries (4.série)
- Beauty and the Beast (1.série)

Pátek:
- America’s Next Top Model
- Nikita (3.série)

Další seriály: The L.A. Complex (2.série, léto 2012), Cult (1.série, 2013)

Ukončené seriály: One Tree Hill

Zrušené seriály: Ringer, The Secret Circle


Arrow


- Just Beginning Clip:


Emily Owens, M.D.


- Next Phase Clip:


Beauty and the Beast


- Attack Clip:Komentáře (10)

teda, ty jsi dnes pilná jako včelička :)

jinak klasika SPN (i když ve středu/čtvrtek? klasický soboty mi vyhovovali) dále naše obnovená Zoe a… a to je vlastně vše, ty jo, nejmenší počet mých seriálů u CW co si pamatuju, měli by se polepšit :D

dále plánuji pilot The Carrie Diaries, Sex ve městě jsem v životě neviděl, ale AnnuSophii mám rád, tak proč ne. Pak určitě zkouknu Beauty and the Beast už jen kvůli Kristin, no a s Arrowem uvidim, ale minimálně na pilot mrknu. CW je prostě moje!

Nějak se začínám rozepisovat :) Ringer mě mrzí, ale je jasný, že teď bude mít Sarah jiný starosti a je jí to moc přáno :) Hlavn, že jsme se dočkali „I’m Bridget“

Taky se mi celkem zamlouval pilot Joey Dakota s Craigem Hornem (Legend of the Seeker) a oni ho nevyberou..

Paráda, moc pěkně napsané.
Asi zkusím piloty všech novinek, a pak se uvidí.
Ale určitě se těším na moje milované HOD a Nikitu :)

Vzhuruuu na podzim! Už aby to bylo. Tolik novych serialu a vypadaji zajimavě. Asi ve stredu jsem se zacala divat na Hart of Dixie a dneska jsem se musela prostě dodivat. Nemuzu se dockat dalsi serie jako vetsiny serialu. CW ZONE is my drug :D

Mrzi me ze je ringer i the secret circle zrusene zrovna v tom nejlepsim. Ale tak uvidime.

Meimei, já Nikitu začala sledovat před necelým měsícem, takže jsem jí držela palec o106, Ringer byl odepsaný, takže jsem fandila Dixie a Nikitě s tím, že by mi nevadilo, kdyby zrušili TSC a ono se mi to splnilo. Mimochodem jsem z Nikity unešená, na to jak dlouho jsem jí nevěřila a nechtěla do ní jít, mi velice sedla a fakt mě baví.

Z novinek mě velice zaujalo Elementary od CBS. Z těch od CW vypadá dobře Arrow, ale spíš Krásku a Zvíře, když ji má pod křídly Rebarborka.

Aslien: Jojo, Dixie má své kouzlo :-)

tak ja sa chystám asi na všetky novinky od CW až na Beaty,to mi nejako nesadlo ale uvidíme,inač sa od nich chystám na moje klasiky TVD,SPN,HOD a Nikitu :)
TSC mi neni ľúto to ma nebavilo a zabalila som ho po 10 častiach, Ringer škrie

Ferrity:Elementary? potom daj vedieť aké to je,bo mám menšie predsudky proti nemu odkedy uznávam ako Holmesa Benedicta :)

noviniek mám na pláne skúsiť viacero,tak uvidíme ako to dopadne

já to vidím na klasiku: GG, 90210, TVD (potom ještě pretty little liars a the lying game) :D

ale za „poslední dobu“, mě jako jediná novinka na CWTV zaujalo TVD – a to už je dost dávno – no, abych zase nekecala, dívala jsem se na the secret circle, ale to pro mě bylo místy utrpením a fackovala jsem se za to, že jsem se na to začla dívat (ale mělo i své světlé stránky) :D

no ale uvidíme po více osvysílaných dílech novinek, jestli dám šanci něčemu jinému než carrie diaries ;P :D ale uvažuju se zpětně dodívat na Dixie nebo Awkward, jenom co se dodívám na Misfits ;)

Ferrity: To je super, že sleduješ Nikitu! Jsem z ní taky totálně unešená :)

Nikita a ten koniec =D kto je tým Sean? :)

Kahlan: Ty poslední díly byly všechny úžasné. Mně se třeba líbila i Alex s Michaelem, perfektně jim to spolu šlo a měli plno vtipných scén. Jsem natěšená na pokračování, Seanovi samozřejmě fandím :-) Jsem zvědavá i na Ryana – povýšili ho na Series Regular a taky doufám v Owena, že se někdy brzy zjeví. Jojo, Nikity já se moooc nemůžu dočkat. Doufám dostanem pořádné záporáky. Jestli tam nějak propašují tu bezejmennou skupinu a jak se znovu uvede Amanda – jsem megazvědavá :-)

Už se dokonce objevilo první info o 3. sérii :-)

Alex a Michael nemali chybu,a túto sériu sa mi začal páčiť aj Birkhoff-s Niky si vytvorili pekný vzťah
posledné diely sa ozaj pekne rozbehli a Percy dopadol zaujímavo,bude mi chýbať :)
na tretiu sériu sa teším aj ja…tiež dúfam v Owena a dúfam,že ostane aj Sean-musí :)

Přidat komentář