•  

DVD Extra

  Bonusový materiál z doposud vydaných DVD. Kromě anotací vše ponecháno v originálním znění. Pod "Unaired scenes" naleznete vystřižené scény, pod "Gag Reel" nepovedené nebo vtipné scény.

» 1.SÉRIE2.SÉRIE3.SÉRIE -
- 4.SÉRIE5.SÉRIE6.SÉRIE -
- 7.SÉRIE8.SÉRIE9.SÉRIE «

1.SÉRIE

  "Tree Hill je docela malé město. Možná až příliš malé pro dva nevlastní bratry Lucase a Nathana Scottovy, kteří mají společného otce, ale každý zcela jiný život. Nathan se měl vždy jako ve vatě, zatímco Lucase jeho otec nikdy ani nechtěl poznat – oba se nyní setkávají v jednom basketbalovém týmu. Začíná první kapitola velkého příběhu, kde není nouze o zlomená srdce, životní výzvy, lži a lásky, které vznikají ze vztahů kolem Lucase a Nathana. Vzhledem k minulosti by to oba měli spolu dost těžké i tak, ale do všeho se přidávají ještě tři krásné dívky. Lucasova nejlepší kamarádka Haley, Nathanova přítelkyně Peyton a krásná roztleskávačka Brooke. To vše navíc doprovází osudy dospělých, kteří si nyní kvůli svým ratolestem musí znovu prožít radosti i strasti svých dřívějších činů. A nic už nebude jako dřív."

- Unaired Scenes 1/7, 2/7, 3/7, 4/7, 5/7, 6/7, 7/7 (43:51)
- Building a Winning Team: The Making of One Tree Hill 1/2, 2/2 (17:36)
- 3 On the Set Featurettes: "Birthday Boy", "Behind The Wheel" a "Eye Of The Storm" 1/1 (6:16)
- 4 Cast/Crew Commentaries:
» "Pilot" – Mark Schwahn and Joe Davola
» "To Wish Impossible Things" – Mark Schwahn and Joe Davola
» "The Games That Play Us" – Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton, Bethany Joy Galeotti and Sophia Bush
» "The Games That Play Us" – Paul Johansson, Moira Kelly, Craig Sheffer and Barbara Alyn Woods
- Oh, Chariot: Exclusive Gavin DeGraw Musical Performance 1/1 (4:28)
- Christmas Elf Gag 1/1 (1:19)

2.SÉRIE

  "Co se všechno může stát za jeden školní rok. Nejdřív byli Nathan a Lucas Scottovi rivaly jak na basketbalové palubovce, tak mimo ni. Teď mezi nimi panuje bratrské pouto. Ale pořád zde zůstává drama, zklamání, obětavost, zrada a nečekané zvraty. Aby ochránil ty, které má rád, stěhuje se Lucas k Danovi. Brooke a Peyton stvrzují své přátelství a začínají tak rok, který bude pro obě znovu plný romantických dobrodružství. Manželství Nathana a Haley čelí prvním problémům. Nově příchozí budí rozruch i city a v pozadí všeho je stále záludný Dan Scott jako nenápadný loutkář. Ale v životě jsou i věci, které ani on nemůže ovládat."

- Unaired Scenes 1/10, 2/10, 3/10, 4/10, 5/10, 6/10, 7/10, 8/10, 9/10, 10/10 (69:51)
- The Music of One Tree Hill, Including a Backstage Glimpse of the One Tree Hill Concert Tour 1/1 (8:17)
- Diaries from the Set: Charity Football Match Get on the Bus 1/1 (5:04)
- Commentary on 3 Key Episodes:
» "Don’t Take Me for Granted" – Mark Schwahn
» "Unopened Letter to the World" – Mark Schwahn and Bryan Greenberg
» "Something I Can Never Have" – Paul Johansson
- Change Is Good: Season Two’s New Characters 1/1 (10:12)

3.SÉRIE

  "Začíná maturitní ročník. Je na čase dospět, zapomenout, odpustit, ale zároveň i snít a naučit se být schopný mít znovu rád. Jediný, u koho to neplatí, je Dan, sžírán záští a myslící jen na pomstu za požár, který ho téměř stál život. V Tree Hill nezůstává kámen na kameni, dějí se zde věci dobré, špatné a bohužel i katastrofické. Mezi ty dobré patří Haleyin boj za záchranu manželství, setkání Peyton s biologickou matkou, Brooke tvořící módní kolekci a Keith, který se konečně vrací domů. Mezi ty špatné pak to, že Dan získává konkurenci v boji o pozici nejhorší osoby ve městě – příchází totiž intrikující zrzka jménem Rachel. Dochází bohužel i ke katastrofě, a to, kdo vyhraje soutěž roztleskávaček nebo basketbalový šampionát, vypadá najednou jako naprostá malichernost ve srovnání s tím, kdo bude žít. A kdo ne."

- Unaired Scenes 1/4, 2/4, 3/4, 4/4 (29:57)
- Anatomy of an Episode: Making the Powerful and Unique "With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept" 1/1 (10:19)
- Commentary on:
» "With Tired Eyes, Tired Minds, Tired Souls, We Slept" – Mark Schwahn, Joe Davola, Colin Fickes, Sophia Bush, Lee Norris and Lindsey Wolfington
» "The Show Must Go On" – Mark Schwahn, Joe Davola, Sophia Bush and Lee Norris
- Gag Reel 1/1 (2:28)

4.SÉRIE

  "Sbohem, Tree Hillská střední. Blíží se maturita. A s jejím příchodem je tu i vědomí toho, že se studentům i jejich rodičům navždy změní životy. Objevují se nové lásky a uklidňují staré spory. Ke konci se dostává i nekonečný trojúhelník Lucase, Peyton a Brooke. Vzpomínka na Keitha – nebo snad jeho duch? – pohání Lucase i Nathana a straší Dana. Peyton je ohrožena stalkerem. Dvě nastávající matky se chystají na to, že zvýší počet obyvatel v Tree Hill. Lucas si začíná uvědomovat, co se ve skutečnosti stalo onen hrozný den, kdy zemřel Keith. A havrani – stále vedeni trenérem Whiteym Durhamem – mají svou poslední šanci na věčné místo v basketbalové historii. Žijte dneškem. Udělejte prostor tomu, co má přijít. A pozdravte budoucnost…"

- Unaired Scenes 1/4, 2/4, 3/4, 4/4 (25:35)
- One Tree Hill in Your Town 1/3, 2/3, 3/3 (28:07)
- James Lafferty One Tree Hill Fourth Annual Charity Basketball Featurette 1/1 (4:13)
- One Tree Hill Time Capsule 1/2, 2/2 (18:39)
- Commentary on 3 Episodes by Series Creator Mark Schwahn and Key Cast and Crew:
» "Some You Give Away" – Mark Schwahn and Rick Fox
» "It Gets the Worst at Night" – Mark Schwahn, Joe Davola and Greg Prange
» "All of a Sudden I Miss Everyone" – Mark Schwahn, James Lafferty, Lee Norris and Stephen Coletti
- Gag Reel 1/1 (3:17)

5.SÉRIE

  "A jsme tu zas! Čtyři a půl roku po překvapivých událostech, které ohraničily poslední dny na střední škole v Tree Hill, se staří přátelé vrací do svého domovského městečka ve státě North Carolina. Někteří z nich dosáhli cílů, které si stanovili jako teenageři: Lucas vydal svou knihu, Brooke dobyla svět módy jako uznávaná návrhářka a Haley se stala učitelkou, jak vždy chtěla. Některým se ale dařilo méně. Peyton se trápí v Los Angeles a Nathanovy sny o profesionální kariéře basketbalisty se roztříštily na tisíce kousků v jediném nešťastném momentu. Teď jsou ale všichni zpátky doma a zjišťují, že všechno zůstává při starém: láska, přátelství, výzvy, vítězství, smích i slzy… a sny. Jak řekl Lucas: Tohle je teprve začátek."

- Unaired Scenes 1/2, 2/2 (17:40)
- One Tree Hill Fast Forward 1/3, 2/3, 3/3 (29:29)
- One Tree Hill at 100 1/3, 2/3, 3/3 (25:38)
- One Tree Hill Musical Stars 1/2, 2/2 (12:03)
- Kate Voegele Only Fooling Myself Music Video Directed by Mark Schwahn 1/1 (3:42)
- Commentary on 2 Episodes by Series Creator Mark Schwahn and Key Cast and Crew:
» "For Tonight You’re Only Here To Know" – Mark Schwahn, Michaela McManus and Kate Voegele
» "Hundred" – Mark Schwahn, Joe Davola and Greg Prange
- Gag Reel 1/1 (4:28)

6.SÉRIE

  "Mohl by právě tohle být rok, kdy se plní sny? Sny plné návratu k basketbalu (u Nathana), nalezení dobré práce (u Mouthe), života podobného jeho hrdinovi Q (u Jamieho), záchrany Clothes Over Bros (u Brooke) nebo svatby s tou správnou dívkou (u Lucase – otázkou ale stále zůstává, která je ta správná). Kdo ale nesní, je Dan. Ten musí projít tvrdou lekcí toho, jaké to je být na druhé straně vztahu tyrana a oběti. Románek Skillse a Deb vypadá, že se z něj klube něco víc než románek a mezi tím vším stále dochází k tolika láskám, zlomeným srdcím, podezřením a překvapením, kolik jen jedna série může pojmout."

- Unaired Scenes 1/6, 2/6, 3/6, 4/6, 5/6, 6/6 (11:53)
- OTH Goes Back in Time: Recreating the 1940s in "We Three (My Echo, My Shadow and Me)" 1/2, 2/2 (17:28)
- Slammin’ with OTH: Playing the New Sport of SlamBall 1/2, 2/2 (11:37)
- OTH Celebrity Soundtrack: Guest Musical Artists Discuss Their Contributions with a Spotlight on Episode 10’s USO Concert 1/2, 2/2 (21:42)
- OTH – The Directors’ Debut: Following First-Time Helmers Chad Michael Murray, Bethany Joy Galeotti and James Lafferty 1/2, 2/2 (13:09)
- Commentary on 2 Episodes by Series Creator Mark Schwahn and Key Cast and Crew:
» "You Have to Be Joking (Autopsy of the Devil’s Brain)" – Mark Schwahn, James Lafferty, Jackson Brundage, Kate Voegele and Stephen Colletti
» "Searching for a Former Clarity" – Mark Schwahn, Joe Davola, Sophia Bush, Daphne Zuniga and Kate Voegele
- Gag Reel 1/1 (4:05)

7.SÉRIE

  "Lucas a Peyton jsou sice pryč, ale příběhy propletených životů a vášní zůstávají silnější než kdy dřív. Nathanova kariéra v NBA je ohrožena velkým skandálem. Haley čelí rodinné tragédii. Brooke si myslí, že našla pravou lásku s Julianem – dokud se neobjeví hollywoodská kráska a neupne se na něj. Dan vyměnil samotu za záři televizních reflektorů a krásnou manželku (s povědomým obličejem). Millie bojuje sama se sebou a láme tak srdce Mouthovi. A přichází i noví hrdinové: Haleyina krásná sestra Quinn a Nathanův agent Clay a oba si přinášejí tajemství z minulosti."

- Unaired Scenes 1/5, 2/5, 3/5, 4/5, 5/5 (5:55)
- Return to Camp One Tree Hill: The Experiences of Newcomers Robert Buckley, India DeBeaufort, Jana Kramer and Shantel VanSanten 1/1 (8:35)
- Spring Break with One Tree Hill: Two Contest Winners Are Put Through Their Paces Working As Production Assistants on One Tree Hill 1/1 (2:12)
- OTH – The Director’s Debut: Following First-Time Helmer Sophia Bush 1/4, 2/4, 3/4, 4/4 (6:31)
- Commentary on 2 Episodes by Series Creator Mark Schwahn and Key Cast and Crew:
» "I And Love And You" – Mark Schwahn, James Lafferty and Robert Buckley
» "Almost Everything I Wish I’d Said the Last Time I Saw You" – Mark Schwahn, James Lafferty, Stephen Colletti and Robert Buckley
- Gag Reel 1/1 (2:41)

8.SÉRIE

  "8.série přináší tolik optimistických plánů i dramatu, kolik fanoušci potřebovali. Nathan začíná novou vzrušující kariéru. Haley radostně očekává narození malé sestřičky pro Jamieho. Brooke a Julian zvou všechny přátele na úžasnou svatbu – a Skills se chce ujistit, že oproti všem městským zvyklostem tentokrát nikdo nic nezkazí. Ale radostné světlo se misí i s temnotou. Po střelbě z finále minulé série totiž musí Quinn a Clay bojovat o svůj život, peněžní skandál posílá někoho do vězení a v jedné z nejlepších epizod celého seriálu vhodí nečekaná bouře naše milované postavy do strhujícího boje o život."

- Unaired Scenes 13, 14, 22
- Welcome to One Tree Hell: A Ghoulishly Fun Look at the Halloween Episode 1/1 (12:59)
- It Is a Big Deal: The Making of One Tree Hill’s Midseason Finale 1/2, 2/2 (17:40)
- Season GrEight!: Memories of One Tree Hill’s Eighth Season 1/2, 2/2 (13:04)
- Commentary on 2 Key Episodes by Series Creator Mark Schwahn and Key Cast and Crew
» "I Can’t See You, But i Know You’re There" – Mark Schwahn, Shantel VanSanten, Robert Buckley and Jackson Brundage
» "Darkness On The Edge Of Town" – Mark Schwahn, Sophia Bush, Austin Nichols and Jackson Brundage
- Gag Reel 1/1 (2:55)

9.SÉRIE

  "Fanoušci budou mít radost z každého ohromujícího okamžiku ve finálových 13 dílech této návykové série. V rodičovství noví Brooke a Julian se přizpůsobují dvojčatům a dvěma kariérám. Haley podstupuje rychlokurz chování v krizové situaci poté, co Nathanův výlet do Evropy nabere temný a šokující spád. Quinn a Clay, Millie a Mouth, Alex a Chase, ti všichni jsou lapení na horské dráze lásky. Znovu se vynořují rodiče, objevují se dlouho nevidění přátelé a nepřítel je přemožen. Na horizontu se rýsuje beznaděj, přesto jsou vykoupení a nový začátek na dosah ruky, a to v silném, srdcervoucím závěru seriálu One Tree Hill."

- An Evening with One Tree Hill: Join the cast and creator for a live panel celebration with fans 1/1
- The Story of One Tree Hill: From near cancellation to nine historic seasons 1/1
- The Fans of One Tree Hill: A tribute to the fans 1/1
- Commentary on Season and Series Finale with creator Mark Schwahn and cast 1/2, 2/2
- Gag Reel 1/1
- Unaired Scenes 4, 7, 9, 11

Překlady anotací: Novoten (1-8) & Rebarborka (9)