•  

Sophia Bush: Partners

Autor: Lexi | 15. 02. 2012

6

Sophia Bush, naše seriálová Brooke, se možná z televizních obrazovek neztratí ani po finálové sérii One Tree Hill. Byla totiž obsazena do komediálního seriálu Partners, kde by měla ztvárňovat Ali, přítelkyni jednoho ze dvou architektů – jeden z nich je gay a jejich vztah připomíná manželství.

Pilot je dílem Davida Kohana a Maxe Mutchnicka, kteří stvořili další úspěšné seriály – Will & Grace či $h*! My Dad Says. Teď už jen zbývá, aby se projekt zalíbil televizní stanici CBS, a my se tak budeme moci opět pravidelně potkávat se Sophií na obrazovkách.

Za informace děkuji Hilarie Burton a serveru variety.com.Komentáře (6)

To je úžasná zpráva!

Sophia byla vždycky komediálně založená, budu držet palce aby jí to vyšlo. CBS je jiná liga :-)

Včera uvěřejnila na webu fotografii růží, které dostala od tvůrců jejího nového seriálu. (http://www.whosay.com/SophiaBush/photos/130823)
Nechápala jsem, o jaký seriál se jedná, teď už to vím:)
Děkujem za info:), snad se seriál uchytí, Sophie by mi chyběla:)

A ještě otázečka, ten odkaz Hilarie Burton mě zavedl na SoGoPro a jednou ze zakladtelů je naše Peyton, že? Chápu to dobře? x)

Meimei: Ano, je to jejich twitter, ale připadá mi, že ona tam píše nejvíc a o Soph se psalo už poněkolikáté. :)

i ve1m kre1snfd vedkend a hlavně velkfd dedk za super tfdden. Mysledm, že nejen naše Kristfdnka byla nadšene1. Moc se jed ledbilo, to bylo zne1t už z radosti z ne1vratu . S nadšenedm vylavolaba co si přivezla a tyto věci ře1dně okomentovala tak jsme nejen z be1sniček poskle1dali co se celfd tfdden dělo. Velkfd dedk ve1m oběma. Wolfovi

Přidat komentář