•  

Wild Life

Autor: Tomgellar | 03. 07. 2011

2

Prázdniny jsou tady, článků budou hromady. :-D
Omlouvám se, za můj „básnický“ výkon. Připravil jsem pro vás takovou směsku ze stránek zap2it.com, examiner.com a generationwild.tv, ve které se James Lafferty (Nathan) a Stephen Colletti (Chase) vyjadřují ke svému novému projektu Wild Life.

Po dotočení 8. sérii One Tree Hill se herci James Lafferty a Stephen Colletti rozhodli vzdát typické destinace párty u bazénu ve prospěch úplně jiného druhu dovolené.
Spolu s Laffertyho bratrem, Stuartem Laffertym (kterého fanoušci poznají z hostování ve 2. sérii OTH), a fotografem přírody Ianem Shivem se vydali na cestu skrz národními parky Floridy prozkoumat některé ze skrytých pokladů přírody.

James- Byli jsme tam dole sedm dní. Cestovali jsme po národních parcích celé jižní Floridy. Šli jsme do Crystal River, kde je opravdu velká koncetrace kapustňáků (pozn. vodní savci známí jako mořské krávy). V podstatě jsme měli sedm dní a nacpali jsme do nich všechny přírodní zážitky, které se dají na Floridě za jeden týden stihnout a celé jsme to natočili.

Stephen- James, já a jeho bráška Stuart jsme vždycky chtěli dát dohromady cestovní dokument, vlastně jsme se rozhodli již před několika lety. Chtěli jsme udělat pořad o cestě po Evropě a zaměřit se na vysokoškoláky a jejich rozpočet a časový limit a najít tajná místa a skryté poklady Evropy, na které by se lidi rádi podívali.

Bohužel se setkali se zájmem o pořad v úplně jiném směru, který byl důvěrně známý Stephenovi. Natáčel již svůj středoškolský život pro MTV v pořadu Laguna Beach.

Stephen- Zjistili jsme, že lidé se zajímají o reality show, což jsme nechtěli. Bylo to moc osobní, samá párty a kdoví co dalšího. Přišli s takovými napády, které nás pěkně vyděsili. Chtěli jsme, aby pořad plnil jistou funkci, aby s námi diváci sami cestovali ve ctihodnějším smyslu, takže to nevyšlo. Nápad tedy na chvíli vyhasl. Pak se ale objevil Ian, který naše nadšení pro tento projekt opět obnovil.

James- Stuart a já jsme kamarádi s Ianem Shivem již pár let. Stephena jsme s ním seznámili. Všichni jsme chtěli dělat něco po dotočení této série, tak nějak vypadnout z domu a protáhnout nohy. Věděli jsme, že Ian je zkušený fotograf a měl takový nápad, že nás vezme s sebou a ten zážitek natočí. Mohlo by se to týkat mladší generace, která nemusí mít přehled o věcech, které by se mohli přihodit mimo domov v různých místech této země. Tak nějak náhodně jsme vybrali Floridu, protože nikdo z nás, kromě Iana, ještě nezažil místní klima. A všichni jsme byli opravdu nadšení z cesty, z plavání s kapustňáky, z blízkých setkání s aligátory a z kanoistiky. Prostě kempování v močálu.Vyměnili konfort při natáčení One Tree Hill za špinavé ruce.

James- Při natáčení OTH jde vše velmi hladce, protože se všichni již navzájem dobře známe a děláme to tak dlouho. Takže zašpinit si ruce byla osvěžující změna. Byl to trochu šok, ale opravdu jsme to potřebovali. Bylo to pěkné probuzení.

Stephen- Pokud bude pořad vybrán, neplánujeme být jeho hvězdami. Nechceme, aby to bylo o naší cestě za dobrodružstvím, ale chceme přinášet lidem jiné osobnosti a jiné povědomí lídí, aby mohli pochopit jejich prostředí. Jsou tu ty úžasná místa za vaším domem, která jsou přístupná a cenově dostupná. Osobně si z toho můžete vzít opravdu hodně.

James- Na cestě jsme všichni měli své speciální momenty, ale moje nej byla kanoistika skrz Mangrovy. Jízda v národním parku byla celkem zajímavým zážitkem, protože na kanoii jsem už jel předtím, stejně tak jsem už byl v divočině. Ale nikdy jsem nejel na kanoii doslova pět mil uprostřed něčeho, co prostě vypadá jen jako džungle, kam oko dohlédne. Ani neslyšíte v dáli dálnici. Nepřijdete do kontaktu s ostatními lidmi a opravdu si uvědomíte, že jste odkázáni na milost přírody. Je to fakt pokojný pocit a musíte mít oči otevřené, protože se nestává často, já osobně to vím, že něco takového zažijete. Bylo to super. Bylo to něco, co mě určitě přinutí se vrátit. Je to pozitivní projekt, na který jsem opravdu pyšný. Doufám, že přimějeme lidi jít ven, strávit pěkný čas a prožít podobné zážitky jako my.Komentáře (2)

Super počtení. To video, co prozatím natočili, bylo úplně perfektní. Akorát první věta pod čarou obsahuje do očí bijící překlep názvu seriálu :-)

ups…opravím :D to sem teda břídil…

Přidat komentář