•  

Sophia Bush na obálce magazínu Zooey

Autor: Ferrity | 22. 06. 2011

2

Zpravodajský server justjared.buzznet.com informoval o tom, že Sophia Bush zkrášlí obálku magazínu Zooey na červen/červenec. Poskytla rozhovor a vyjádřila se ke dvěma charakteristikám své osobnosti:

VŽDY BÝT ZAPÁLENÁ AKTIVISTKA… "Tohle je vtipné, jako malá holka jsem prosila mamku, jestli bych po sobotách nemohla chodit s kamarády uklízet pláž. Ona mi tehdy řekla: ‘Víš, zlatíčko, nezdá se mi, že příliš mnoho šestiletých by chtělo jít na pláž a sbírat odpadky.’ Ale já do toho byla celá divá."

UDĚLAT SPRÁVNOU VĚC… "Vždycky jsem přesně věděla, co je správné a co špatné. A uvědomovala jsem si, že bychom se pokaždé měli snažit udělat správnou věc, i když to není zrovna ta nejlehčí varianta. Je to něco, čím jsem občas zmátla rodiče, ale taky mě vždy podpořili. Když jsem byla malá holčička, dali mi v tomto směru výjimečné vzdělání."

Na oficiálních stránkách magazínu (zooeymagazine.com) o ní píšou jako o krásné herečce, která se věnuje charitativní činnosti. Zmiňují ji nejen jako opravdovou krásku, ale především jako půvabnou osobu s vášní pro záchranu lidstva, životního prostředí a zvířat. Popisují ji jako bojovníka nejen za umění, ale za nás všechny. Sophia Bush je podle jejich slov sice jen jednotlivec, ale její snaha jde opravdu poznat.

V exkluzivním interview se kromě její rané lásky k dobrovolným pracem probírají také politické otázky a sama se hodně kaboní nad tím, že TMZ (bulvár o celebritách) má větší oblibu než CNN.

K článku je přiložené video, které zachycuje dobu a podobu Sophiina focení.Komentáře (2)

Je opravdu nádherná,bože vypadat tak jako ona.

ta blond jí sluší

Přidat komentář