•  

Pachatelé


Přezdívka: Ferrity
Funkce: Mastermind
Pozice: Administrátor
Email: ferrity@email.cz
ICQ: 595-417-943
88.ročník

- příspěvky

  I když jsou dny, kdy toho sepíšu hromady, dlouho jsem si marně lámala hlavu nad tím, co o sobě napsat. Nápad na stránky vzešel z mojí hlavy, takže zakladatel toho všeho jsem já, i když to hlavně v úplných začátcích, kdy web ještě neexistoval, množství témat nepřeberné a ani jedno dokončené, nebyla zrovna lehká práce. Ani v nejmenším bych to nezvládla sama, denně mi pomáhá můj přítel. Starám se o novinky na hlavní stránce, on o novinky ve funkcích webu a společně se celá parta snažíme obsáhnout všechno, co by vás, čtenáře, mohlo zajímat. V civilu jsem normální holka, která si tímhle webem splnila sen, protože před ostatním jsou to právě maličkosti, co mě dokáží nadchnout. Mám moc ráda lidi, co se na webu podílejí se mnou a do chodu se zapojují, stejně jako návštěvníky, co se vyjadřují, komentují a oceňují naši práci.

Přezdívka: Rebarborka
Funkce: Titulkářka
Pozice: Administrátor
Email: rebarborka.007@seznam.cz
ICQ: 634-022-929
84.ročník

- kout na webu: Titulky
- příspěvky
- jiné titulkové aktivity: Hart of Dixie, Beauty and the Beast

  Studuju v Olomouci na Přírodovědecké fakultě, jsem v pátém ročníku, takže mě za chvilku čeká seškrábání diplomky. Když jsem byla malá, vyvinula se u mě silná náklonnost ke knihám, která mi zůstala až do dneška. Pak jsem objevila kino a to ve mě probudilo závislost na filmech a seriálech. Od každého písmene abecedy by se našel přinejmenším jeden seriál, který je můj oblíbený. Jinak taky cestuju, kreslím a někdy bloudím mimo realitu. A moje oblíbená postava z One Tree Hillu je Brooke.

Přezdívka: Novoten
Funkce: Překladatel
Pozice: Šéfredaktor
Email: novoten@seznam.cz
ICQ: 290-995-912
87.ročník

- kout na webu: "I Don’t Want To Be" cizím hlasem
- příspěvky
- jiné aktivity: ČSFD

  V "profesním" životě jsem vystudovaný bakalář humanitních studií na Filozofické fakultě Univerzity Pardubice. V současnosti se pak snažím uspět v magisterském oboru Resocializační pedagogika. V tom osobním pak oddaný kamarád, bratr či zastánce. Pohoda se někdy míchá s melancholií, pocity štěstí s lehkou náladovostí. Jinak jsem ale naprostý seriálový a filmový fanoušek, snažící se svoje dojmy a pocity z nich vyjádřit zejména na čsfd.

Přezdívka: Lexi
Funkce: Biografka
Pozice: Redaktor
Email: Le.xi@email.cz
ICQ: 589-392-731
94.ročník

- kout na webu: Herecké obsazení
- příspěvky
- jiné aktivity: Vampire Diaries

  V internetovém světě mě můžete znát jako čarodějnici Lexi, v osobním životě jsem milující sestra, dcera, přítelkyně a kamarádka. Ráda se hádám, miluju koukání na seriály a hudbu. Jsem v třetím ročníku na matematicko-fyzikálním gymnáziu, do budoucna plánuji buď právničinu nebo jakékoli povolání s jazyky (vše, kromě učitelky, to bych musela mít kulomet). I když jsem na takto zaměřeném gymnáziu, matematika mi vůbec nic neříká, já raději jazyky, počínaje češtinou, francouzštinou, španělštinou, angličtinou a sama se učím hebrejštinu. Mými koníčky jsou cestování, sport a už od třinácti v sobě marně probouzím spisovatelské a malířské střevo. Zatím jsem stihla navštívit Jižní i Severní Ameriku, Kanadu, Afriku, Asii, Austrálii a „překvapivě“ i Evropu, závodně jezdím na koních, hraju florbal, tenis a házenou. Jinak jsem jasně seriálový, filmový a knižní nadšenec. Moje nejoblíbenější postava z OTH se nedá přesně určit, lišilo se to podle řad. Každopádně ale můžu říct, že víc než dost miluju Rachel Gatinu a Lucase.

Přezdívka: Meimei
Funkce: Překladatelka, přečasy
Pozice: Redaktor
Email: Meimei@seznam.cz
ICQ: 354-351-964
96.ročník

- příspěvky

  Jsem úplně normální holka, která se doslova nadchla pro One Tree Hill. Sice jsem seriál objevila trošku pozdě, ale s elánem jsem se vrhla na přečas titulků, se kterými si Rebarborka dala tolik práce, aby jste si mohli seriál opět vychutnat a tentokrát s titulky, které sedí a nebo pokud jste nováček, jako já, tak aby vám seriál nezkazily posunuté titulky. Jinak v běžném životě jsem také velký seriálový a filmový nadšenec.

Přezdívka: AliceBlack
Funkce: Recenzentka
Pozice: Redaktor
Email: ajushka.ajushka@seznam.cz
ICQ: 356-348-959
92.ročník

- příspěvky
- jiné aktivity: AliceBlack’s Wonderland

  Jsem děvče mnoha tváří, ale co je všem mým stránkám společné je nekonečná touha po sebevyjádření, což se v praxi projevuje tak, že neustále něco sepisuju:) K mým dalším závislostem kromě psaní patří hudba, nějakej ten sport, samozřejmě seriály, filmy, knížky a v neposlední řadě i čokoláda:) Co naopak ráda nemám ani trochu je běh na dlouhé tratě, rybí polívku, gramatické chyby, neschopné lidi, a taky když někdo odmítá uznat, že JÁ mám vždycky pravdu:D Studuju osmým rokem na gymnáziu v Brně, želbohu mě v nejbližší době čeká maturita a posléze bych chtěla pokračovat buďto studiem žurnalistiky nebo cestovního ruchu. K One Tree Hill jsem se dostala až před rokem, ale za tu dobu už jsem stihla docela solidně zažrat:)

Přezdívka: Tomgellar
Funkce: Překladatel
Pozice: Šéfredaktor
Email: tomgellar@seznam.cz
ICQ: 392-533-771
90.ročník

- příspěvky

  Mé jméno je Tomáš a jsem z Havlíčkova Brodu. Jsem velký seriálový nadšenec, ale musím se přiznat, že o OTH jsem dlouho skoro nic nevěděl. Po zhlédnutí filmu Nezvratný osud 4 sem si oblíbil Shantel a ta mě přivedla k OTH. Podíval jsem se na díl 8×01 a zamiloval se. Koukání pár týdnů zabralo, ale rozhodně to stálo za to. Život bez Naley a Brooke si neumim představit.
  Jinak v "normálním" světě jsem studentem Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, mám 2 sourozence a jsem úplně normální kluk, i když slovo normální je dle mě dost relativní. Ve svém volném čase rád sleduju své oblíbené seriály (především OTH, SPN, Charmed a Buffy), rád se bavím s přáteli a zajdu do kina. Miluju své blízké, Elizu Dushku :D a pistáciovou zmrzlinu.

Přezdívka: SiLVER
Funkce: Videotvorba
Pozice: Redaktor
Email: silver-production@seznam.cz
ICQ: nevede
94.ročník

- příspěvky
- jiné aktivity: mySILVERproduction (youtube kanál)

  Psaní, kreslení, čtení, práce s grafikou… to vše patří mezi mé oblíbené činnosti, a přesto studuji hotelovou školu, nesčetně dní v roce strávím na podpatcích při obsluze hotelových hostů a jednou týdně se obléknu do bílého, abych v kuchyni nakrájela zeleninu. Říkejte si tomu jak chcete, ale pro mě je to obyčejná – v mém životě velmi oblíbená – ironie osudu.
  Nikdy neudělám nic, co se ode mne očekává. Nikdy nejdu s davem. Jestliže "vy" odbočíte doprava, já si klidně na místě sednu. Jsem divná. Jsem zvláštní. Jsem… jiná:)

Další přispěvatelé:
- 3n3my (přečasy 7)
- Anet (fanvideotvorba)
- Jožka (přečasy 3, 4)
- Minnie (filmové titulky)
- VK22 (přečasy 8, 9)

» Odpovědi autorů na otázky «