•  

Týden v Portoriku

Autor: Ferrity | 29. 03. 2011

11

Minulý týden se pro herce a tvůrce One Tree Hill nesl ve znamení Portorika. Zatímco natáčení ve Wilmingtonu už možná nadobro skončilo, v slunném Portoriku natáčeli scény dam pro epizodu 8×21 (tedy předposlední).

Pro Jamese Laffertyho, Bethany Joy Galeotti a mnohé další tam nebylo místo, kromě štábu se do slunných končin vydaly natáčet pouze 4 hvězdy: Sophia Bush, která si jako doprovod přibrala přítele Austina Nicholse, Shantel VanSanten (Quinn), Jana Kramer (Alex) a Allison Munn (Lauren), která si za sluníčkem vyrazila spolu s manželem.

Provedu vás jejich "tweetováním," které nám nastíní, jak si celý týden vedli.

Vlevo na obrázku můžete vidět Jelly Howie, která byla obsazena do role Taryn.

» Pátek 18.3.

Jana Kramer jako první psala, že balí do Portorika, že je extrémně natěšená a o několik hodin později už letěla. Ve stejný den se ozvala i Allison Munn s manželem Scottem Holroydem (David Fletcher, 7.série).

» Sobota a neděle 19.-20.3.

V sobotu o sobě dává vědět i Sophia, zveřejňuje fotku s nadpisem: "Ráj. Úplně nejlepší týden práce." Den poté dokázala, že si výletu užívá po všech stránkách a na štíhlou linii přitom vůbec nehledí: "Dort také známý jako Nebe. Mňam." Jana dodává, že si Portorika užívá plnými doušky a upozorňuje, že v pondělí se začíná natáčet.

» Pondělí 21.3.

Nezůstalo nevzpomenuto, že Bethany Joy Galeotti všem schází. Sophia se o ní na twitteru zmínila: "Přála bych si, aby BJG byla tady s náma holkama, ale pečování o mimčo je rozhodně o něco málo důležitější;) Chybíš nám tu, děvče." Připojila následující fotku:Vzápětí zveřejnila další a potom už jí zmiňovaná odpověděla.

A to slovy, kterými plně vyjádřila, jak to teď v jejím životě funguje: "Natáčení v Portoriku je nepochybně úžasné, ale není místo, kde jsem raději, než doma s mojí sladkou malou dceruškou, Marií Rose."

Na obědě v úplně jiné části Ameriky se Joy zamilovala do jednoho starého bicyklu, po obědě zase začala shánět někoho, kdo by přispíval na její osobní stránky bjgofficial.com, na které se jí teď nedostává času.

"Drahá osobo, která jsi tohle zaparkovala před restaurací, ve které jsem právě snědla svůj oběd, málem jsem ti ukradla tvé úžasné kolo. S pozdravem, Joy."

Kate Voegele na Sophiiny tweety odepsala, že závidí krásným dámám ten sluneční svit, ale zároveň doufá, že prožívají nádherné chvíle. Dostává se nám i vysvětlení, proč vlastně v Portoricu není ona: "Dnes jsem ve studiu a stříhám poslední dvě písně pro novou desku. Nemohu uvěřit, že už je téměř hotová." Později zveřejňuje na svém blogu článek s fotkami ze studia.

» Středa 23.3.

Sophia opět tweetuje: "Natáčení večeře v čase snídaně se všema holkama" a pokračuje dalším: "Koho zajímá, kdo je dívka po mé levici, tak je to báječná a rázná JellyBeanHowie."
» Čtvrtek 24.3.

Poslední den natáčení, vše se připravuje na poslední scénu 8.sezóny, Austin odjíždí do Indonézie a na vědomost dává, že ho jeho drazí neuvidí 12 dnů. Své přítelkyni posílá hřejivý tweet: "Ze všeho na světě mi nejvíc bude chybět Sophia Bush." Ta mu na to odpovídá, že bude odpočítávat dny do návratu v kalendáři.

Tímto popis pracovního výletu do Portorika končí, Sophia se s kamarádkami vydává na cestu po Americe:


Stephen Colletti o den později oznamuje, že on, Ian Shive, James Lafferty a jeho bratr Stuart se vydávají na svou dokumentární "WildLife" misi, o které jsme se zmiňovali v předchozím článku.

Do vysílání epizody 8×18 zbývají už jen 3 týdny.Komentáře (11)

Kdo si čte tyto řádky, nechť se dozví, že tohle byl snad nejnáročnější článek, který jsem kdy sepsala. Jeden večer mi trvalo sesbírání tweetů, tento druhý dodání té správné formy. Je půl čtvrté ráno a teprve teď se mi ho podařilo vydat. Užijte si ho, chvalte mě, ale za žádnou cenu nepište, že vás tento typ článků nezajímá, to by vám možná mohlo vynést ban ;-) Samozřejmě si dělám legraci, ale v tuto chvíli bych to brala hodně osobně.

Tohle jsem musela nutně dodělat a už zítra (respektive dnes) k večeru vás tu čeká pořádná novinka, pokud se to teda stihne.

klobúk dole,ozaj krásny článok =D

úžasný článek:) strávený čas se vyplatil;) a už se moc těším na pořádnou novinu:)

Holky, moc děkuju, opravdu jsem potřebovala slyšet klidně i slova útěchy. :-D Teď jsem náhodou narazila, že tento článek je můj kulatý stopadesátý, takže možná proto s ním bylo tolik práce, odfláknout by se neměl :-)

Je párádní a to neříkám jen pro tvoji útěchu :) )) konečně něco z jiného soudku :) Jak mě bude OTH chybět :(

Juhuu, sledovala jsem to zavistive uz na twitteru, ale tady je to pekne shrnuty, a tak… Skvelej clanek! Zavidim jim, ty fotky vypadaj famozne!

úžasný článek :) tleskám a klaním se…právě si to pročítám znova a běhá mi úplně husina po zádech, pomalu se připravuju na to velké loučení :(

Lucka: Díky moc, možná tu doposud bylo všechno na jedno brdo a chtělo to oživit, ale nějak jsem si neuvědomila, že tu něco takového chybí. Je fajn, že to zaujalo. ;-)

AliceBlack: Nj, pěkně si tam holky užívaly.

Tomgellar: Děkuji! O loučení mi ani nemluv, mě z toho svírá, já bych asi devítku brala, i když je slíbené, že to teď bude končit krásně. Nechce se mi loučit tak „brzo“…

Mám je všechny na twitter ale jak krásně jsi to zucelila to se fakt cení ! :) Díky za všechny a klidně víc takových ;)

Vendy: Vynasnažím se. Všimla sis, že se na twitteru objevil Chad? Celkem by mě zajímalo, jestli je to opravdu on a ne jen nějaký falešný účet. Ale vypadá věrohodně.

No, mně přijde že je to on, protože Joy psala, že ho vítá… myslím, že to byla Joy:)

Přidat komentář