•  

Robert Buckley a jeho nová role

Autor: Meimei | 04. 04. 2012

9

Robert Buckley, který ve One Tree Hill hraje postavu Claye, získal roli v novém nadpřirozeném seriálu ABC „666 Park Avenue“, který je založený na knize Gabrielly Pierce.

Děj se odehrává v činžovním domě v New Yorku, který je sužován věcmi, které se tam v noci objevují. Robert bude hrát dramatika Briana, který se do domu přestěhoval spolu se svou přítelkyní, módní fotografkou Louise (ztvární ji Mercedes Masöhn).

Mercedes je jednou z hlavních postav seriálu „The Finder“ a objeví se v „666 Park Avenue“, pouze pokud bude „The Finder“ zrušen stanicí Fox.

Dále se v seriálu setkáme s Terrym O’Quinnem, jakožto podivným vlastníkem domu, a s dalším párem, který se do budovy nastěhuje, Davem Annablem a Rachael Taylor.Komentáře (9)

To jsem opravdu zvědavá, protože jakožto Claye ho mám mopravdu ráda. Herce Terryho O´Quinna mám ráda a Rachael Taylor jak by smet!

A já zase zvědavá, jestli ho vyberou, moc fandím. Takže duchařina, jestli to dobře chápu. No proč ne :-) Oproti Aslien neznám nikoho, divné :-D

Já taky nikoho kromě něho neznám … ale já ho žeru už od Džungle rtěnek … :D

tak ja poznám tak Mercedes Masohn-pozerám The Finder:) a Terryho

Robertovi,by to mohlo vyjsť,seriál vyzerá zaujímavo :)

To já zas všechny, ale jen okrajově, uvidíme :) Ale byla bych ráda, kdyby se nám OTH herci neztratili z obrazovek.

Taky budu ráda, když herci z OTH z obrazovek nezmizí, i když pro mě to budou pořád Haley, Nathan, Brook, Julien atd. a myslím, že nebudu jedinná, 9 let je prostě dlouhá doba :-D

Těším – nevíte někdo kdy se má seriál začít vysílat??

kdyby se někdo chtěl podívat na kraťoučký, středoškolský seriál (zatím 10 dílů, na léto prodlouženo o 8 dílů) s méně známou postavou OTH, doporučuju Jane by Design s Indiou de Beaufort, která hrála v 7. sérii (asi 12 dílů). není to sice postava, kterou si každý, když se řekne OTH, vybaví, ale tak na druhou stranu k seriálu patří :) ) (nebylo by špatné zpracovat podobný článek;) )

Dom*C: O Indii vím, chvíli jsem přemýšlela, že začnu, ale pak jsem si musela ujasnit priority a nic dalšího nezačínat. Pamatuju na ni hodně dobře a měla jsem ji dost ráda, i když se objevovala jen krátce. Kdybys chtěla zpracovat třeba recenzi a nalákat lidi, klidně by se tady mohla zveřejnit ;-)

Přidat komentář