•  

Tyler Hilton: Darebák je zpátky

Autor: Tomgellar | 28. 08. 2011

1

Přeložil jsem pro vás rozhovor s Tylerem Hiltonem, který uveřejnila stránka E!Online.com. Tyler hrál v OTH Chrise Kellera, jehož v deváté sérii čeká velký návrat.

Chris Keller dělal velké problémy zpátky v době, když byl One Tree Hill o studentech na střední škole. Milovali jsme ho nenávidět, i když v podstatě rozdělil naše dva oblíbené provdané teenagery, Nathana (James Lafferty) a Haley (Bethany Joy Galeotti).

A teď, na devátou a poslední sérii OTH, je Chris Keller zpátky a na plný úvazek! Muž za touto postavou, Tyler Hilton, nám řekl o jeho velkém návratu do seriálu. Co se bude dít, když se vrátí zpátky do Tree Hill? A jaká je atmosféra na place poslední série OTH? Naštěstí pro nás, Chris říká…

Jak došlo k tvému návratu? Kontaktovali tě ze seriálu? Nebo jsi na place tábořil již od čtvrté série?
V průběhu let se z obsazení a štábu One Tree Hill stala taková malá jednotka. Je to opravdu malá rodina a několik let se mě ptali, jestli se chci vrátit zpátky. A loni jsem řekl, „Pokud bude ještě jedna série, tak se rozhodně vrátím.“ Pak se tedy zeptali znova a já to musel splnit.

OTH je defintitivně seriál, který využívá šance.
Na prvním shledání měl tvůrce seriálu (Mark Schwahn) úžasný proslov o tom, že jsme jedním z nejdéle běžících seriálů v televizi. Bylo to opravdu super. Je to poprvé, kdy budu v seriálu od první epizody a budu stálou postavou. Vždy jsem přišel, chvíli se zdržel a pak odešel. Ale tato série je poslední, scénář píší jako by byla… Chtějí to zakončit tím správným způsobem. Je super, že se můžu vrátit na závěr seriálu.

Pokud tedy seriál znovu neobnoví. V televizi se stávají divné věci!
Já si to přeji. Nebyl jsem v seriálu celou dobu, jako všichni ostatní, takže jsem ten, který potichu skanduje, „10. série! 10. série!“ Ale každý mi říká, „Kámo, ne.“

Takže co Chris Keller dělal od doby, kdy jsme ho viděli naposled ve čtvrté sérii?
Dělal většinou to samé… především byl na turné a byl Chrisem Kellerem po celém světě. Vtipné na tom je, že se přeskočilo šest let, takže je to opravdu dlouhá doba, co jsme viděli Chrise Kellera. Je to asi 10 let nebo tak nějak, je teda divné, ale zároveň super, vidět, co má za lubem. Byl jsem na večeři s Markem Schwahnem a řekl mi, co se bude dít v této sérii… Musím říct, že to budou nejlepší věci, co jsem kdy v seriálu dělal. Je to prostě úžasné.

Opravdu si přeji, aby Chris Keller přibral 90 kilo a ty bys musel nosit převlek tlusťocha.

Ne, ale bylo by to super! Vypadá to, že umírají touhou dělat věci s Chrisem Kellerem a že si to celou dobu schovávali.

Co chceš, aby se fanoušci dověděli o Chrisovi Kellerovi?
Jsem fanouškem této postavy asi tak jako všichni ostatní. Když dostanu scénář, utíkám domů, protože se nemůžu dočkat, až si ho přečtu. Asi tak jako by to byla nová knížka z Twilight ságy nebo tak něco. Doufám, že se fanoušci dozvědí tu samou věc, co chci vědět já. Chci znát jeho životní příběh a odkud pochází…
V posledním scénaři se něco stalo a já jsem z toho zmatený. A teď si nejsem jistý, kdo Chris Keller vlastně je. Je na místě, které ani neznám, takže doufám, že zjistíme, proč je takový, jaký je. Chci jen vědět: Takovýhle se už narodil?

V minulosti Chris způsobil rozpory mezi Nathanem a Haley. Bude se to opět dít?
Každý je o deset let starší od posledně, co byl Chris Keller ve městě, takže nemusí dojít ke stejným situacím, ale určitě tu je pořád hodně dramatu. Tohle je pravděpodobně moje nejoblíbenější série. Je to v likvidaci… určitě budu hodně jednat s Haley.

Budeš v seriálu zpívat, že?

Ano. Pracuji na album, které vyjde v lednu, stejně jako první epizoda, takže dáme do seriálu hodně mé hudby. Jako vždy, moje hudba, je hudba Chrise Kellera. Chris Keller má na hudbu dobrý vkus. Takže ano, budu v seriálu zpívat, zahraji nějaké mé písničky a zahraji si i s jinými lidmi a některým umělcům i pomůžu.

Jaká je atmosféra na place, když natáčíte poslední sérii?
Minulou sérii se už pravděpodobně všichni cítili vyčerpáni a nebyli si jisti, jestli se jedná o poslední sérii. Teď, když vědí a všichni tu musíme být jen čtyři měsíce… Trochu mi to připomíná letní tábor, kdy všichni jsou noví a natěšení, že tu můžou být, každý se dostává do problémů a baví se a pořád tráví se všemi dobrý čas.
A přesně tak je to tady, což je skvělé, protože pak člověku vůbec nepřijde, že je v práci.Komentáře (1)

Líbí se mi slovo darebák :-) Hodně vypovídající, na Chrise padnoucí :-) Čekám od Marka velké věci, určitě z jeho příběhu padnem na zadek. Podle mě o tom hodně přemýšlel, něco cool vymyslel a my se dočkáme nějakého obřího odhalení, nebo alespoň já bych si to přála. Na písničky se těším jakbysmet.

Přidat komentář