•  

Veselé Vánoce Vám přeje Silver

Autor: SiLVER | 21. 12. 2011

6

Web překročil magických 100tisíc a Vánoce už klepou na dveře.

Přichází čas splněných snů, radosti, pohody a chvílí strávených s rodinou. Ať už si pod stromeček přejete cokoliv, rozhodla jsem se vám nadělit i jednu maličkost ode mne. Doufám, že vás toto video potěší a v novém roce si sem opět najdete cestu.

(Video v celém článku)


Sledujte v HD kvalitě /720p/

Show: One tree hill
Song: The one that got away od Katy Perry (jedná se o cover verzi – Tiffany Alvord & Chester See)
Program: Vše je tvořeno v Sony Vegas 9
By: SiLVERproduction
©2011

Veselé VÁNOCE a šťastný NOVÝ ROK.
SilverKomentáře (6)

Silver, já toho Jakea zbožňuju. Za tu dobu bylo plno vedlejších postav a plno skvělých postav, ale Jake asi pořád vede. Když byli s Peyton spolu, byly to nej časy. A díl 3×20 se taky vyšvihl mezi moje nejoblíbenější. To video jsi klidně mohla nechat vyndané, ať se snadněji spouští a taky jsi neměla přát jen za sebe, ale za nás za všechny, kdo to tu má opakovat? :-)

Ach Jake,… :D Jedině, když byla Peyton s ním, dokázala jsem ji akceptovat, snad ji dokonce mít i ráda.. A naprosto s tebou souhlasím, že v žebříčku vedlejších postav zabírá první místo a právem. Osobně jsem si vžy myslela, že z něj měli udělat postavu hlavní a dát „Jeyton“ šanci. Pořád čekám na jejich „someday“ :D
Co se týče přání za všechny, dlouho jsem o tom přemýšlela, ale ve vzkazníku ses zmiňovala o tom, že nějaký články použiješ jako vánoční dárek, tak… asi moc myslím :D :D

Zase tak moc ti Peyton vadit nemůže, nebo ano? Já s ní moc problém nemám… To budou jen běžné články, výjimečná na nich bude jedině ta blízkost Vánoc. Plánuju Střípky (neaktualizovala jsem od září), ty naše odpovědi, plus už vyšla první oficiální anotace. Řekla jsem si, že jim pozměním vzhled, tak uvidíme, jestli se to zalíbí. Someday už asi nebude :-)

úžasný video! ale teda Brucas… pro mě jedině Brulian ;) a Naley, těma nepohrdnu nikdy!
jinak taky přeji kásné Vánoce, i když pro mě budou bohužel studijní :( doufám, že vám se povede líp :)

Koukala jsem už na youtube, nádhera :) S Jeyton můžu naprosto souhlasit, jedině tehdy sem měla Peyton ráda. A měla sem ji i ráda, ne že by mi jen nevadila :D Naley jsou úžasní ale Brucas..tak nějak postupem času si začínám uvědomovat, že Luka si Brooke vážně nezasloužila, choval se k ní pěkně šmejdsky.. Ale veselé Vánoce všem! :)

Už jsem komentovala na YT, ale s radostí jsem se na něj podívala znovu. Souhlasím s Peyton, ne že bych ji neměla ráda, ale stále mě štve, že Lucas skončil s ní. Brucas forever :D Tři nejlepší páry pohromadě, úžasné.

Přeji všem krásné Vánoce a šťastný Nový rok :)

Přidat komentář