•  

Rozhovor s Jamesem Laffertym

Autor: novoten | 10. 10. 2010

0

Ferrity našla jedno starší interview s Jamesem Laffertym (Nathan) z doby, kdy se vysílaly poslední epizody sedmé série. Tu dobu už máme sice za sebou, ale vzhledem k tomu, co jsme se dozvěděli v posledních dílech, jsem některé otázky a odpovědi přeložil. Kompletní rozhovor najdete na blog.zap2it.com, mnou přeložené odpovědi pak v pokračování článku.

Pokud dostane seriál další sezónu, co si myslíš, že se stane? Možná další přírůstek do rodiny u Nathana a Haley?
JL: Myslím, že bych chtěl vidět Nathana, jak pokračuje v tom, co je jeho největší vášní, ať už v NBA nebo někde jinde. Bylo by zajímavé vidět ho dělat něco jiného. Víte, Nathana známe jako basketbalistu už hrozně dlouho, bylo by skvělé ho vidět ve světě bez basketu a jak by se mu bez něj dařilo.

Už máš NBA dost, co? Vždyť to trvalo jen šest sérií ho tam dostat..
JL: (Smích) Ne, to ne, vůbec jí nemám dost. Víte, klidně můžeme NBA dělat zase. Bylo by to super. Bylo by to další rozšíření jeho splněného snu. Ale zároveň, když to nevyjde, jsem odhodlaný zkoumat jiné možnosti.

Co jiného by mohl Nathan dělat?
JL: To nevím. Ale víte co, už pracoval v garáži nebo prodával preclíky. No prostě nevím. To je právě ten důvod, proč je to celé tak tajemné. Protože má před sebou klidně celý svět. Může se vrátit do školy. Může využít svých naspořených peněz a s Clayem se zapojí do sportovního managementu. Kdoví, myslím, že Nathan je schopný mnoha věcí.

Ale co je nejdůležitější, chci, aby byl Nathan i nadále hlavním pilířem své rodiny. Dělalo mi hroznou radost něco takového hrát. Je to přesný opak toho, co jsem já. Já jsem pořád ještě tenhle svobodný kluk, ale moje postava je chlap od rodiny. Učím se toho od něj dost a stejně tak se toho učím dost díky tomu, že jsem blízko Bethany (Haley) jako herečky a Jacksona (Jamie) jako dítěte.Přidat komentář