•  

Titulky Always & Forever

Autor: Rebarborka | 20. 05. 2012

22

oth AF
Po velmi, velmi dlouhé době vám konečně můžu oznámit, že titulky k bonusové části jsou hotové a můžete si je stáhnout v rubrice Titulky, 9. série. Je mi líto, že se mi nepodařilo dokončit je dřív, snad vám ale poslouží jako malá náplast.

Musím se přiznat, že jsem byla během překládání celá naměkko, přece jen se uzavírá velká kapitola mého srdcového seriálu, který mě přivedl nejen k titulkování, ale i na tenhle web mezi skvělé lidi. Zůstaňte našim stránkám věrní, jako my zůstaneme věrní seriálu One Tree Hill. Vždy a napořád.

Vysvětlivky:

 • V bonusové části se v souvislosti s 3. sérií mluví o Columbine. Jedná se o střední školu v USA, kde v roce 1999 dva studenti zastřelili 12 žáků a jednoho učitele.
 • guilty pleasure je potěšení z něčeho, z čeho byste z morálního hlediska mít potěšení neměli, třeba násilí ve filmech
 • 

  Komentáře (22)

  Díky moc. Vůbec nevadí, že ti to trvalo, já jsem hlavně ráda, že ty titulky vůbec mít budu :)

  Já jsem docela ráda, že jsou titulky až teď, protože pořád jsme měli ještě jakoby jeden díl, kdy jsme na titulky čekali a i když už OTH definitivně skončil pořád jsem měla na co čekat.
  Jinak Rebarborce moc děkuji nejenom za tyhle titulky, což asi nebylo nic moc lehkého, tak i za všechny titulky co pro nás přeložila v rekordních časech.

  Rebarborko, moc děkujeme!!! Nejen za bonus, ale za všechny titulky, i když tohle Ti dalo asi největší práci, když si to dělala z odposlechu. Ale moc děkujeme, neměli bychom z toho tolik bez titulků. A přesně, jak říká Annie, furt jsme se měli na co těšit. Holt to už asi nevydržim po státnicích, to se zase budu učit. :D :) ) Děkuju ! :) ) A těšíme se u HoD na podzim! :) )

  Děkuji x1245454! Oceňuji všechnu tu práci a úsilí, kterou jsi musela vynaložit k překladu tohoto bonusového dílu, ale i za všechny ostatní titulky.
  Díky ještě jednou :)

  jsi úžasná :) už jen z tvého popisu mám v očích slzy… takže ještě jednou, děkuji za vše, co si pro nás udělala :)
  jsme prostě jedna velká rodina!

  VELKY dik Rebarborko :) za uzasnou praci ;) diky tobe jsme se porad mohli tesit jeste na jeden dil (bonus) i po velkem finale :)
  Takze jeste jednou dekuju :)

  Wow musím se přiznat, že jsem se jěště nedívala, protože se tak trochu se bojím jít na část Always and FOrever, protože vím, že to ve vyvolá ten pocit, kdy se budu chtít jít zabít, protože už nebude další OTH, ale zároveň vím také, že si popláču a nakonec to bude úplně úžasné! Ale musím hrozně moc poděkovat za ty titulky a vím, že to nebylo nic lehkého, ale opravdu, díky díky díky díky díky díky díky jsi úžasná ♥ A mužu říct, že mě se nezbavíš, nepřestanu to navštěvovat :D

  a kde se to dá stáhnout tahle část aby k ní sedeli titulky prosím? :)

  Ještě jsem zapomněla pochválit obrázek, ale my fanoušci OTH nikdy neodejdeme :)

  Meimei: máš pravdu fanoušci One Tree Hillu always and forever :-D

  Meimei : presne tak … uplne jsi to vystihla :)

  Ahoj, oth jsem začala sledovat před dvěma lety. Ze začátku mi seriál připadal jako každý jiný, ale brzo jsem mu totálně propadla:D Zamilovala jsem si všechny postavy a stejně tak celý seriál včetně bezvadných soundtracků a citátů na konci.
  Pak přišel zlom po čtvrté sérii a já si říkala, co se z toho seriálu stalo. Přestala jsem se dívat, ale po chvilce mi to začlo chybět. Přestože je podle mého pátá série nejslabší, tak potom už to bylo jen lepší a lepší. Ačkoliv já jsem stále na střední, bavilo mě sledovat, jak se postavy vyvíjí, jak se z nich stávají dospělí a zodpovědní lidé, kteří jsou v jádru pořád ještě děti. Věřila jsem každému jejich slovu. Zamilovala jsem si je úplně všechny:) Žádný seriál ve mě ještě nikdy nezanechal takový pocit…
  Váš web navštevuji přesně rok, poctivě čtu vaše příspěvky a komentáře,ale sama jsem sem nikdy nic nenapsala. A proto i já bych chtěla říct děkuju. Děkuju za všechny titulky, děkuju za přidané články a děkuju, že jsou na světě stejný blázni jako jsem já:)

  Rebarborko, velké díky Ti za vše. Stejně jako ostatním, co se podíleli na tomto webu. Budu ho navštěvovat dále, protože – jak už zde bylo napsáno – jsou zde stejní blázni jako jsem já :-) Díky! :-)

  Plakala sem při tom jako želva :D

  I já tedy. Nechtěla jsem předbíhat a prázdně děkovat za zajíce v pytli, první jsem chtěla zjistit, jak se ti to vyvedlo. No a jsem z toho paf, puntičkářské, nádherně přeložené i načasované, jde vidět, že jsi profík. Je mi z toho smutno (ne že jsi profík, ale prostě tak, z té tíhy okolností) :-) Plánuju (těžko říct jestli i zrealizuju) udělat anglické titulky na 9×13 commentary a na OTH evening (k 9×01 commentary se ne a ne dostat…), takže by se pak mohl udělat ještě takový menší dvojí titulkový re-opening této uzavřené kapitoly, co říkáš? :-)

  9×13 komentář je na zkouknutí je tady: http://vimeo.com/40252037

  Ferrity: Jé, ti eng titulky by byly super, jako další díly OTH :)

  Meimei: A to by právě byly anglické jen na chvíli – než by si je Rebarborka vzala do parády :-) Ale co k tomu říct, tak za rok možná :-D

  Ferrity: I tak :) Klidně bych pomohla, ale nevím, jak dobře by to šlo z odposlechu :D A rok je krátká doba :D Mimochodem, DVDRipy už skoro budou :)

  Klíčem úspěchu je pouštění si to dokola a dokola a dokola :-) Už jsem chtěla zjišťovat, jsi poklad.

  Ferrity, Meimei: tak komentovaný 13. díl by mě strašně zajímal. překladu bych se určitě ujala :) jak skončí blázinec v práci, přispěla bych i s tvorbou časování – upřímně jsem čučela, jak se mi povedlo vychytat začátky titulků u tohohle bonusu :D

  Rebarborko, mám 46 řádků, jsem v půldruhé minutě :-D Teď na tom nedělám, ale hezky se s tím zkouším hrát, eliminovat ty chyby, co SW ukazuje. Až budu mít volno, tak se na to vrhnu. Budeš chtít i to hodinové posezení? Se pak můžem nějak podělit :-) Jo, budeš chtít Beast i tady? S Dixie mě to bavilo. Těžko říct, jak to plní informační charakter, ale denně sem tak 2-3 lidi přijdou po zadání Dixie do googlu, tak to možná úplně zbytečné není. I když zase nejde poznat, jak spojení odcházejí.

  Blázince v práci, blázince ve škole, no děs je to :-) Vychytávala jsi to ve Workshopu, nebo jsi našla něco lepšího? Máš to fakt ukázkové dle mého amatérského názoru :-D

  Přidat komentář